Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kajki zamknięta, Kruka udrożniona

  • 01/06/2018 07:35
  • 3

Przed nami kolejne zmiany związane z przebudową ul. Partyzantów w Olsztynie. Nowe rozwiązania w organizacji ruchu mają zostać wprowadzone w nocy z 1 na 2 czerwca (piątek/sobota).

- Zostanie zamknięty wlot z ul. Kajki w Partyzantów - informuje przedstawiciel wykonawcy, Mieszko Szyszkowicz ze spółki Balzola Polska. - Kierujący, którzy dotychczas poruszali się ul. Kajki, a następnie ul. Partyzantów do Ronda Bema, będą mieli możliwość dojechania do ul. Partyzantów tymczasową nawierzchnią na przedłużeniu ul. Kruka i dalej do Ronda Bema.

Po tych zmianach prace obejmą praktycznie całą długość i szerokość ul. Partyzantów, także na tym odcinku. Kierowcy będą poruszać się po tymczasowej nawierzchni poza jezdnią. Zostanie także wygrodzone co najmniej półtorametrowej szerokości przejście, z którego będą mogli korzystać piesi.

Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do końca czerwca.

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

Janusz3000 30/05/2018 08:59
Wkradł się błąd w artykuł - ul. Dąbrowszczaków udrożniona.
Express.olsztyn.pl 30/05/2018 09:40
Nie ma już ulicy Dąbrowszczaków. Na razie obowiązuje nazwa "ul. Kruka" jako że wojewoda złożył skargę kasacyjną na postanowienie WSA. Decyzja w tej kwestii należy teraz do NSA. Dopóki nie zostanie podjęta, Dąbrowszczacy nie są patronami tej ulicy. A ufamy, że NSA podejmie decyzję właściwą.
Janusz3000 30/05/2018 09:52
Rozumiem odpowiedź, ja mam inną nadzieję. Mimo tej różnicy zdań, pozdrawiam i przepraszam za moje pochopne zastrzeżenie.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  • .

Jest oświadczenie Archidiecezji Warmińskiej w sprawie księdza Romana K.

- W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi sprawy ks. Romana K. informujemy, że biorąc pod uwagę obowiązujące obecnie... Zobacz więcej »
  • 20/10/2018 12:44
  • 1
  • Express.olsztyn.pl

    Personel medyczny w wojskach obrony terytorialnej

    - Chcemy zadbać o to, by w odpowiedni sposób wykorzystać i rozwijać umiejętności personelu medycznego. Na Warmii i Mazurach jest... Zobacz więcej »
    • 20/10/2018 09:38
    • 0
    • Express.olsztyn.pl
    • .

    Zobacz film z instrukcją głosowania!

    W Olsztynie jest 101 obwodów głosowania, z czego 14 to odwody odrębne m.in. w szpitalach, areszcie czy domach pomocy. Aby sprawdzić, do... Zobacz więcej »
    • 20/10/2018 09:05
    • 0
    • Express.olsztyn.pl
    • .

    Katarzyna Adamas i jej czas na dobrą zmianę

    Hasło Katarzyny Adamas to "czas na dobrą zmianę". Nie ukrywa ona, że liczy się dla niej każdy głos i każdy jest wyjątkowo ważny... Zobacz więcej »
    • 19/10/2018 19:27
    • 5
    • Express.olsztyn.pl
    • .

    Wioletta Machniewska kandydatką na burmistrza Bartoszyc

    Zdaniem Wioletty Machniewskiej, Bartoszyce sukcesywnie z miasta stają się ...miasteczkiem, z którego ze względu na zastój w rozwoju i... Zobacz więcej »
    • 19/10/2018 19:16
    • 3
    • Express.olsztyn.pl
    • .

    Przypominamy, kto był za nocną prohibicją w naszym mieście, a kto przeciw. Jak głosowali olsztyńscy radni?

    Tymczasem, jak to w naszym mieście - konsultacje sobie, a miejscy radni swoje. I tu pojawia się pytanie, jaki jest cel organizowania... Zobacz więcej »
    • 19/10/2018 17:12
    • 3
    • Express.olsztyn.pl

    Polecane firmy