Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Jolanta Kapelan w rozmowie ze Stanisławem Olsztynem: - Przyszłam do sądu, by zakończyć nielegalny proceder policji z Dobrego Miasta!

 • 31/05/2017 10:04
 • 6

Wczoraj informowaliśmy o kuriozalnych zarzutach we wniosku o ukaranie, jaki do olsztyńskiego sądu grodzkiego skierowała policja z Dobrego Miasta. Na rozprawie - oprócz naszej redakcji - był także Stanisław Olsztyn, autor bloga kuprawdzie.pl, który zapytał Jolantę Kapelan  jaka jest jej prawda...

- Przyszłam do sądu, gdzie miała się odbyć rozprawa z absurdalnego wniosku o ukaranie mnie. Generalnie chodziło o to, że policja w Dobrym Mieście, działająca na zlecenie, wystosowała do sądu wniosek o ukaranie mnie, nie dając mi możliwości przygotowania się i nie przesłuchując w ogóle mnie w tej sprawie. Ponadto policja w Dobrym Mieście kłamała w stworzonej dokumentacji, że nie stawiam się na wezwania, pomimo prawidłowego zawiadomienia, co jest absurdem.

Przyszłam do sądu, aby zakończyć ten nielegalny proceder działania policyjnego. Sprawa została odroczona ze względu na to, że nie wszyscy obwinieni w tej sprawie - bo został obwiniony również mój syn i mój mąż, także na podstawie tak absurdalnego wniosku  o ukaranie - zostali zawiadomieni prawidłowo, więc sędzia odroczyła rozprawę - powiedziała m. in. Jolanta Kapelan..

Zachęcamy do wysłuchania całości nagrania!

Ważne. Rozprawa została odroczona do 18 lipca 2017 roku, a nie - jak pada w nagraniu - do 17 lipca 2017 roku.

 

źródło: Stanisław Olsztyn, kuprawdzie.pl

Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Oceń
Autor: amark

KOMENTARZE

Ada 31/05/2017 11:40
Na miejscu tych niby pokrzywdzonych (rodziny M. ) spaliłabym się ze wstydu.......... jeszcze w takiej miejscowości jak Nowa Wieś Mała ...ale siara .... a póki co to właśnie matka pokrzywdzonego Wiesława M. (nauczycielka ) oblała syna Kapelanów jakąś cieczą ......nauczycielka z Jesionowa he he ładnie dzieci uczy kłamać ! ...tragedia
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Krystian 03/06/2017 09:15
HAH prymitywne zarzuty ale adekwatne do niby ,,poszkodowanej " pijackiej rodzinki Wiesławy M i opłaconej policji. Matka ,,pokrzywdzonego" Przemysława M. to hiena a nie nauczycielka dzieciaków...fałszywa,brutalna,podstępna i żarłoczna. Ogon, ślepia i słitaśne uszka wyrosły już same......
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
mama 05/06/2017 22:54
Do tych polucjantów z dobrego miasta pasuje stary kawał o policji: dlaczego policjanci chodzą dwójkami? Bo co dwie głowy to nie jedna.
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
kropka 12/06/2017 14:21
Patologia w rodzinie M. nie ma ani wstydu ani umiaru! A ten ich syn ,,poszkodowany" to faktycznie poszkodowany ale nie przez kapelanów hehe
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Anon 20/06/2017 08:20
Codziennie Wieśka M. zadaje sobie trud odlajkowywania komentarzy jej niewygodnych. Zaangażaowanie jej w tej kwestii jest ogromne, dlatego ciekawie by było jakby sama udzieliła wywiadu na temat kuriozalnych zarzutów wobec rodziny Kapelanów i jej prymitywnego zachowania .. Myślę, że warto by było, żeby miała swoje 5 minut w najbliższym czasie.
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Qwerty 20/06/2017 09:42
Dobrze ktoś zauważył prymitywne zachowanie Wieski M. i jej rodziny. Odlajlowanie nic jej nie da, proponuję niech pochwali się filmikami jak nagrywa ze swoich krzaków Kapelanów. Jestem za, żeby miała swoje 5 minut :)
Zagłosowałeś na opcję '+1'.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Potrącił dziecko i uciekł!

  Do potrącenia chłopca doszło wczoraj w okolicach skrzyżowania ulicy Mławskiej z Wiejską w Lidzbarku Warmińskim, kilka minut po... Zobacz więcej »
  • 24/06/2017 10:59
  • 0
  • kng

  Uwaga na zamknięty fragment drogi!

  W najbliższy poniedziałek Budimex - wykonawca budowy części obwodnicy Olsztyna planuje zmiany w organizacji ruchu na drodze DP 1374N... Zobacz więcej »
  • 24/06/2017 10:51
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Dwa tysiące sztuk dopalaczy! Kolejna próba walki z tymi narkotykami

  Wczoraj po południu policjanci wraz z prokuratorem i pracownikami sanepidu ponownie zrobili nalot na słynny już sklep z... Zobacz więcej »
  • 24/06/2017 10:41
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Kolejny odcinek siódemki otwarty!

   W ramach inwestycji powstało ok. 22,7 km dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Wybudowane zostały drogi serwisowe, obiekty inżynierskie... Zobacz więcej »
   • 24/06/2017 10:04
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Uwaga kierowcy. Zmiany na olsztyńskich ulicach!

   Zmiany działania sygnalizacji będą wprowadzane etapami, w weekendy, począwszy od 1 lipca do 13 sierpnia. Celem tych działań jest... Zobacz więcej »
   • 24/06/2017 09:48
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego