Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Jolanta Kapelan w rozmowie ze Stanisławem Olsztynem: - Przyszłam do sądu, by zakończyć nielegalny proceder policji z Dobrego Miasta!

 • 31/05/2017 10:04
 • 8

Wczoraj informowaliśmy o kuriozalnych zarzutach we wniosku o ukaranie, jaki do olsztyńskiego sądu grodzkiego skierowała policja z Dobrego Miasta. Na rozprawie - oprócz naszej redakcji - był także Stanisław Olsztyn, autor bloga kuprawdzie.pl, który zapytał Jolantę Kapelan  jaka jest jej prawda...

- Przyszłam do sądu, gdzie miała się odbyć rozprawa z absurdalnego wniosku o ukaranie mnie. Generalnie chodziło o to, że policja w Dobrym Mieście, działająca na zlecenie, wystosowała do sądu wniosek o ukaranie mnie, nie dając mi możliwości przygotowania się i nie przesłuchując w ogóle mnie w tej sprawie. Ponadto policja w Dobrym Mieście kłamała w stworzonej dokumentacji, że nie stawiam się na wezwania, pomimo prawidłowego zawiadomienia, co jest absurdem.

Przyszłam do sądu, aby zakończyć ten nielegalny proceder działania policyjnego. Sprawa została odroczona ze względu na to, że nie wszyscy obwinieni w tej sprawie - bo został obwiniony również mój syn i mój mąż, także na podstawie tak absurdalnego wniosku  o ukaranie - zostali zawiadomieni prawidłowo, więc sędzia odroczyła rozprawę - powiedziała m. in. Jolanta Kapelan..

Zachęcamy do wysłuchania całości nagrania!

Ważne. Rozprawa została odroczona do 18 lipca 2017 roku, a nie - jak pada w nagraniu - do 17 lipca 2017 roku.

 

źródło: Stanisław Olsztyn, kuprawdzie.pl

Oceń
Autor: amark

KOMENTARZE

Ada 31/05/2017 11:40
Na miejscu tych niby pokrzywdzonych (rodziny M. ) spaliłabym się ze wstydu.......... jeszcze w takiej miejscowości jak Nowa Wieś Mała ...ale siara .... a póki co to właśnie matka pokrzywdzonego Wiesława M. (nauczycielka ) oblała syna Kapelanów jakąś cieczą ......nauczycielka z Jesionowa he he ładnie dzieci uczy kłamać ! ...tragedia
Krystian 03/06/2017 09:15
HAH prymitywne zarzuty ale adekwatne do niby ,,poszkodowanej " pijackiej rodzinki Wiesławy M i opłaconej policji. Matka ,,pokrzywdzonego" Przemysława M. to hiena a nie nauczycielka dzieciaków...fałszywa,brutalna,podstępna i żarłoczna. Ogon, ślepia i słitaśne uszka wyrosły już same......
mama 05/06/2017 22:54
Do tych polucjantów z dobrego miasta pasuje stary kawał o policji: dlaczego policjanci chodzą dwójkami? Bo co dwie głowy to nie jedna.
kropka 12/06/2017 14:21
Patologia w rodzinie M. nie ma ani wstydu ani umiaru! A ten ich syn ,,poszkodowany" to faktycznie poszkodowany ale nie przez kapelanów hehe
Anon 20/06/2017 08:20
Codziennie Wieśka M. zadaje sobie trud odlajkowywania komentarzy jej niewygodnych. Zaangażaowanie jej w tej kwestii jest ogromne, dlatego ciekawie by było jakby sama udzieliła wywiadu na temat kuriozalnych zarzutów wobec rodziny Kapelanów i jej prymitywnego zachowania .. Myślę, że warto by było, żeby miała swoje 5 minut w najbliższym czasie.
Qwerty 20/06/2017 09:42
Dobrze ktoś zauważył prymitywne zachowanie Wieski M. i jej rodziny. Odlajlowanie nic jej nie da, proponuję niech pochwali się filmikami jak nagrywa ze swoich krzaków Kapelanów. Jestem za, żeby miała swoje 5 minut :)
Anonim 26/06/2017 21:29
Wszyscy wiemy że Wieśka M. nie jest za bardzo urodziwa i od samego początku ma chorą obsesję na punkcie przemiłej Joli o urodzie Sienny Miller
Irena S. 27/06/2017 07:23
Pani Wieśka M. chociaż na stare lata powinna zająć się swoim mężem i dziećmi, przestać żyć życiem Piotra i jego rodziny. Ciągle stara się utrudniać im życie na każdym kroku a potem robi z siebie ofiarę. Brak słów.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Spowodował kolizję na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Był nietrzeźwy i chciał uciec

  W minioną sobotę po godzinie 22:00 policjanci z olsztyńskiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że na ul Bałtyckiej w Olsztynie doszło... Zobacz więcej »
  • 23/04/2018 13:39
  • 0
  • del

  Ksiądz Janusz Ostrowski przyjął sakrę biskupią

  W uroczystości wzięli udział arcybiskupi i biskupi, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych oraz duchowieństwo, osoby... Zobacz więcej »
  • 23/04/2018 12:30
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Przemyt w przerobionym samochodzie

   Wczoraj w godzinach nocnych funkcjonariusze KAS z przejścia granicznego w Bezledach wytypowali do kontroli samochód marki Opel Meriva... Zobacz więcej »
   • 23/04/2018 12:14
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

    Marianna Hołubowska: - Skąd wziąć pieniądze na spalarnię odpadów w Olsztynie?

    Nadal bowiem mieszkańcom Olsztyna brak jest jasnej i transparentnej odpowiedzi na pytanie  kto zapłaci za realizację inwestycji... Zobacz więcej »
    • 23/04/2018 09:14
    • 0

    Nasza olsztyńska Łyna, czyli rzeka dziczeje

    Chodzi o teren w sumie około 50 ha. Na jednym ze zdjęć widać ławicę osadów minaralno-organicznych. Osady te powodują wypiętrzanie... Zobacz więcej »
    • 23/04/2018 08:36
    • 0
    • Jacek Pachucki

    Polecane firmy

    Reklama konta firmowego