Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Witosa i Kanta w Olsztynie

 • 06/12/2017 14:16
 • 0

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa i Kanta w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierowca dostawczego opla wymusił pierwszeństwo na kierowcy citroena, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kierujący citroenem w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Wczoraj przed godziną 16:00 na ulicy Witosa doszło do groźnego wypadku drogowego, w wyniku którego na kilka godzin został zablokowany jeden pas ruchu.

Kierowca opla podczas skręcania w lewo w ul. Kanta, nie ustąpił pierwszeństwa 31-letniemu kierowcy citroena. W konsekwencji doszło do czołowego zderzenia pojazdów.

Kierowca citroena był zakleszczony w samochodzie, dzięki interwencji służb został wyciągnięty z auta i przewieziony do szpitala, gdzie przebywa w stanie ciężkim. 43-letni mieszkaniec Olsztyna, który kierował oplem doznał jedynie niegroźnych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku. Zgodnie z kodeksem karnym, za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego