Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kaja pyta odc. 3

  • 18/03/2013 19:34
  • 17

Błyskotliwe pytania Kai niewątpliwie poruszają olsztynian. Kaja, dziewczyna ciekawa świata, nie poprzestanie szukać odpowiedzi. Nikt i nic nie powstrzyma jej przed zadawaniem pytań. O  co tym razem zapytała mieszkańców? Zobacz!

 


 

 

Oceń
Autor:
Powiązane artykuły: 

KOMENTARZE

przepraszam 18/03/2013 20:03
ale to jest dno...
ciasto 18/03/2013 20:31
Błyskotliwe i Kaja w jednym zdaniu to chyba jakaś pomyłka.
Hgfwtfx 18/03/2013 20:34
Jeżeli Express olsztyn utożsamia się z tymi filmikami, to jest takim samym dnem jak ta cała kaja i jej pytania. Dziekuje, dobranoc.
Marek 18/03/2013 20:54
Kaj to dziewica hahaha
Gall 18/03/2013 21:25
Kolejny art i kolejny byk! Kto tutaj pracuje? Chyba sami studenci... Przecież każdy wie, że "olsztynian", "warszawian", czy "poznaniaków" piszemy małą literą...
gall anonim 18/03/2013 21:36
Niewiem w jakim celu ta oto dziewczyna wzieta byla do expresu olsztyn no bo chyba nie jako "dziennikarka". Chcialabym zauwazyc jedna dosc wazna rzecz, ze wasze filmiki zamieszczane tutaj sa dosc ciekawe ale to ? co to w ogole jest? takie pytania jak ile sie miesci, dziewica czy cos podobnego sa troche nie na miejscu to po 1, a po 2 jest wiele innych ciekawszych tematow o ktorych mozna byloby zapytac mieszkancow olsztyna . (wiec dlaczego bierzecie dziewczyne, ktora na starcie uwaza "ze jest juz zajebista?" i wlasciwie nic poza tym niema ciekawego do powiedzenia). Kto wgl. wymysla tak dennne i beznadziejne pytania? 1 filmik byl juz falstartem ale to ? jedna wielka tragedia, skonczcie z tym bo osmieszacie sie, szkoda bylo mojego 1.30 min zycia na ogladniecie tego.
Anka 18/03/2013 21:43
Nie oglądam tego szitu.
Bialy swir 18/03/2013 21:46
Ona jest dziewica tak mi mowiła :"D
kaska 18/03/2013 21:53
najlepsze ze to jest takie glupie a to ogladacie i jeszcze tracicie czas na komentarze =D
P.... 18/03/2013 22:24
Hahahahaha jeden z rozmówców nawet nie chce na nią patrzeć, udzielając odpowiedzi na jakże ciekawe pytania, na tomiast same pytania, każde zaczyna się od A...bla bla bla? Z czym do ludzi?
aaan 19/03/2013 06:31
a ja mam wrażenie, że nawet express z niej drwi... przeczytajcie opis- błyskotliwe pytania Kai.... to musi być ironia, a jeśli nie to...
de 19/03/2013 08:03
Ty pani zajebista, nie stawaj profilem, bo obrzydzasz mnie swoim podbródkiem i krzywymi zębami.
p.. 19/03/2013 16:57
Co jak co, ale głupota zawsze sprzedaje się najlepiej
ktoś 20/03/2013 19:17
Kaja pyta gdzie jest PYTA :D
No.ja 24/03/2013 11:26
Ja tam ją lubię. Wystarczy kogoś lepiej poznać i dopiero można oceniać ;/ Żartuję, DNO!!! hahahhahahaha
xxx 11/03/2014 16:16
http://www.clubazymut.pl/index-gallery-show-39.html# Kaja tańczy ??? ;)
ZeWszystkichOsiedliTakiTyp 02/08/2015 05:54
BUuLAaK wjechal zyje chlopaak... Wy to ludzie macie nasrane w tych glowach olsztynskich!! Kot wyjechal myszy harcuja a moze przez c h? A h... Wam w dupe!

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Rzecznik Praw Obywatelskich przerywa kampanię kłamstw niemieckiej telewizji ZDF

    Karol Tendera - były więzień niemieckiego obozu końcentracyjnego Auschwitz - wraz z prawnikami ze stowarzyszenia Patria Nostra wciąż... Zobacz więcej »
    • .

    Sto pytań do władz obecnej Warszawy Sergiusza Piaseckiego - wernisaż wystawy w Gietrzwałdzie

    Polski pisarz Sergiusz Piasecki opuścił zdominowaną przez komunistów przy wsparciu Armii Czerwonej ojczyznę w 1946 roku. Tuż przed... Zobacz więcej »
    • 22/08/2017 13:25
    • 1
    • Express.olsztyn.pl

    Polecane firmy