Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Dyszel wbił się w kabinę dostawczego busa raniąc pasażera

 • 19/09/2017 13:11
 • 0

Policjanci z olsztyńskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Żelaznej w Olsztynie. Kierowca dostawczego volkswagena wjechał w pozostawioną na jezdni przyczepę służącą do przewozu kontenerów. W wyniku zderzenia dyszel przyczepy wbił się w dostawczego busa ciężko raniąc 20-letniego pasażera.

Do tego groźnego wypadku drogowego doszło dziś kilkanaście minut przed godziną 6:00. Kierowca dostawczego volkswagena jadąc ul. Żelazną w kierunku ul. Składowej najechał na stojącą przy poboczu przyczepę służącą do przewozu kontenerów. Jak się okazało, kierowca ciężarowej scanii zostawił przyczepę skierowaną dyszlem w przeciwnym kierunku i pojechał autem, aby załadować pierwszy kontener.

Kierowca dostawczego volkswagena zbyt późno zauważył przeszkodę na swojej drodze. Nie zdążył wyhamować, w wyniku czego wjechał w stojącą przyczepę. Siła uderzenia była tak duża, że dyszel przyczepy wbił się w samochód aż do wnętrza kabiny, ciężko raniąc jego pasażera.

Na miejscu wypadku pracowało kilka zastępów Straży Pożarnej. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu by wydobyć zakleszczonego w pojeździe 20-latka. Młody mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego