Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Bogusław Owoc w ostrych słowach o olsztyńskim wymiarze sprawiedliwości. Zobacz materiał filmowy!

  • 04/05/2014 08:16
  • 16

Jak już wczoraj informowaliśmy - Bogusław Owoc, były wicewojewoda warmińsko-mazurski, publicznie odmówił przyjęcia jednego z najważniejszych wyróżnień - Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Całe zdarzenie miało miejsce podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, a samo wystąpienie Owoca wywołało olbrzymie poruszenie. Nic w tym dziwnego, gdyż w sposób bezpardonowy i bez przebierania w słowach zaatakował on "olsztyński wymiar tak zwanej sprawiedliwości".

- Przyznanie mi tego odznaczenia to olbrzymi zaszczyt, ale nie mogę go odebrać, dopóki nie żyjemy w demokratycznym kraju - mówił m. in. Owoc.

Zgodnie z obietnicą publikujemy dziś materiał filmowy z wczorajszego wystąpienia Bogusława Owoca.

Zachęcamy do obejrzenia, bo odwagi i determinacji, jaką wykazał się Owoc nie sposób jest opisać. Dodajmy, że Bogusław Owoc jest jednym z najbardziej aktywnych członków olsztyńskiego oddziału stowarzyszenia Solidarni 2010.

Oceń
Autor: amark

KOMENTARZE

pytanie 04/05/2014 15:15
zatruty owoc zdrowych kwiatów juz nie wyda
Temida 04/05/2014 23:39
Nie wszyscy prokuratorzy i sędziowie w Olsztynie to kanalie, jednak ciągle w wymiarze sprawiedliwości, tych złych jest za dużo. Przez 14 lat zatruwali, zaszcuwali P. Bogusława Owoca, była to celowa, przemyślana, konsekwentna eksterminacja - rozłożona w czasie. Wszyscy, którzy sprzyjali, pomagali zorganizowanej grupie przestępczej, powinni ponieść karę.
pytanie 04/05/2014 15:17
zatruty owoc zdrowych kwiatów juz nie wyda.zamiast orderu recepte
Odpowiedź 04/05/2014 23:46
Panie Bogusławie BRAWO!!! NIE PRZYJĄŁ PAN ORDERU W SKORUMPOWANYM, SKOMPROMITOWANYM PAŃSTWIE Potrzebna była recepta dla łotrów. Dziękujemy!
CezaryA 05/05/2014 07:29
Dziekuję za umożliwienie dodania komentarza. "Mając takie "zaplecze"( CV ) jak Pan Owoc to można Temidzie pluć w twarz ona jedynie powie, że deszcz pada. Szaremu zjadaczowi chleba już by policja ( milicja ) w domu siedziała i w kajdankach na "dołek" doprowadziła. Za co? Otóż za nic po prostu bo policja ma prawo na 48 godzin zamknąć a potem coś tam się wymyśli jakieś tam podstawy etc., kolega z sądu oddali zażalenie i od nowa wokoło jest wesoło. Pan Owoc może, będąc "kimś z układu w przeszłości "pluć w twarz pośrednio i bezpośrednio, jednak mi jako szarakowi, wolno jedynie to co teraz robie napisać i czekać na sitwę z kajdankami. Z szacunkiem do osoby, jeśli było się w władzy nawet tej regionalnej i miało się władzę w ręku to wybaczcie... Kruk krukowi oka nie wykole. Z drugiej zaś strony nie ma o co kopii kruszyć korupcji oraz przestępców w togach i ich zbrojnego przestępczego ramienia nie da się powstrzymać nawet w opcji + 1, a o czym mówimy o opcji zero? Tysiące obywateli jak nie dziesiątki tysięcy w Kraju mają różnorakie dokumenty świadczące o zgniliźnie prokuratur sądów i innych wymiarów i co? I nic możemy jedynie mówić o tym im głośniej tym lepiej może w końcu ktoś rozsądny wpisze opcję zero. Jestem za tym by prawo było prawem nie folwarkiem niedowartościowanych ludzi w togach i ich zbrojnego ramienia" - policji.
rew 05/05/2014 10:32
W takim demokratycznym państwie to Bul Komorowski może nadawać tylko ordery czekoladowego Możeła. I tak to się toczy. W czasie wyborów trzeba pilnować głosów!
CezaryA 05/05/2014 13:51
Nie zdoła się głosów u trzymać bowiem to togowiec Kot(tik)ek głosy liczy...
tata 05/05/2014 17:00
p. Bogusław ma całkowitą rację. Jest to kompromitacja naszego państwa, rzadu i wymiaru tzw. sprawiedliwości. Jak długo jeszcze ten człowiek bedzie szykanowany w tzw. demokratycznej polsce?
Bogusław Owoc 05/05/2014 20:46
Odpowiadając Panu Cezaremu A , że gdyby poddał się przez 18 lat obróbce oprawców w togach sędziowskich , zebrał z tego tysiące dokumentów i opracował je w logiczną całość , to może też nabrałby odwagi . Co do tezy " kruk krukowi " to zapraszam na rozprawę w dniu 08.05 . o godz. 11 w sali 410 Sądu Rejonowego przy ul. Artyleryjskiej 3 c , dotyczącej eksmisji z mieszkania mojej rodziny , którą kupiła w wyniku przekrętu sądowego firma ochroniarska Atut . Oj usłyszy Pan o rzeczach , które się Panu nawet nie śniły . Te 18 lat to po aby w tzw. wymiarze sprawiedliwości przeprowadzić opcję zerową . Przecież Pan tego nie zrobi , bo może skaleczyłby się paluszek , a tak najwyżej zaboli od pisania różnych banałów
CezaryA 06/05/2014 01:31
Według Pana to klikam sobie w zaciszu i taki ze mnie gieroj po wg Pana pisze banały? Niech i tak będzie. http://img13.imageshack.us/img13/5390/63365439.png podobnych perełek mam na pęczki i pomimo różnorakich interwencji gówno zmieniło się w policji z brązowego na ciemnobrązowe. Policja na piśmie wprowadza w błąd - nadużywa władzy, i kogo to? Nikogo nawet już w tuskolandii prasa nie ma przebicia by tępić patologię wymiaru. Samotni zaś szeryfowie w togach, szybko togi tracą jak nie poddadzą się wszechwładzy majestatu korupcji. Myślę, że Panu potrzebny jest opatrunek na palec bowiem za mocno opuchł od tej nienawiści. Był moment kiedy i ja nienawidziłem jednak do niczego to nie prowadzi jedynie do autodestrukcji. By zwalczyć system wpierw trzeba stworzyć swój oparty na wierze w leprze jutro. Samotni jeźdźcy są w książkach i na srebrnym ekranie. Czy ja się do nich zaliczam czy Pan? Nie wiem. Osobiście wole czytać i pomimo,że papier przyjmuje wszystko to jednak ślad pozostaje, słowo jest ulotne niczym bąk. Może zatruć powietrze i umysł ale ślad po nim nie pozostaje. Gwoli informacji do czynienia z "wymiarem sprawiedliwości" mam od szczeniaka. Wpierw był to UB ( ul. Kozłowskiego ) lata stanu wojennego i cmentarz gdzie spoczywają "wyzwoliciele z pod znaku czerwonej gwiazdy", jak nas "zawinęło" z pod kina Polonia za pomalowanie pomnika czerwoną farbą porównując oswobodzicieli do SS. Zatem mój paluszek jest wielokroć łamany i nadal twardo klika w klawiaturę. Banałem ja zaś nazywam wszystkich tych co siedzieli w Magdalence pijąc wódę z oprawcami PRLu układając plan działania dla Polski na dziesięciolecia.
I. M. 06/05/2014 03:58
Panie Czarku, proszę dołączyć do "SIO" pod Sejmem. Pozdrawiam. https://www.facebook.com/SpolecznaInicjatywaObywatelska
"Nic o nas bez nas" Olsztyn 06/05/2014 03:52
Panie Bogusławie - będziemy!
WWW 06/05/2014 09:00
Panie O jak pan nie chciał odebrać odznaczenia nie musiał pan przychodzić do urzędu i psuć innym uczestnikom wspaniałą uroczystości.Ale wystąpił pan dlatego ponieważ chciał pan się pokazać jako ostatni sprawiedliwy przed zbliżającą się wokandą.To są pana i tylko pana problemy i nie musi pan zatruwać nimi życia innych ludzi.To jest tylko pana punkt widzenia. Druga sprawa to uczestnictwo pana w burdzie pod Pieniężnem Jako były wicewojewoda powinien pan wiedzieć jak ważna dla regionu jest dobra współpraca i kontakt z obwodem Kaliningradzkim.Musiał i musi pan wiedzieć że w tym regionie jest największe bezrobocie.Zamknięcie małego ruchu granicznego przez takie ekscesy spowoduje wielkie straty dla przygranicznych firm a co przez to utrata miejsc pracy. Takie ekscesy doprowadzą do zamknięcia dla Polski runku zbytu wielu produktów. Ale pan ma to w ...... bo załatwia pan takimi manifami swoje sprawy.Ma pan gdzieś mieszkańców Pieniężna i tego regionu. A mnie nie obchodzą pana sprawy.Bo ja płace czynsze,ciężko pracuje na swoja rodzinę. i nikt mnie nie eksmituje. Wypełniałem ostatnio PIT.W rubryce kogo ma Pan /Pani na utrzymaniu chciałem wpisać 460 posłów iluś tam senatorów, narkomanów, bezrobotnych, krzykaczy i festyniarzy, rusofobów itp. Niech pan swoimi czynami nie poszerza tej rubryki.Swoje sprawy załatwiać proszę na swoim podwórku., Zawsze można spakować się i wyjechać do Angli.Jak połowa młodzieży z tego regionu
Bogusław Owoc 06/05/2014 12:27
Jeszcze jedna rzecz ostatnia . Mam bowiem co robić , a nie wdawać się w polemikę . Drodzy Państwo polemiści . Stałem się tak niebezpieczny dla lokalnej sitwy przez swoją bezwzględną logikę kojarzenia faktów , przez co każdy ich przekręt od razu upubliczniany . A teraz co ? Przy takiej skali tzw. inwestycji . Teraz po kolei : Twierdzenie , że można 18 lat żyć w nienawiści trudne jest nawet do komentowania . Nie chce obrażać Pana Cezarego A. gdyż w przeciwieństwie do www. nie pisze służbowo bzdur . Z miernotami nie polemizuję , a Pana Panie Cezary czytam jeżeli mi czas pozwala , gdyż wykonuję obecnie pracę kliku kancelarii prawnych . Dlatego też pozwoliłem sobie na komentarz , kiedy zaliczył mnie Pan do tej lokalnej kliki , co było bardzo nieładne . Na rewelacje www nie odpowiadam , bo szkoda czasu . Teraz dwie uwagi polemiczne . Z tą wódką w Magdalence trafił Pan kulą w płot . Będąc w PPN wzywałem do bojkotu wyborów w 1989 r. , bo to przekręt , mający ogłupić społeczeństwo . Z pokorą przyznają mi teraz rację wszyscy wielcy lokalni solidarnościowcy lat 80 - tych . " No dobra wszyscy wiedzą , że jako jedyny miałeś rację " Pisałem o tym w lokalnym piśmie PPN , które wydawaliśmy " Warmiński Informator Niepodległościowy " Teraz piszę w innym celu . Doprowadzenia do opcji zerowej w tzw. wymiarze sprawiedliwości . Ufam , że Pan Panie Cezary się przyłączy , nawet swoim piórem . Pozdrawiam
www 06/05/2014 13:13
Z obrażania i nienawiści faktycznie może pan następny doktorat zrobić.Prawda jest bolesna, czasami bardziej niż bezwzględna logika kojarzenia faktów. Jeżeli miernotą jest każdy kto ma inny pogląd od pana, to łącze się z panem w bólu.
www 09/05/2014 11:49
Informuję pana iż od roku 1999 nasze województwo nosi nazwę "województwo warmińsko-mazurskie" a nie województwo olsztyńskie. Generalnie się nie dziwię że pan się pomylił.bezwzględną logikę kojarzenia faktów miała wtedy wolne.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Gradobicia, huragany, ulewy? Rolnicy liczą na pomoc

    W poniedziałek wojewoda spotkał się z kierownictwem agencji rolniczych. W spotkaniu uczestniczyli także Wojciech Hołownia - prezes... Zobacz więcej »
    • 25/08/2016 14:33
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      CMWP SDP o wyroku w sprawie Monika Janowska vs. Super Express

      W myśl wyroku dziennik Super Express miałby publikować przeprosiny na całej pierwszej stronie gazety przez kolejnych 30 dni. Z... Zobacz więcej »