Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Miłość rozkwita tysiącem barw

 • 02/02/2013 21:08
 • 4

Choć za oknem zima, u najsłynniejszej w Olsztynie pary zakochanych trwa prawdziwa wiosna. Są szczęśliwi i promienieją radością. Tylko im możemy zazdrościć, że upływ czasu cementuje ich związek.

Olsztyński aktor Jarosław Borodziuk mimo że już ma skończoną pięćdziesiątkę, to zaskakuje młodzieńczym wyglądem i kondycją. Jak zawsze ujmujący kulturą osobistą, szarmancki dla kobiet i elegancki. Trudno się dziwić jego powodzeniu wśród pań. Nie było zaskoczeniem, że zwróciła na niego uwagę Barbara Szafranowicz. Spotkali się na festynie w Pieszkowie, gdzie Borodziuk wcielał się w postać Mikołaja Kopernika. To było jak rażenie piorunem. Wzajemne oczarowanie. Aż trudno uwierzyć, ale to prawda. Istnieje cos takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia. Szkoda tylko, że nie wszystkim trafia się takie szczęście!
Jarek Borodziuk sam jest zaskoczony. Nie przypuszczał, że trafi na tak ujmującą i wspaniałą kobietę. Pani Basia  promiennym uśmiechem zachwyca nie tylko swego ukochanego. Ta kobieta jest jak promyk słońca w pochmurny dzień. Swą osobą przyciąga ludzi, bo tyle w niej ciepła, radości i pasji życia. Mężczyźni mogą pozazdrościć Borodziukowi tak niezwykłej kobiety. Aktor i nauczycielka spędzili wspólnie ostatnie wakacje w Hiszpanii. Mogli się nacieszyć swoim towarzystwem. Nie przeszkadza im w uczuciu odległość. Ukochana aktora mieszka i pracuje w Górowie Iławeckim. Para planuje wspólne zamieszkanie. Nie chcą jednak na razie rezygnować ze swej pracy.

– Tak mało czasu w ciągu roku mamy dla siebie, bo oboje pracujemy zawodowo, a spełnianie się w pracy daje nam tyle radości. Jednak każdą wolną chwilę, jaką zdołamy sobie wygospodarować, spędzamy razem – mówi pani Basia uśmiechając się promiennie, kiedy pytamy ją, jak im się wiedzie. – Tak więc nasza miłość nie zamiera, ale cały czas rozkwita.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i myślę, że tak będzie nadal – dodaje skromnie Jarek Borodziuk.

Ktoś zawistnie może powiedzieć, że para zabiega o rozgłos i dba o lansowanie się. Jednak to nieprawda. Trudno bowiem nie zauważyć, że ta prawdziwa, wielka miłość oparta na szacunku, bardzo mocno działa na otoczenie. Rodziny zakochanych i przyjaciele wspierają ich na każdym kroku. Olsztynianie patrzą z podziwem i nutką zazdrości, a zawistnicy... no cóż ich nie brak. Ci zawsze będą stosować docinki i złośliwości. Takie małe, polskie piekiełko. Jednak prawdziwe uczucie ma to do siebie, że jest ponad takie przyziemne sprawy.

Oceń
Autor: BN

KOMENTARZE

Ona 05/02/2013 20:22
Nareszcie coś optymistycznego.... fajna para
rollo 21/03/2013 14:04
Tragiczna para raczej, on ześwirowany aktor, a ona belfer :/ może czegoś go nauczy w koncu? Jak żyć w społeczeństwie. przydałoby się.Ech. Chłopie przecież ty ją zamęczysz swoimi problemami i nastrojami! Tak jak do tej pory zamęczyłes swoich kumpli i inne postronne osoby. Rozstanie jest kwestią czasu! Nikt z Borem nie wytrzyma, taka prawda. Smutna, ale prawda.
fox 08/01/2014 11:47
nie jest to jakiś dobry aktor, raczej miernota udająca artystę... w damach i huzarach zagrał księdza totalnego idiotę, w sumie to ta rola pasuje do niego, bo nie musial w zasadzie grac, byl po prostu sobą!! haha
humer 08/01/2014 11:49
tragiczna para :/ udają wielką miłość, a kłócą się na pewno! zresztą jarek ją zdominował, teraz tylko ją ciąga po różnych kawiarniach i knajpach, zeby robic sobie darmową reklame... no tak, on juz tylko kobietą moze sie poszczycic!!!

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Kozłowo walczy z wiatrakami. Walkę wsparła poseł Iwona Arent

  Na razie Komitet Obrony Praw Mieszkańców Gminy Kozłowo - Wiatrakom Mówimy NIE! skutecznie zablokował plany inwestora firmy Energa... Zobacz więcej »
  • 02/07/2015 14:56
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   W Olsztynie powstał Akademicki Klub Obywatelski im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

   W poniedziałek 29 czerwca w Olsztynie powstał Akademicki Klub Obywatelski im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ma on za zadanie promowanie... Zobacz więcej »
   • 02/07/2015 14:20
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

    Kontrola sklepów z dopalaczami w całym kraju. W Olsztynie zabezpieczono substancje do badań

    W Olsztynie policjanci skontrolowali także samochód jednego z pracowników sklepu, gdzie znaleźli i zabezpieczyli saszetki, w których... Zobacz więcej »
    • 02/07/2015 13:55
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

     Bossowie mafii paliwowej staną przed olsztyńskim sądem

     "Działalność" grupy koncentrowała się głównie na popełnia­niu przestępstw skarbowych, przeciwko jakości paliw oraz przestępstw... Zobacz więcej »
     • 02/07/2015 12:54
     • 0
     • Express.olsztyn.pl
     • .

     Zatrzymano trzech kolejnych policjantów z Komendy Miejskiej w Olsztynie

     Zatrzymanie policjantów to konsekwencje trwającego dochodzenia w sprawie przekroczenia uprawnień podczas przesłuchań w komendzie... Zobacz więcej »
     • 02/07/2015 12:18
     • 1
     • Express.olsztyn.pl

      Wyniki tegorocznych matur nie napawają optymizmem

      W tym roku do matury przystąpiło ponad 350 tysięcy uczniów. Egzaminy trwały od 4 do 29 maja. Egzamin dojrzałości zdało 74 procent... Zobacz więcej »
      • 02/07/2015 11:48
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Polecane firmy

      Reklama konta firmowego