Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

22-letni kierowca zginął na miejscu

 • 09/07/2018 10:20
 • 0

Dwa tragiczne wypadki drogowe w powiecie działdowskim z udziałem młodych kierujących. W jednym z nich 22-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, w drugim kierująca o własnych siłach zdołała opuścić dachujący pojazd. Okoliczności zdarzeń wyjaśniają policjanci z Działdowa i z Lidzbarka.

W sobotę około godziny 11.00 na trasie wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Gralewo Stacja w gminie Rybno doszło do wypadku drogowego z udziałem kierującego pojazdem marki VW Golf. Skierowany na miejsce patrol policji z Lidzbarka zastał służby ratunkowe oraz roztrzaskany pojazd.

Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem marki VW Golf 22-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze uderzając w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia pojazd został odrzucony na prawą stronę drogi, gdzie następnie zatrzymał się w rowie. Kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. Wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Działdowie.

W tym samym dniu policjanci ruchu drogowego z Działdowa interweniowali w związku z zaistniałym zdarzeniem drogowym w gminie Iłowo-Osada. Zdarzenie miało miejsce około godziny 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 544 między miejscowościami Iłowo-Osada a Narzym Kolonia. Kierująca pojazdem marki Fiat Coupe nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechała autem do rowu, gdzie pojazd dachował. Kierująca autem 27-latka, mieszkanka powiatu płockiego, opuściła pojazd o własnych siłach. Prowadząca pojazd była trzeźwa. Na miejscu obecne służby ratunkowe. Sprawczynię kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci ukarali mandatem i punktami karnymi.

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Obława Augustowska - największa niewyjaśniona zbrodnia popełniona na Polakach po zakończeniu wojny

  W tym roku przypada 73 rocznica Obławy Augustowskiej. 12 lipca 1945 r. żołnierze sowieckiego Kontrwywiadu Wojskowego "Smiersz", III... Zobacz więcej »
  • 16/07/2018 08:24
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Reprezentant 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej zwycięzył Bieg Zawiszaka

   Wczoraj w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Służb Mundurowych w Półmaratonie. Na podium nie zabrakło przedstawiciela 4... Zobacz więcej »
   • 16/07/2018 08:12
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   13 lipca - Dzień Państwowości jednego z najmniejszych i najpiękniejszych krajów Europy

   Po II Wojnie Światowej, kiedy Czarnogóra została częścią SFRJ, 13 lipca był świętowany jedynie jako dzień powstania przeciwko... Zobacz więcej »
   • 16/07/2018 07:42
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego