Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Miłość rozkwita tysiącem barw

 • 02/02/2013 21:08
 • 4

Choć za oknem zima, u najsłynniejszej w Olsztynie pary zakochanych trwa prawdziwa wiosna. Są szczęśliwi i promienieją radością. Tylko im możemy zazdrościć, że upływ czasu cementuje ich związek.

Olsztyński aktor Jarosław Borodziuk mimo że już ma skończoną pięćdziesiątkę, to zaskakuje młodzieńczym wyglądem i kondycją. Jak zawsze ujmujący kulturą osobistą, szarmancki dla kobiet i elegancki. Trudno się dziwić jego powodzeniu wśród pań. Nie było zaskoczeniem, że zwróciła na niego uwagę Barbara Szafranowicz. Spotkali się na festynie w Pieszkowie, gdzie Borodziuk wcielał się w postać Mikołaja Kopernika. To było jak rażenie piorunem. Wzajemne oczarowanie. Aż trudno uwierzyć, ale to prawda. Istnieje cos takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia. Szkoda tylko, że nie wszystkim trafia się takie szczęście!
Jarek Borodziuk sam jest zaskoczony. Nie przypuszczał, że trafi na tak ujmującą i wspaniałą kobietę. Pani Basia  promiennym uśmiechem zachwyca nie tylko swego ukochanego. Ta kobieta jest jak promyk słońca w pochmurny dzień. Swą osobą przyciąga ludzi, bo tyle w niej ciepła, radości i pasji życia. Mężczyźni mogą pozazdrościć Borodziukowi tak niezwykłej kobiety. Aktor i nauczycielka spędzili wspólnie ostatnie wakacje w Hiszpanii. Mogli się nacieszyć swoim towarzystwem. Nie przeszkadza im w uczuciu odległość. Ukochana aktora mieszka i pracuje w Górowie Iławeckim. Para planuje wspólne zamieszkanie. Nie chcą jednak na razie rezygnować ze swej pracy.

– Tak mało czasu w ciągu roku mamy dla siebie, bo oboje pracujemy zawodowo, a spełnianie się w pracy daje nam tyle radości. Jednak każdą wolną chwilę, jaką zdołamy sobie wygospodarować, spędzamy razem – mówi pani Basia uśmiechając się promiennie, kiedy pytamy ją, jak im się wiedzie. – Tak więc nasza miłość nie zamiera, ale cały czas rozkwita.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i myślę, że tak będzie nadal – dodaje skromnie Jarek Borodziuk.

Ktoś zawistnie może powiedzieć, że para zabiega o rozgłos i dba o lansowanie się. Jednak to nieprawda. Trudno bowiem nie zauważyć, że ta prawdziwa, wielka miłość oparta na szacunku, bardzo mocno działa na otoczenie. Rodziny zakochanych i przyjaciele wspierają ich na każdym kroku. Olsztynianie patrzą z podziwem i nutką zazdrości, a zawistnicy... no cóż ich nie brak. Ci zawsze będą stosować docinki i złośliwości. Takie małe, polskie piekiełko. Jednak prawdziwe uczucie ma to do siebie, że jest ponad takie przyziemne sprawy.

Oceń
Autor: BN

KOMENTARZE

Ona 05/02/2013 20:22
Nareszcie coś optymistycznego.... fajna para
rollo 21/03/2013 14:04
Tragiczna para raczej, on ześwirowany aktor, a ona belfer :/ może czegoś go nauczy w koncu? Jak żyć w społeczeństwie. przydałoby się.Ech. Chłopie przecież ty ją zamęczysz swoimi problemami i nastrojami! Tak jak do tej pory zamęczyłes swoich kumpli i inne postronne osoby. Rozstanie jest kwestią czasu! Nikt z Borem nie wytrzyma, taka prawda. Smutna, ale prawda.
fox 08/01/2014 11:47
nie jest to jakiś dobry aktor, raczej miernota udająca artystę... w damach i huzarach zagrał księdza totalnego idiotę, w sumie to ta rola pasuje do niego, bo nie musial w zasadzie grac, byl po prostu sobą!! haha
humer 08/01/2014 11:49
tragiczna para :/ udają wielką miłość, a kłócą się na pewno! zresztą jarek ją zdominował, teraz tylko ją ciąga po różnych kawiarniach i knajpach, zeby robic sobie darmową reklame... no tak, on juz tylko kobietą moze sie poszczycic!!!

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

List otwarty Andrzeja Maciejewskiego, kandydata KNP na prezydenta Olsztyna

Obserwując przebieg Sesji olsztyńskiej Rady Miasta zwróciłem uwagę, że radni, mimo obecności na sali, świadomie nie biorą udziału... Zobacz więcej »
 • 01/11/2014 12:00
 • 0
 • Express.olsztyn.pl

  Szpital w Biskupcu po raz kolejny wyróżniony!

  Do tegorocznego rankingu zgłosiło się ponad 240 szpitali, około jedna trzecia wszystkich funkcjonujących w Polsce. Punktowane były... Zobacz więcej »
  • 01/11/2014 10:42
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Pikieta na oleckiej obwodnicy. Mieszkańcy przez godzinę blokowali skrzyżowanie

   - Głównie chodzi nam o o to, aby zmienić projekt tej obwodnicy i zbudować tu przejście dla pieszych i rowerzystów. Później... Zobacz więcej »
   • 01/11/2014 09:50
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

    Olsztyńscy celebryci, radni, społecznicy i politycy z puszkami na cmentarzu

    Dziś, już po raz dwunasty na olsztyńskich cmentarzach trwa kwesta, organizowana przez Społeczny Komitet Ratowania Dawnych Cmentarzy na... Zobacz więcej »
    • 01/11/2014 09:29
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

     Przyszedł naprawić laptop, a przy okazji okradł znajomą

     Ostródzcy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do kradzieży. Poszkodowana ... Zobacz więcej »
     • 01/11/2014 09:12
     • 0
     • Express.olsztyn.pl

      Zrobił awanturę na lekcji, bo chciał wypisać się ze szkoły

      W czwartek po godzinie 9:00 mrągowscy policjanci interweniowali w jednej z miejscowych szkół. Jak ustalili funkcjonariusze, 17-letni... Zobacz więcej »
      • 01/11/2014 09:00
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Polecane firmy

      Reklama konta firmowego