Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Bogusław Owoc do cichych nie należy. Zobacz film!

 • 28/03/2018 08:48
 • 0

- Nie było mnie tu 2,5 miesiąca gdyż pracowałem nad uruchomieniem procesu "Opcji 0" w tak zwanym wymiarze sprawiedliwości. Nastąpi to na przełomie kwietnia i maja tego roku. Dzięki życzliwości przyjaciół w tym czasie udało się zmodyfikować moją stronę internetową, na której będą zamieszczane setki materiałów i opracowań jednoznacznie pokazujących, czym jest tak zwana praworządność w III RP, jak działa i czemu służy ten system. Będzie też tam projekt ustawy o "Opcji 0" Później tylko praca organizacyjna i przywrócenie godności Polakom - informuje Bogusław Owoc na swoim oficjalnym profilu na facebooku.

Owoc wyjaśnia że w tym czasie zajmował się również patologią w powiecie gdańskim, nadzorach budowlanych w dwóch województwach, patologią w organach skarbowych i ZUS.

- Pracy jak dla połowy rządu, a wykonywana była przez jednego człowieka, kosztem wszystkiego. To co państwo z rządu PiS przyznawali sobie jako miesięczny dodatek do pensji, mnie musi wystarczyć na cały rok. Nie mogę żyć jednak jak niewolnik w państwie naruszającym godność jego obywateli. Lepsza już śmierć - dodaje Bogusław Owoc.

W załączeniu do wpisu Bogusław Owoc zamieścił fragment z jego jednego dnia, zarejestrowany przez autora bloga kuprawdzie.pl, Stanisława Olsztyna.

- Ta rozprawa dotyczy egzekucji na niewinnym człowieku, aby przykryć przestępstwa prokuratury. Ten człowiek miał umrzeć, ale przebudził się po 4 miesiącach śpiączki i zrobił się problem. Na niego zrzucono wyłudzenie kredytu jego byłego pracodawcy. Po śmierci sprawa miała być umorzona, jednak po wybudzeniu sprawę trzeba było ciągnąć, robiąc z przywróconego życiu przestępcę. Nie mogło przy tym obyć się bez fałszowania dokumentów. W taką operację trzeba było wciągnąć Urząd Miejski, przy całkowitej obojętności radnych PiS. Teraz znów ci panowie wchodzą do piaskownicy, licytując się kto będzie lepszym prezydentem miasta.

Na rozprawie nie wytrzymałem, kiedy SSO Dorota Lutostańska tłumacząc rzeczywistego złodzieja stwiedziła, że fakturę za wyłudzone opony znalazł on u siebie w domu w grudniu 2014 r. Tymczasem w listopadzie 2013 r. rozliczył ją w Urzedzie Skarbowym, a następie odzyskał z niej w kwocie 476,83 złotych vat. Teraz tę kwotę ma otrzymać ponownie. Tym razem od zmaltretowanego przez bandytów w togach biednego schorowanego człowieka. Władza ludowa dołożyła mu w sumie za to, że śmiał dochodzić swoich praw 4 192,86 zł. WSTYD I HAŃBA PANIE ZIOBRO. Tak wyglądają Pana reformy. Całość materiału będzie niedługo na stronie boguslawpwoc.pl - pisze ostro Bogusław Owoc na swoim facebookowym profilu.

 

Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego z opisanej wyżej rozprawy. Autorem filmu jest Stanisław Olsztyn.

 

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Znamy wyrok w sprawie Ewy Śniarowskiej, oskarżonej o czynną napaść na policjantów

  Prokurator stwierdził, że Ewa Śniarowska chciała uniemożliwić policjantom skuteczne użycie przymusu bezpośredniego wobec Daniela... Zobacz więcej »
  • 25/06/2018 14:21
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Trzy kobiety, jedna misja, 30 dni na zebranie 18 tysięcy złotych

  - Zaczęło się od marzenia - mówi Sara Komaiszko. Po maturze wyemigrowała do Wielkiej Brytanii i wymyśliła, że chciałaby poznawać... Zobacz więcej »
  • 25/06/2018 13:37
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Do jakich spraw w Olsztynie przystąpił rzecznik praw obywatelskich?

   Pierwsza sprawa to historia przedsiębiorcy, Marka Płaksy. Przypomnijmy. Mężczyzna otrzymał z urzędu pracy dofinansowanie na otwarcie... Zobacz więcej »
   • 25/06/2018 12:07
   • 0
   • amark

    Ponad 400 zakazanych tabletek chciał przekazać swojemu koledze 27-latek podczas ...widzenia w areszcie

    Wczoraj po godz. 10:00 do oficera dyżurnego olsztyńskiej jednostki zadzwonili funkcjonariusze oddziału Aresztu Śledczego w Olsztynie... Zobacz więcej »
    • 25/06/2018 11:16
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

    Polecane firmy

    Reklama konta firmowego