Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Dekomunizacja i NSA

 • 19/12/2018 10:17
 • 3

Na Św. Mikołaja, innym na Mikołaja, pod choinkę, na gwiazdkę, a jeszcze innym na Dziadka Mroza „polskie” władze miast i Sądy sprezentowały komunistów, w większości agentów sowieckich, zbrodniarzy i zdrajców Polski i Polaków. Acha, jeszcze na rocznicę „kulturalnego” stanu wojennego. Niedługo rocznica „oswobodzenia” Olsztyna. Od Naczelnego Sądu Administracyjnego wczoraj otrzymałem takiego email’a:

 

 

Monika Mikołajczyk , [email protected]           18.12.2018

Pan Antoni Górski

W związku z tym, że w dniu 14 grudnia 2018 r. nadesłał Pan do Wydziału Informacji Sądowej Naczelnego Sądu Administracyjnego swój artykuł na temat obowiązywania ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy jednostek organizacyjnych, jednostek pomocniczych gminy, budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz pomniki (Dz. U. z 2016 r., poz. 744 ze zm.)  bez jakiegokolwiek wyjaśnienia w jakim celu Pan go nadesłał, wzywam Pana do wskazania, w terminie siedmiu dni od otrzymania niniejszego wezwania, owego celu i do określenia czego Pan oczekuje od NSA. Nieudzielenie odpowiedzi na niniejsze wezwanie we wskazanym terminie  spowoduje pozostawienie Pana e-maila bez biegu i odpowiedzi.

Z upoważnienia
Przewodniczącego Wydziału
Informacji Sądowej NSA
starszy specjalista
Monika Mikołajczyk
tel.: 22.5516565

Oto odpowiedź:

Szanowna Pani

Po prostu mam już dość komunizmu, który powinien był się „skończyć 04.06.1989 r”. Mam już dość obrońców tego totalitarnego ustroju, zresztą zakazanego prawem (art. 256 Kk).

Mam też dość, określę to bardzo delikatnie, niedouczonych prokuratorów, sędziów. Jest inna przyczyna takich werdyktów? Wskazuję im przedmiot przestępstwa – Pomnik Wdzięczności Armii Czerwonej, a oni odpowiadają mi, że nie mam prawa stawiać takich wniosków, bo nie jestem stroną i właścicielem tego komunistycznego reliktu. Wskazuję na fałszywy dokument, wpisujący ten pomnik pod fałszywą nazwą „Pomnik Wyzwolenia Ziemi Warmińsko-Mazurskiej” do „Rejestru zabytków”, a sędzia mi stwierdza, że „prezydent miasta nie popełnia przestępstwa, posługując się fałszywym[!] dokumentem, skoro jest on w legalnym[!] obiegu urzędowym”.[sic!]

Teraz WSA a za nim NSA też ewidentnie stanął po stronie komunistów, w większości agentów sowieckich, zbrodniarzy i zdrajców Polski i Polaków, przywracając „komunistyczne” nazwy ulic. Wpisujecie się Państwo w promowanie antypolskiego wychowania i antypolskiego promowania antybohaterów, którzy szkodliwie wpisali się w dzieje Narodu i Państwa Polskiego – mojej Ojczyzny.

Że skarga kasacyjna nie spełniała wymogów formalistyczno-prawnych i źle przygotowano biogramy „antybohaterów”? Odrzucając domniemanie braków edukacyjnych sędziów -licealiści już wiedzą kim byli komuniści - to trzeba przyjąć, że było dużo złej woli, by te wnioski odrzucić.

Dlatego proszę, byście Państwo naprawili „błąd” i uwzględnili lub spowodowali, by skarga kasacyjna Wojewody w sprawie dekomunizacji nie została odrzucona.

Z poważaniem
Antoni Górski

Oceń
Autor: warmiak

KOMENTARZE

jarek z zielonej górki 19/12/2018 16:12
Antoni Górski ma dość komunizmu i obrońców totalitarnego ustroju; szkoda, że wtedy kiedy trzeba było mieć odwagę wygłaszać podobne stwierdzenia, Górski w mundurze zawodowego żołnierza Ludowego Wojska Polskiego wyznawał miłość Związkowi Radzieckiemu i utrwalał komunistyczną władzę
Never 20/12/2018 20:13
górski to w końcu jaki stopień wojskowy Jaruzelski ci nadał i co robiłeś 13 grudnia 1981 roku bo że wtedy byłeś zawodowym żołnierzem LWP ktory od komuny dostał mieszkanie i w kolejkach nie stał to wszyscy wiemy no powiesz to żołnierzowi LWP z poboru - nie odpowiesz bo sie wstydzisz bo na plutonowym zaczoles i na plutonowym skonczyles kariere DZBANIE
Enter your name 22/12/2018 15:09
Antoni Górski ma dość komunizmu. Antoni Górski. Ten sam Antoni Górski, który za komuny był zawodowym żołnierzem. Kolejny (po Piotrowiczu) Konrad Wallenrod?

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Grzywna dla pracodawcy z Nidzicy za niezgodne z przepisami zatrudnianie cudzoziemców

  W ubiegłym roku funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie objęli kontrolą 64 cudzoziemców zatrudnionych przez jedną z... Zobacz więcej »
  • 20/01/2019 10:45
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Arcybiskup Józef Górzyński: - Problem człowieka współczesnego to brak powiązania Boga ze sprawiedliwością

   Czcigodny Księże Biskupie Pawle, Drodzy Siostry i Bracia w Chrystusie. W usłyszanych przed chwilą fragmentach Pisma św. mocno... Zobacz więcej »
   • 20/01/2019 10:18
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

    Pamiętajcie o Powstaniu

    Okupiony krwią i cierpieniem zryw narodowy nie daje się do niczego porównać – bo też wcześniej w świecie podobne powstania się... Zobacz więcej »
    • 20/01/2019 08:39
    • 0
    • Paweł Pietkun

     Super Krwawy Księżyc Wilka już w poniedziałek nad ranem

     Księżyc będzie znajdywał się bliżej Ziemi niż zazwyczaj, będzie większy o 30 proc. i o 14 proc. jaśniejszy niż zwykle. Podczas... Zobacz więcej »
     • 19/01/2019 10:33
     • 0
     • Express.olsztyn.pl

     W Elblągu nie lubią szlabanów?

     Może elblążanie wybitnie nie lubią szlabanów i należałoby je pousuwać z przestrzeni miasta? Zanim jednak do tego dojdzie, policja... Zobacz więcej »
     • 19/01/2019 09:20
     • 0
     • Express.olsztyn.pl

     Polecane firmy

     Reklama konta firmowego