Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Bogusław Owoc pyta Stefana Śnieżko: - Gdzie utknęło śledztwo w sprawie zbrodni w kopalni Wujek?

  • 03/09/2017 10:49
  • 0

Siódma odsłona "Debaty z Debatą" miała dać odpowiedź na pytanie "Czy otake Polskę walczyliśmy?". Po głównej części dyskusji publiczność miała możliwość zadawania pytań gościom debaty.

Bogusław Owoc jedno ze swoich pytań poprzedził wypowiedzią na temat prac sejmowej komisji d/s zbadania "tajemniczych" zgonów, o sprawsto których podejrzewano funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej. Owoc zapytał wprost byłego zastępcę prokuratora generalnego Stefana Śnieżko, gdzie utknęło śledztwo w sprawie zbrodni w kopalni Wujek. Czy to nie była sprawa Stefana Śnieżko?

Stefan Śnieżko nie uchylił się od odpowiedzi.

- Ja nie nadzorowałem śledztw. Będąc zastępcą prokuratora generalnego miałem w swojej gestii kilka działów, wśród których nie było nadzorowania śledztw. Nie u mnie ona utknęła. W ogóle ta sprawa nie utknęła w prokuraturze, ponieważ to prowadziło kilka prokuratur. Nie miałem z nią nic wspólnego - odpowiedział.

Całość wypowiedzi - pytającego i odpowiadającego - do obejrzenia na filmie, nakręconym podczas Debaty przez Stanisława Olsztyna, autora bloga kuprawdzie.pl.

 

źródło: Stanisław Olsztyn, blog kuprawdzie.pl

foto: Stanisław Olsztyn

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

Powódź w Braniewie. Obejrzyj zdjęcia dramatu!

W czwartek zakończono wstępną naprawę drogi w Tatarkach, która była całkowicie nieprzejezdna. Mieszkańcy, którzy byli odcięci... Zobacz więcej »
  • 23/09/2017 10:51
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

Polecane firmy

Reklama konta firmowego