Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kibice znów oddali cześć powstańcom

 • 13/08/2017 10:38
 • 0

Kibice znowu nie zawiedli. Podczas piątkowego meczu Legia Warszawa – Piast Gliwice, uczczono zbliżające się święto Wojska Polskiego. Na trybunach zasiedli kombatanci, a "młodzież" oddała im hołd w wyjątkowy sposób.

Przy okazji meczu z Piastem, podobnie jak w sierpniu zeszłego roku, miała miejsce kolejna odsłona akcji "Bohaterowie na meczu Legii". Stowarzyszenie Mohort Pamięci, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz nasz Klub zaprosili na stadion Powstańców Warszawskich, kombatanów Armii Krajowej oraz WiN. Można było spotkać ich przed meczem w klubowym muzeum, później zaś pojawili się na trybunie VIP, a kibice powitali ich brawami oraz kilkoma okrzykami: "Za tę walkę o stolicę, dziś dziękują Wam kibice", "Cześć i chwała Bohaterom", "Legia nigdy nie zapomni".

W momencie śpiewania hymnu, rozciągnięto wielki transparent, który był skierowany w stronę zasiadających na trybunie zachodniej Powstańców - "Za przelaną w Powstaniu krew, Warszawa dzisiaj oddaje Wam cześć".

Spotkanie rozpoczęło się zaś symbolicznym kopnięciem piłki przez jednego z uczestników Powstania Warszawskiego Jakuba Nowakowskiego ps. "Tomek".

Jak wyglądała ta wzruszająca oprawa meczu? Obejrzyjcie film!

źródło: legionisci.com

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego