Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Miłość rozkwita tysiącem barw

  • 02/02/2013 21:08
  • 4

Choć za oknem zima, u najsłynniejszej w Olsztynie pary zakochanych trwa prawdziwa wiosna. Są szczęśliwi i promienieją radością. Tylko im możemy zazdrościć, że upływ czasu cementuje ich związek.

Olsztyński aktor Jarosław Borodziuk mimo że już ma skończoną pięćdziesiątkę, to zaskakuje młodzieńczym wyglądem i kondycją. Jak zawsze ujmujący kulturą osobistą, szarmancki dla kobiet i elegancki. Trudno się dziwić jego powodzeniu wśród pań. Nie było zaskoczeniem, że zwróciła na niego uwagę Barbara Szafranowicz. Spotkali się na festynie w Pieszkowie, gdzie Borodziuk wcielał się w postać Mikołaja Kopernika. To było jak rażenie piorunem. Wzajemne oczarowanie. Aż trudno uwierzyć, ale to prawda. Istnieje cos takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia. Szkoda tylko, że nie wszystkim trafia się takie szczęście!
Jarek Borodziuk sam jest zaskoczony. Nie przypuszczał, że trafi na tak ujmującą i wspaniałą kobietę. Pani Basia  promiennym uśmiechem zachwyca nie tylko swego ukochanego. Ta kobieta jest jak promyk słońca w pochmurny dzień. Swą osobą przyciąga ludzi, bo tyle w niej ciepła, radości i pasji życia. Mężczyźni mogą pozazdrościć Borodziukowi tak niezwykłej kobiety. Aktor i nauczycielka spędzili wspólnie ostatnie wakacje w Hiszpanii. Mogli się nacieszyć swoim towarzystwem. Nie przeszkadza im w uczuciu odległość. Ukochana aktora mieszka i pracuje w Górowie Iławeckim. Para planuje wspólne zamieszkanie. Nie chcą jednak na razie rezygnować ze swej pracy.

– Tak mało czasu w ciągu roku mamy dla siebie, bo oboje pracujemy zawodowo, a spełnianie się w pracy daje nam tyle radości. Jednak każdą wolną chwilę, jaką zdołamy sobie wygospodarować, spędzamy razem – mówi pani Basia uśmiechając się promiennie, kiedy pytamy ją, jak im się wiedzie. – Tak więc nasza miłość nie zamiera, ale cały czas rozkwita.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i myślę, że tak będzie nadal – dodaje skromnie Jarek Borodziuk.

Ktoś zawistnie może powiedzieć, że para zabiega o rozgłos i dba o lansowanie się. Jednak to nieprawda. Trudno bowiem nie zauważyć, że ta prawdziwa, wielka miłość oparta na szacunku, bardzo mocno działa na otoczenie. Rodziny zakochanych i przyjaciele wspierają ich na każdym kroku. Olsztynianie patrzą z podziwem i nutką zazdrości, a zawistnicy... no cóż ich nie brak. Ci zawsze będą stosować docinki i złośliwości. Takie małe, polskie piekiełko. Jednak prawdziwe uczucie ma to do siebie, że jest ponad takie przyziemne sprawy.

Oceń
Autor: BN

KOMENTARZE

Ona 05/02/2013 20:22
Nareszcie coś optymistycznego.... fajna para
rollo 21/03/2013 14:04
Tragiczna para raczej, on ześwirowany aktor, a ona belfer :/ może czegoś go nauczy w koncu? Jak żyć w społeczeństwie. przydałoby się.Ech. Chłopie przecież ty ją zamęczysz swoimi problemami i nastrojami! Tak jak do tej pory zamęczyłes swoich kumpli i inne postronne osoby. Rozstanie jest kwestią czasu! Nikt z Borem nie wytrzyma, taka prawda. Smutna, ale prawda.
fox 08/01/2014 11:47
nie jest to jakiś dobry aktor, raczej miernota udająca artystę... w damach i huzarach zagrał księdza totalnego idiotę, w sumie to ta rola pasuje do niego, bo nie musial w zasadzie grac, byl po prostu sobą!! haha
humer 08/01/2014 11:49
tragiczna para :/ udają wielką miłość, a kłócą się na pewno! zresztą jarek ją zdominował, teraz tylko ją ciąga po różnych kawiarniach i knajpach, zeby robic sobie darmową reklame... no tak, on juz tylko kobietą moze sie poszczycic!!!

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz przegrał w sądzie

    Debata podaje też, że sąd uznał za bezprawne powoływanie się przez prezydenta, przy odmowie udzielenia odpowiedzi, na to, że... Zobacz więcej »
    • 01/02/2015 16:12
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      Domowy tyran trafił do celi

      Awanturnik psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją 29–letnią żoną uderzając ją głową, bijąc pięściami i kopiąc po... Zobacz więcej »
      • 01/02/2015 11:40
      • 0
      • Express.olsztyn.pl
      • .

      Ksiądz Stanisław Małkowski w Olsztynie – zobacz naszą relację!

      Sala w Instytucie Kultury Chrześcijańskiej pękała wczoraj w szwach. Na spotkanie z księdzem Małkowskim przyszli ludzie w każdym... Zobacz więcej »
      • 01/02/2015 11:15
      • 1
      • Express.olsztyn.pl

        Sześć wypadków, jedna osoba nie żyje - podsumowanie weekendu na warmińsko-mazurskich drogach

        Do najtragiczniejszego wypadku doszło wczoraj około godz. 18:00 na drodze 545 w miejscowości Sątop. Wstępne ustalenia wskazują na to... Zobacz więcej »
        • 01/02/2015 10:59
        • 0
        • Express.olsztyn.pl

          Wyzywał, szarpał, groził pozbawieniem życia

          Wczoraj kilka minut przed północą oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin zamieszkałej na terenie... Zobacz więcej »
          • 01/02/2015 10:08
          • 0
          • Express.olsztyn.pl

            Czy kierowcy i pasażerowie zapinają pasy bezpieczeństwa?

            W piątek na terenie całego kraju zostały przeprowadzone działania pod hasłem „Pasy”, podczas których policjanci sprawdzali, jak... Zobacz więcej »
            • 01/02/2015 09:22
            • 0
            • Express.olsztyn.pl

            Polecane firmy