Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Auto wypadło z drogi i dachowało na polu

 • 10/10/2017 10:11
 • 0

Warunki drogowe, z jakimi mierzą się kierowcy, w ostatnich dniach są trudne. Padający deszcz i spadające z drzew liście znacznie zmniejszają przyczepność kół do drogi. W takich warunkach kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa jest dostosowanie odpowiedniej prędkości. Prawdopodobnie tego elementu zabrakło przy zdarzeniu drogowym na drodze między Górowem Iławeckim a Piastami Wielkimi. BMW kierowane przez 49-latka wypadło z drogi i dachowało. Kierowcę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

Wczoraj około godz. 14:30 na drodze W512 między Górowem Iławeckim a Piastami Wielkimi doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

49-latek kierujący BMW jechał z Górowa Iławeckiego w kierunku Bartoszyc. Tuż za zakrętem w okolicach Piast Wielkich auto wypadło z drogi i zatrzymało się na polu uprawnym. Policjanci ustalili, że przyczyną tego zdarzenia było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

49-letni mieszkaniec gminy Górowo Iławeckie z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. 19-letni syn kierowcy, który był pasażerem BMW, również trafił do szpitala, jednak nie odniósł obrażeń i nie wymagał dalszej hospitalizacji.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny miejsca tego zdarzenia. BMW zostało zabezpieczone i zostanie poddane badaniom przez biegłego.

 

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego