Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Bogusław Owoc w ostrych słowach o olsztyńskim wymiarze sprawiedliwości. Zobacz materiał filmowy!

  • 04/05/2014 08:16
  • 16

Jak już wczoraj informowaliśmy - Bogusław Owoc, były wicewojewoda warmińsko-mazurski, publicznie odmówił przyjęcia jednego z najważniejszych wyróżnień - Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Całe zdarzenie miało miejsce podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, a samo wystąpienie Owoca wywołało olbrzymie poruszenie. Nic w tym dziwnego, gdyż w sposób bezpardonowy i bez przebierania w słowach zaatakował on "olsztyński wymiar tak zwanej sprawiedliwości".

- Przyznanie mi tego odznaczenia to olbrzymi zaszczyt, ale nie mogę go odebrać, dopóki nie żyjemy w demokratycznym kraju - mówił m. in. Owoc.

Zgodnie z obietnicą publikujemy dziś materiał filmowy z wczorajszego wystąpienia Bogusława Owoca.

Zachęcamy do obejrzenia, bo odwagi i determinacji, jaką wykazał się Owoc nie sposób jest opisać. Dodajmy, że Bogusław Owoc jest jednym z najbardziej aktywnych członków olsztyńskiego oddziału stowarzyszenia Solidarni 2010.

Oceń
Autor: amark

KOMENTARZE

pytanie 04/05/2014 15:15
zatruty owoc zdrowych kwiatów juz nie wyda
Temida 04/05/2014 23:39
Nie wszyscy prokuratorzy i sędziowie w Olsztynie to kanalie, jednak ciągle w wymiarze sprawiedliwości, tych złych jest za dużo. Przez 14 lat zatruwali, zaszcuwali P. Bogusława Owoca, była to celowa, przemyślana, konsekwentna eksterminacja - rozłożona w czasie. Wszyscy, którzy sprzyjali, pomagali zorganizowanej grupie przestępczej, powinni ponieść karę.
pytanie 04/05/2014 15:17
zatruty owoc zdrowych kwiatów juz nie wyda.zamiast orderu recepte
Odpowiedź 04/05/2014 23:46
Panie Bogusławie BRAWO!!! NIE PRZYJĄŁ PAN ORDERU W SKORUMPOWANYM, SKOMPROMITOWANYM PAŃSTWIE Potrzebna była recepta dla łotrów. Dziękujemy!
CezaryA 05/05/2014 07:29
Dziekuję za umożliwienie dodania komentarza. "Mając takie "zaplecze"( CV ) jak Pan Owoc to można Temidzie pluć w twarz ona jedynie powie, że deszcz pada. Szaremu zjadaczowi chleba już by policja ( milicja ) w domu siedziała i w kajdankach na "dołek" doprowadziła. Za co? Otóż za nic po prostu bo policja ma prawo na 48 godzin zamknąć a potem coś tam się wymyśli jakieś tam podstawy etc., kolega z sądu oddali zażalenie i od nowa wokoło jest wesoło. Pan Owoc może, będąc "kimś z układu w przeszłości "pluć w twarz pośrednio i bezpośrednio, jednak mi jako szarakowi, wolno jedynie to co teraz robie napisać i czekać na sitwę z kajdankami. Z szacunkiem do osoby, jeśli było się w władzy nawet tej regionalnej i miało się władzę w ręku to wybaczcie... Kruk krukowi oka nie wykole. Z drugiej zaś strony nie ma o co kopii kruszyć korupcji oraz przestępców w togach i ich zbrojnego przestępczego ramienia nie da się powstrzymać nawet w opcji + 1, a o czym mówimy o opcji zero? Tysiące obywateli jak nie dziesiątki tysięcy w Kraju mają różnorakie dokumenty świadczące o zgniliźnie prokuratur sądów i innych wymiarów i co? I nic możemy jedynie mówić o tym im głośniej tym lepiej może w końcu ktoś rozsądny wpisze opcję zero. Jestem za tym by prawo było prawem nie folwarkiem niedowartościowanych ludzi w togach i ich zbrojnego ramienia" - policji.
rew 05/05/2014 10:32
W takim demokratycznym państwie to Bul Komorowski może nadawać tylko ordery czekoladowego Możeła. I tak to się toczy. W czasie wyborów trzeba pilnować głosów!
CezaryA 05/05/2014 13:51
Nie zdoła się głosów u trzymać bowiem to togowiec Kot(tik)ek głosy liczy...
tata 05/05/2014 17:00
p. Bogusław ma całkowitą rację. Jest to kompromitacja naszego państwa, rzadu i wymiaru tzw. sprawiedliwości. Jak długo jeszcze ten człowiek bedzie szykanowany w tzw. demokratycznej polsce?
Bogusław Owoc 05/05/2014 20:46
Odpowiadając Panu Cezaremu A , że gdyby poddał się przez 18 lat obróbce oprawców w togach sędziowskich , zebrał z tego tysiące dokumentów i opracował je w logiczną całość , to może też nabrałby odwagi . Co do tezy " kruk krukowi " to zapraszam na rozprawę w dniu 08.05 . o godz. 11 w sali 410 Sądu Rejonowego przy ul. Artyleryjskiej 3 c , dotyczącej eksmisji z mieszkania mojej rodziny , którą kupiła w wyniku przekrętu sądowego firma ochroniarska Atut . Oj usłyszy Pan o rzeczach , które się Panu nawet nie śniły . Te 18 lat to po aby w tzw. wymiarze sprawiedliwości przeprowadzić opcję zerową . Przecież Pan tego nie zrobi , bo może skaleczyłby się paluszek , a tak najwyżej zaboli od pisania różnych banałów
CezaryA 06/05/2014 01:31
Według Pana to klikam sobie w zaciszu i taki ze mnie gieroj po wg Pana pisze banały? Niech i tak będzie. http://img13.imageshack.us/img13/5390/63365439.png podobnych perełek mam na pęczki i pomimo różnorakich interwencji gówno zmieniło się w policji z brązowego na ciemnobrązowe. Policja na piśmie wprowadza w błąd - nadużywa władzy, i kogo to? Nikogo nawet już w tuskolandii prasa nie ma przebicia by tępić patologię wymiaru. Samotni zaś szeryfowie w togach, szybko togi tracą jak nie poddadzą się wszechwładzy majestatu korupcji. Myślę, że Panu potrzebny jest opatrunek na palec bowiem za mocno opuchł od tej nienawiści. Był moment kiedy i ja nienawidziłem jednak do niczego to nie prowadzi jedynie do autodestrukcji. By zwalczyć system wpierw trzeba stworzyć swój oparty na wierze w leprze jutro. Samotni jeźdźcy są w książkach i na srebrnym ekranie. Czy ja się do nich zaliczam czy Pan? Nie wiem. Osobiście wole czytać i pomimo,że papier przyjmuje wszystko to jednak ślad pozostaje, słowo jest ulotne niczym bąk. Może zatruć powietrze i umysł ale ślad po nim nie pozostaje. Gwoli informacji do czynienia z "wymiarem sprawiedliwości" mam od szczeniaka. Wpierw był to UB ( ul. Kozłowskiego ) lata stanu wojennego i cmentarz gdzie spoczywają "wyzwoliciele z pod znaku czerwonej gwiazdy", jak nas "zawinęło" z pod kina Polonia za pomalowanie pomnika czerwoną farbą porównując oswobodzicieli do SS. Zatem mój paluszek jest wielokroć łamany i nadal twardo klika w klawiaturę. Banałem ja zaś nazywam wszystkich tych co siedzieli w Magdalence pijąc wódę z oprawcami PRLu układając plan działania dla Polski na dziesięciolecia.
I. M. 06/05/2014 03:58
Panie Czarku, proszę dołączyć do "SIO" pod Sejmem. Pozdrawiam. https://www.facebook.com/SpolecznaInicjatywaObywatelska
"Nic o nas bez nas" Olsztyn 06/05/2014 03:52
Panie Bogusławie - będziemy!
WWW 06/05/2014 09:00
Panie O jak pan nie chciał odebrać odznaczenia nie musiał pan przychodzić do urzędu i psuć innym uczestnikom wspaniałą uroczystości.Ale wystąpił pan dlatego ponieważ chciał pan się pokazać jako ostatni sprawiedliwy przed zbliżającą się wokandą.To są pana i tylko pana problemy i nie musi pan zatruwać nimi życia innych ludzi.To jest tylko pana punkt widzenia. Druga sprawa to uczestnictwo pana w burdzie pod Pieniężnem Jako były wicewojewoda powinien pan wiedzieć jak ważna dla regionu jest dobra współpraca i kontakt z obwodem Kaliningradzkim.Musiał i musi pan wiedzieć że w tym regionie jest największe bezrobocie.Zamknięcie małego ruchu granicznego przez takie ekscesy spowoduje wielkie straty dla przygranicznych firm a co przez to utrata miejsc pracy. Takie ekscesy doprowadzą do zamknięcia dla Polski runku zbytu wielu produktów. Ale pan ma to w ...... bo załatwia pan takimi manifami swoje sprawy.Ma pan gdzieś mieszkańców Pieniężna i tego regionu. A mnie nie obchodzą pana sprawy.Bo ja płace czynsze,ciężko pracuje na swoja rodzinę. i nikt mnie nie eksmituje. Wypełniałem ostatnio PIT.W rubryce kogo ma Pan /Pani na utrzymaniu chciałem wpisać 460 posłów iluś tam senatorów, narkomanów, bezrobotnych, krzykaczy i festyniarzy, rusofobów itp. Niech pan swoimi czynami nie poszerza tej rubryki.Swoje sprawy załatwiać proszę na swoim podwórku., Zawsze można spakować się i wyjechać do Angli.Jak połowa młodzieży z tego regionu
Bogusław Owoc 06/05/2014 12:27
Jeszcze jedna rzecz ostatnia . Mam bowiem co robić , a nie wdawać się w polemikę . Drodzy Państwo polemiści . Stałem się tak niebezpieczny dla lokalnej sitwy przez swoją bezwzględną logikę kojarzenia faktów , przez co każdy ich przekręt od razu upubliczniany . A teraz co ? Przy takiej skali tzw. inwestycji . Teraz po kolei : Twierdzenie , że można 18 lat żyć w nienawiści trudne jest nawet do komentowania . Nie chce obrażać Pana Cezarego A. gdyż w przeciwieństwie do www. nie pisze służbowo bzdur . Z miernotami nie polemizuję , a Pana Panie Cezary czytam jeżeli mi czas pozwala , gdyż wykonuję obecnie pracę kliku kancelarii prawnych . Dlatego też pozwoliłem sobie na komentarz , kiedy zaliczył mnie Pan do tej lokalnej kliki , co było bardzo nieładne . Na rewelacje www nie odpowiadam , bo szkoda czasu . Teraz dwie uwagi polemiczne . Z tą wódką w Magdalence trafił Pan kulą w płot . Będąc w PPN wzywałem do bojkotu wyborów w 1989 r. , bo to przekręt , mający ogłupić społeczeństwo . Z pokorą przyznają mi teraz rację wszyscy wielcy lokalni solidarnościowcy lat 80 - tych . " No dobra wszyscy wiedzą , że jako jedyny miałeś rację " Pisałem o tym w lokalnym piśmie PPN , które wydawaliśmy " Warmiński Informator Niepodległościowy " Teraz piszę w innym celu . Doprowadzenia do opcji zerowej w tzw. wymiarze sprawiedliwości . Ufam , że Pan Panie Cezary się przyłączy , nawet swoim piórem . Pozdrawiam
www 06/05/2014 13:13
Z obrażania i nienawiści faktycznie może pan następny doktorat zrobić.Prawda jest bolesna, czasami bardziej niż bezwzględna logika kojarzenia faktów. Jeżeli miernotą jest każdy kto ma inny pogląd od pana, to łącze się z panem w bólu.
www 09/05/2014 11:49
Informuję pana iż od roku 1999 nasze województwo nosi nazwę "województwo warmińsko-mazurskie" a nie województwo olsztyńskie. Generalnie się nie dziwię że pan się pomylił.bezwzględną logikę kojarzenia faktów miała wtedy wolne.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Senatorowie PO wkręceni przez działacza Zmiany?

    Sprawa została szczegłówo opisana na fanpage'u Rosyjska V kolumna w Polsce w poście o znamiennym tytule "Senator Rulewski wkręcony w... Zobacz więcej »
    • 16/07/2016 13:34
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

    Wizyta pełna wzruszeń, czyli nasi w Krawczunach

    To właśnie w Krawczunach w lipcu 1944 roku żołnierze Armii Krajowej natknęli się przypadkowo na wycofujące się z Wilna doborowe... Zobacz więcej »