Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Co ci powie ryba? Fish Bar w Olsztynie zdradza tajemnicę!

  • 05/04/2013 08:08
  • 4

Fish Bar robi furorę wśród olsztynian. Co ich przyciąga do tego miejsca? Zapach przyrządzanej ryby? Ciekawość? Chęć spróbowania czegoś nowego, czego w Olsztynie jeszcze nie było? Nawet sam właściciel lokalu nie jest w stanie wyjaśnić tego fenomenu… Co jeszcze nam zdradził? Oglądaj wywiad.

Oceń
Autor:

KOMENTARZE

gość 08/04/2013 03:18
jedzenie pyszne. polecam
artur 08/04/2013 20:52
Brakowało takiego miejsca w Olsztynie, ceny jak na dania rybne bardzo przystępne a porcje takie że można się najeść, obsługa bardzo miła, co w innych lokalach to rzadkość.Ogólnie jedzenie bardzo,bardzo dobre, byłem tam dzisiaj drugi raz od otwarcia i w sobotę też się wybieram.
Monika 15/04/2013 08:46
Ryba dobra, polecam. Jedyne do czego mogę się przyczepić to surówki. Muszą nad tym popracować.
Szymon 10/05/2013 19:42
Jedzenie bardzo smaczne, obsługa również miła. Zamówiliśmy z żoną dwa zestawy: porcje z łososia oraz zestaw xxl. Muszę przyznać, że ten drugi to na prawdę wyzwanie jeśli chodzi o serwowaną porcję. Jedzenie jak najbardziej polecamy i jeszcze wrócimy nie raz. Natomiast żeby nie było tak słodko do końca - coś co mi osobiście bardzo przeszkadzało, to przyszliśmy jako para, złożyliśmy jedno zamówienie i zgranie dwóch dań dla dwóch osób było problemem. Niedopuszczalne jest, żeby jedna osoba kończyła posiłek a druga dopiero go dostała. To jest uwaga do samej kuchni i jej organizacji czasowej. Być może była to sytuacja jednostkowa, być może nie... Generalnie polecam zwrócić szczególną uwagę na takie sytuacje, bo przez to możecie zacząć tracić klientów pomimo bardzo smacznych potraw. Pozdrawiam.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

Powódź w Braniewie. Obejrzyj zdjęcia dramatu!

W czwartek zakończono wstępną naprawę drogi w Tatarkach, która była całkowicie nieprzejezdna. Mieszkańcy, którzy byli odcięci... Zobacz więcej »
  • 23/09/2017 10:51
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

Polecane firmy

Reklama konta firmowego