Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Duet Stories To Tell zagra dla Marty Dziewiur

 • 22/08/2018 14:24
 • 0

W sobotę 25 sierpnia w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem "Gramy i Pomagamy" dedykowany Marcie Dziewiur, która kiedyś sama pomagała, a dziś pilnie potrzebuje pomocy.

Marta Dziewiur potrzebuje wsparcia w każdej dziedzinie życia. Jest ciężko chora i trudno by tu wymienić jej wszystkie choroby. Bez środków finansowych nie jest w stanie walczyć  ani z nimi ani z trudnościami życia codziennego.

Na sobotnim koncercie zagrają, zaśpiewają Trevor Hill, Bożena Kraczkowska, Stories To Tell, Sara Szymczak&Mariusz Kwas, Messy Brain oraz Wheelersi.

W trakcie koncertu będzie można wylicytować przedmioty wykonane przez naszych rodzimych artystów, a także za niewielką opłatą kupić i delektować się specjałami kulinarnymi przygotowanymi przez ekipę Ani Mikity. Organizatorzy przewidują również kiermasz rękodzieła.

Koncert jest oficjalnie zgłoszony i wspierany przez Fundację Avalon. Dochód z koncertu i wszelkich działań, zostanie komisyjnie przeliczony przez komitet organizacyjny i wpłacony na konto Marty w fundacji.

My zaś szczególną uwagę proponujemy zwrócić na nasze ostatnie redakcyjne odkrycie - zespół Stories To Tell - akustyczny duet Łukasza Berndta i Ady Rożnieckiej-Hełmińskiej. Grupa prezentuje własne interpretacje ciekawych utworów z Polski i ze świata, a także materiał autorski.

 

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Prywatny przewoźnik komunikacji miejskiej przestał obsługiwać pasażerów

  Bezpośrednią przyczyną wypowiedzenia umowy było niezrealizowanie w czwartek żadnego z kursów autobusowych przypisanych operatorowi... Zobacz więcej »
  • 22/09/2018 10:29
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Drzewa na dachu. Czy to Prypeć? Nie, to Olsztyn

  Drzewa rosnące na dachu i na murach, powybijane szyby, nadpalone stropy, powyrywane metalowe części... To obraz zabytkowych koszar przy... Zobacz więcej »
  • 22/09/2018 08:40
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Polecane firmy

  Reklama konta firmowego