Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Cezary Pazura w Olsztynie

  • 21/03/2013 17:48
  • 10

Kto w tym kraju nie zna tego pana? Słynny polski aktor wystąpił wczoraj przed olsztyńską publicznością w ramach cyklicznych spotkań Coolturalnego Studenta. Expressowi Olsztyn udało się, na krótko przed występem, porozmawiać z Cezarym Pazurą.

Oceń
Autor:

KOMENTARZE

Garlerdon 22/03/2013 00:21
Kozak moj najlepszy Polski aktor !!!!
xXx 22/03/2013 10:14
Poziom osoby która przeprowadza wywiad jest tak niski że szok, trywialne pytania, brak przygotowania. Szkoda czasu na oglądanie tych wypocin ;)
lulek 22/03/2013 10:46
Ty xXx idź na słońce załap trochę pozytywnego myślenia , bo coś na mózg padło tak chyba. wypociny to chyba masz jak to oglądasz .
<ściana> 22/03/2013 14:06
dajcie sobie spokój z całym tym śmiesznym portalikiem, na czele z tym "reporterem". daję głowę, że to student dziennikarstwa. tacy ludzie jak Czarek (pozdrawiam) tracą szacunek do mediów. BRAWO.
del 22/03/2013 20:26
Z przyjemnością wysłuchałem tej rozmowy. Hejterzy jak zwykle muszę swoje napitolić. Panie Cezary, szacunek.
lady chicken 23/03/2013 00:32
michau- zrezygnuj z tv i pisania- nie nadajesz się! widze ciebię jako sprzedawceę w mc donalds albo w call center- dobry głos ale inteligencji za grosz. nie nauczone toto. ps nie pij tyle :)
do lady chicken 23/03/2013 10:27
pani pewnie w kfc pracuje sądząc po nicku ? nie udało się samej i szydera w stronę kolegi ?
zez 23/03/2013 16:54
hehe, lady chicken jest dumnym przedstawicielem swego gatunku, nie żyje, gdy czegoś sobie nie dziobnie
Fanka 28/03/2013 12:11
Nie jest rzeczą łatwą przeprowadzić dobry wywiad - mikrofon, kamera do tego znany rozmówca stresują, i to bardzo. Trzeba zachować spokój, zadawać logiczne ale i ciekawe pytania, do tego być swobodnym i oczywiście błyskotliwym i to wszystko na żywo, bez powtórek. Panie MŻ moim zdaniem radzi Pan sobie bardzo dobrze, jeszcze trochę praktyki i będzie super! PS ma Pan seksowny głos:) Pana Fanka:)
Karlos 18/06/2013 00:22
Spoko Spoko , fajna inicjatywa tego portalu, coś się dzieje i w tym mieście, takie obiektywne spojrzenie kogoś spoza, niezależnego, to bardzo zdrowa rzecz. Nie bądźmy tacy warszawscy , amerykańscy, komercyjni. Brawo Olsztyn , Brawo Express, Macie kolejnego obserwatora