Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Hitler dowiaduje się o polskich obozach - zobacz film!

  • 23/08/2015 10:29
  • 7

Kilkanaście dni temu w sieci opublikowany został film „Hitler dowiaduje się o polskich obozach”.

Jest to przeróbka jednej ze scen z filmu „Upadek”. Scena ta wielokrotnie była modyfikowana w celach satyrycznych, głównie przez podkładanie napisów.

Tym razem autor zdecydował się na podłożenie głosu lektora, co dało efekt... Zresztą sami zobaczcie, bo tego nie da się opowiedzieć!

Wystarczy dodać, że film wyświetlono już 400 tysięcy razy. Uwaga na wulgarny język!

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

kam 23/08/2015 11:02
Właściwie to wszystkie obozy koncentracyjne powinny nazywać się: "żydowskie obozy koncentracyjne",z uwagi na przeważającą liczbę więzionych tam ludzi tej nacji. I to by było rzeczywiste oddanie sprawiedliwości historii.
bazagimbaza 23/08/2015 14:12
Redakcyjna gimbaza lamie prawo autorskie to po pierwsze, po drugie na yt jest cala masa przerobek tego fragmentu, po trzecie wolnosc slowa dotyczy nie tylko pseudodziennikarzy ale waszych czytelnikow rowniez wiec nie usuwajcie komentarzy- dojrzejcie...
Express.olsztyn.pl 23/08/2015 16:43
Proszę nie desperować, nigdy nie usuwamy komentarzy. Niech Pan/Pani nie pisze po raz kolejny jako któraś "baza", bo wszystkie komentarze są widoczne.
magia 23/08/2015 17:38
W magiczny sposob pojawiaja sie i znikaja te komentarze. A po poziomie tekstow mozna wnioskowac, ze w obsludze strony internetowej rowniez reprezentujecie podobny poziom. Nie wiem czy to kwestia reklam czy kodu zrodlowego, ale wasza strona najdluzej sie wczytuje i dodatkowo sporo obciaza komputer (w porownaniu do innych serwisow miejskich)
olsz 26/08/2015 16:26
Tak to jest jak się używa serwerów amerykańskiej firmy z Kalifornii.A tak dużo tu się mówi o lokalnym patriotyzmie.
gimbaza 23/08/2015 11:36
Poziom intelektualny redakcji na poziomie gimnazjum. Po pierwsze gdzie prawa autorskie do wykorzystania tego fragmentu i udostępniania go. Po drugie przeróbek tego fragmentu jest cała masa na youtubie. Po trzecie- upały naprawdę siadły wam na głowę. Gimnazjaliści...
Trol 24/08/2015 12:59
Nawet mnie nie zaskoczyliście dawno już dno osiągneliście ale zawsze bede wchodzil na EXOL bo gdziez bym mial wiekszy ubaw :-)

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Michał Rachoń złożył prywatny akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi Skibie

    Chodzi o skandaliczny wpis, który Krzysztof Skiba zamieścił na facebooku 15 stycznia, dzień po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła... Zobacz więcej »
    • 21/01/2019 19:11
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      Zapadł wyrok w procesie o zanieczyszczenie środowiska w Korszach

      Prokuratura Okręgowa w Olsztynie pod koniec 2016 r. przesłała do Sądu Rejonowego w Kętrzynie akt oskarżenia przeciwko Sławomirowi W... Zobacz więcej »
      • 21/01/2019 16:03
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

        W Olsztynie za śmieci jak za zboże? Nadzieja w radnych, bo część z nich jest przeciwna podwyżce

        Wiadomo już, że nie wszystkie kluby radnych zagłosują za podwyżką. Przeciwny podniesieniu stawki za wywóz odpadów będzie na pewno... Zobacz więcej »
        • 21/01/2019 15:28
        • 0
        • Express.olsztyn.pl

          A jednak! Wojewódzki konserwator zdecydował, że dworzec PKP w Olsztynie nie będzie zabytkiem

          Ochronie konserwatorskiej podlegały będą jedynie historyczne wiaty peronowe oraz mozaiki z wnętrza dworca, które mają status zabytku... Zobacz więcej »
          • 21/01/2019 13:39
          • 0
          • Express.olsztyn.pl

            Czy grozi nam mandat za stosowanie urządzenia skracającego pasy bezpieczeństwa zamiast fotelika?

            Ustawa z 9 kwietnia 2015 r. o zmianie ustawy prawo o ruchu drogowym wdrożyła przepisy UE, dotyczące zasad przewożenia dzieci w... Zobacz więcej »
            • 21/01/2019 11:34
            • 0
            • Express.olsztyn.pl

              Gdzie są Twoje groby Polsko? W Olsztynie uczczono 156 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego

              Powstanie Styczniowe wybuchło 22 stycznia 1863 roku i mówi się o nim jako o największym polskim zrywie narodowym. Wspomniany pomnik... Zobacz więcej »