Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Cezary Pazura w Olsztynie

  • 21/03/2013 17:48
  • 10

Kto w tym kraju nie zna tego pana? Słynny polski aktor wystąpił wczoraj przed olsztyńską publicznością w ramach cyklicznych spotkań Coolturalnego Studenta. Expressowi Olsztyn udało się, na krótko przed występem, porozmawiać z Cezarym Pazurą.

Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Oceń
Autor:

KOMENTARZE

Garlerdon 22/03/2013 00:21
Kozak moj najlepszy Polski aktor !!!!
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
xXx 22/03/2013 10:14
Poziom osoby która przeprowadza wywiad jest tak niski że szok, trywialne pytania, brak przygotowania. Szkoda czasu na oglądanie tych wypocin ;)
lulek 22/03/2013 10:46
Ty xXx idź na słońce załap trochę pozytywnego myślenia , bo coś na mózg padło tak chyba. wypociny to chyba masz jak to oglądasz .
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
<ściana> 22/03/2013 14:06
dajcie sobie spokój z całym tym śmiesznym portalikiem, na czele z tym "reporterem". daję głowę, że to student dziennikarstwa. tacy ludzie jak Czarek (pozdrawiam) tracą szacunek do mediów. BRAWO.
del 22/03/2013 20:26
Z przyjemnością wysłuchałem tej rozmowy. Hejterzy jak zwykle muszę swoje napitolić. Panie Cezary, szacunek.
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
lady chicken 23/03/2013 00:32
michau- zrezygnuj z tv i pisania- nie nadajesz się! widze ciebię jako sprzedawceę w mc donalds albo w call center- dobry głos ale inteligencji za grosz. nie nauczone toto. ps nie pij tyle :)
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
do lady chicken 23/03/2013 10:27
pani pewnie w kfc pracuje sądząc po nicku ? nie udało się samej i szydera w stronę kolegi ?
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
zez 23/03/2013 16:54
hehe, lady chicken jest dumnym przedstawicielem swego gatunku, nie żyje, gdy czegoś sobie nie dziobnie
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Fanka 28/03/2013 12:11
Nie jest rzeczą łatwą przeprowadzić dobry wywiad - mikrofon, kamera do tego znany rozmówca stresują, i to bardzo. Trzeba zachować spokój, zadawać logiczne ale i ciekawe pytania, do tego być swobodnym i oczywiście błyskotliwym i to wszystko na żywo, bez powtórek. Panie MŻ moim zdaniem radzi Pan sobie bardzo dobrze, jeszcze trochę praktyki i będzie super! PS ma Pan seksowny głos:) Pana Fanka:)
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
Karlos 18/06/2013 00:22
Spoko Spoko , fajna inicjatywa tego portalu, coś się dzieje i w tym mieście, takie obiektywne spojrzenie kogoś spoza, niezależnego, to bardzo zdrowa rzecz. Nie bądźmy tacy warszawscy , amerykańscy, komercyjni. Brawo Olsztyn , Brawo Express, Macie kolejnego obserwatora
Zagłosowałeś na opcję '+1'.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Potrącił dziecko i uciekł!

    Do potrącenia chłopca doszło wczoraj w okolicach skrzyżowania ulicy Mławskiej z Wiejską w Lidzbarku Warmińskim, kilka minut po... Zobacz więcej »
    • 24/06/2017 10:59
    • 0
    • kng

    Uwaga na zamknięty fragment drogi!

    W najbliższy poniedziałek Budimex - wykonawca budowy części obwodnicy Olsztyna planuje zmiany w organizacji ruchu na drodze DP 1374N... Zobacz więcej »
    • 24/06/2017 10:51
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

    Dwa tysiące sztuk dopalaczy! Kolejna próba walki z tymi narkotykami

    Wczoraj po południu policjanci wraz z prokuratorem i pracownikami sanepidu ponownie zrobili nalot na słynny już sklep z... Zobacz więcej »
    • 24/06/2017 10:41
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      Kolejny odcinek siódemki otwarty!

      W ramach inwestycji powstało ok. 22,7 km dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Wybudowane zostały drogi serwisowe, obiekty inżynierskie... Zobacz więcej »
      • 24/06/2017 10:04
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Uwaga kierowcy. Zmiany na olsztyńskich ulicach!

      Zmiany działania sygnalizacji będą wprowadzane etapami, w weekendy, począwszy od 1 lipca do 13 sierpnia. Celem tych działań jest... Zobacz więcej »
      • 24/06/2017 09:48
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Polecane firmy