Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Echa artykułu o "Prowincjonalnej nadzwyczajnej kaście"

  • 25/09/2018 11:28
  • 3

31.08.2018 w lokalnych mediach internetowych ukazał się mój artykuł "Prowincjonalna nadzwyczajna kasta". Również ten artykuł przesłałem między innymi do Prokuratury Krajowej, z prośbą o "uważne przyjrzenie się działaniom nadzwyczajnej kasty na Prowincji".

Prokuratura Krajowa „przygląda się uważnie oczami" ...Prokuratury, której właśnie też trzeba się przyjrzeć. Mam poważne wątpliwości, że  zajmie się ona „uważnie”, bo będzie przecież „sędzią we własnej sprawie”. A już w starożytnym Rzymie – 2 000 lat temu – przestrzegano zasady: „Nemo iudex in causa sua” („Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie”). We wspomnianym artykule zwróciłem uwagę na jej własne nieprawidłowości. I zaczyna się papierkowa „karuzela”. Ja do PK o PR, PK do PO, PO do PR i czekam aż: PR do mnie, by się kółko zamknęło. Jak w PRL-u. Istne „déjà vu”.

Mam wątpliwości, bo już wkradła się nieścisłość. Chcę uprzejmie, delikatnie zwrócić uwagę Prokuratury Okręgowej, że żadnego zawiadomienia nie składałem. Opisałem tylko, a właściwie podałem do publicznej wiadomości cytaty z uzasadnień prokuratur i sądów, którymi te organa same się kompromitują. Moim zdaniem uzasadnień kuriozalnych, a świadczących co najmniej o nieprofesjonalnym przygotowaniu wymienionych osób w „prowincjonalnym” Wymiarze Sprawiedliwości.

No cóż, będę czekał na dalszy rozwój wypadków.

Antoni Górski

Oceń
Autor: warmiak

KOMENTARZE

Never 25/09/2018 18:40
nie ufam byłym żołnierzom LWP którzy przysiegali na bratni sojusz z CCCP
him 25/09/2018 22:24
rozumiem, że jesteś za wywaleniem pomnika CCCP, zwanego szubienicami?
Tutejszy... 27/09/2018 08:45
Pewnie ze względu na kategorię zdrowia CD do armii takich oszołomów nie potrzebowali..

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Most w Starych Jabłonkach już gotowy!

    W grudniu ubiegłego roku rozpoczęły się prace na inwestycji polegającej na rozbiórce istniejącego mostu i budowie nowego. W efekcie... Zobacz więcej »
    • 17/10/2018 14:28
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      Gorąca debata w Giżycku. Padło mnóstwo niecenzuralnych słów, będzie zadośćuczynienie

      Dziś dowiedzieliśmy się, że krewka kandydatka na radną Giżycka wpłaci datek na rzecz niepełnosprawnych dzieci. Jest to... Zobacz więcej »