Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kłamstwo smoleńskie się sypie

 • 09/02/2018 15:33
 • 8

Wali się w gruzy kłamstwo Jerzego Millera przewodniczącego KBWLLP, który skopiował kłamstwa gen. Anodiny niemal co do przecinka, i które powielane było przez propagandzistę, Macieja Laska. Coraz więcej, trzeba to nazwać otwarcie, podłości wobec Ofiar Tragedii Smoleńskiej i ich Rodzin ze strony tych, którzy sporządzili ten raport i tych, którzy kazali im kłamać wychodzi na światło dzienne. Również trzeba dodać – wobec Polaków. Co gorsza, wychodzi na jaw, że wszystkie kłamstwa smoleńskie były przedyskutowywane i przygotowane. Rozkaz przyszedł z góry?

Trzeba jasno powiedzieć, że Rosjanie, a za nimi, niestety, ludzie podwładni Donaldowi Tuskowi, w tym, ku hańbie, generałowie i oficerowie, przykładając rękę do tego kłamstwa lub tchórzliwie milcząc przyczynili się do upokorzenia Wojska Polskiego. Oskarżali własnych pilotów, że zabili własnego prezydenta, żeby ukryć zbrodnię dokonaną przez kogo innego. W dodatku, dokonaną w tym samym miejscu, w którym strzelano w tył głowy tysiącom naszych Rodaków. Do tego wszystkiego dokłada się też Związek Żołnierzy Wojska Polskiego, który broni kłamstwa jak również i generałów wyszkolonych (i wychowanych) na moskiewskich uczelniach.

Działalność „komisji Millera” to przykład zorganizowanego kłamstwa, które zostało przygotowane z całą premedytacją, by przedstawić je tak, by było skuteczne. Niestety dla fałszerzy, nie powiodło się! Jak każde kłamstwo ma „krótkie nogi” i prędzej czy później musi wyjść na jaw. Kłamstwo o „pancernej brzozie”, która rzekomo miała „urwać” skrzydło, urągało podstawowym prawom fizyki.

To co dzisiaj stwierdza Frank Taylor, a także pracujący niezależnie od siebie międzynarodowi eksperci z dziedziny badania wypadków lotniczych z USA, Francji i Wielkiej Brytanii, że brzoza nie była przyczyną, gdyż destrukcja skrzydła musiała być spowodowana jedynie siłą wewnętrzną, a więc wybuchem, wiedział od początku każdy inteligentny licealista. Opisywałem to również w swoim artykule sprzed paru lat. Pytania, na które w dalszym ciągu nie potrafią odpowiedzieć nie tylko prześmiewcy i złośliwcy, lecz także „eksperci”, pozostają aktualne:

1. Jakim sposobem oderwane skrzydło zdołało przelecieć 110 metrów? Prawie dwa razy dalej niż gdyby leciało w próżni. Bez oporu powietrza, uwzględniając wznoszenie terenu, znalazłoby się na odległości najwyżej 60 metrów! A na drodze rzekomego „lotu skrzydła” były krzewy i drzewa jeszcze wyższe od „pancernej” brzozy. Zatem, oderwany kawałek skrzydła powinien był leżeć co najwyżej kilka metrów od brzozy.
2. Dlaczego skrzydło znalazło się wciśnięte wśród nienaruszonych, nie ściętych drzewek? Może ruskie drzewa mają taką właściwość, że się uchylają przed nadlatującym obiektem?
3. Dlaczego końcówka slotu (skrzela, tak nazwane ze względu na podobieństwo do rybiego organu, przed lądowaniem są wysuwane do przodu) skrzydła jest nie tknięta i wystaje na 20 cm od linii „ścięcia” skrzydła?
4. Dlaczego linia „ścięcia” skrzydła jest ukośna w stosunku do osi podłużnej samolotu, a tym samym do toru lotu? Czy ruska brzoza też ma tę właściwość, że się uchyla przed nadlatującym obiektem, by ciąć skrzydło pod skosem? Czy też ruska konstrukcja samolotu Tu 154, „widzącego” zbliżającą się brzozę, pozwoliła na „skok w bok” z prędkością światła?

5. Dlaczego „przecięcie” jest takie równe? Czy to też jest właściwość ruskiej konstrukcji, że dźwigary, belki, różnego rodzaju rurki, przewody i pokrycie, elementy o różnej wytrzymałości akurat w jednym, tym samym  miejscu mają najsłabszy punkt? Ruska brzoza musiała być jakaś laserowa?

Takie bajdy powtórzone za rosyjską generał przez „polskiego” Millera można wcisnąć tylko Ruskim, chociaż też już nie wszystkim, bo trzeźwieją – mentalnie oczywiście.

Antoni Górski

Oceń
Autor: warmiak

KOMENTARZE

RT 09/02/2018 16:34
To już się robi żałosne. Żyjecie wiarą w wybuch (tzw. Smoleńszczyzna) .Niestety brak dowodów na wybuch robi z was wyznawców chorej jazdy Antka i jego pseudo specjalistów. Trzeba być niezłym głąbem żeby wierzyć w to co autor pisze.
kir 10/02/2018 12:30
No, skoro Frank Taylor spojrzał na zdjęcia i stwierdził, że były wybuchy, to musi być prawda. Ja bym po każdej poważniejszej katastrofie (samochodu, pociągu, etc.) też tylko patrzył na zdjęcia. Po cholerę biegli? Ciekawe tylko, dlaczego tak długo trwa śledztwo w sprawie samochodu Szydło i trwało w sprawie samochodu Dudy. A wystarczyło dać zdjęcia Taylorowi. On od razu by wiedział...
him 11/02/2018 17:08
I odezwał się kir - dał dowód, że nie jest licealistą a nawet inteligentnym.
kir 11/02/2018 18:42
A może by tak ad meritum, a nie ad personam? Ten łaciński zwrot powinien panu dać do zrozumienia, że kir ukończył w swoim czasie najlepsze wówczas olsztyńskie LO. O które chodzi, pozostawiam pańskim domysłom...
him 11/02/2018 19:23
Może kir posłucha swojego idola – politycznego kameleona Dariusza Rosatiego (PZPR, SDPL, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska, po drodze tajny współpracownik SB): „Pomniki stawiane przez dyktatorów wbrew woli mieszkańców prędzej czy później zostają przez ludzi usunięte”.
kir 11/02/2018 21:39
Szanowny panie, a skąd pan wie, że mam idola? I że akurat pana Rosatiego? Wyczytał to pan gdzieś, czy tylko dywaguje? Nie dopuszcza pan do siebie, że ktoś - zabierający tu głos - może mieć własne poglądy? Bez powoływania się na mitycznych "idoli"? Nie interesuje mnie przeszłość, ani przyszłość pana Rosatiego. Nie musi mnie w ogóle interesować. Zatem - proszę nie przypisywać mi własnych przypuszczeń. Piszę wyłącznie w swoim imieniu i nie potrzebuję jakichkolwiek "podpórek". Tym bardziej sugerowanych przez pana.
Jonasz 12/02/2018 09:29
Nie sprzeczajmy się z kolaborantami rządu PiS. Są najgnuśniejsi - umysłowo ( najjaśniejsi ) ale nie jaśniejsi od Jarosława czy niejakiego Tadzia. za swym przywódcą jednego narodu jak za Mojżeszem, nawet w wodę i stać będą na straży debilnych konstrukcji zwanych "prawda o katastrofie smoleńskiej" nic im z głów nie wybije że była to jak nie jedna katastrofa lotnicza .

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Po katastrofie CAS-y

  - Zdobywamy doświadczenia w terenie, który znamy jak własną kieszeń. Dzięki dobrej znajomości regionu, w którym przebywamy na co... Zobacz więcej »
  • 17/11/2018 09:29
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Szedł środkiem jezdni, pijany i bez odblasków

   Wczoraj około godziny 20.00 do oficera dyżurnego ełckiej komendy zadzwonił kierowca, który powiedział, że o mało nie potrącił... Zobacz więcej »
   • 17/11/2018 08:42
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

    Pługi i piaskarki przygotowane do ataku

    Olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ma do odśnieżania 1317 km dróg krajowych na terenie województwa... Zobacz więcej »
    • 17/11/2018 08:27
    • 0
    • Express.olsztyn.pl
    • .

    Wniosek do Prezydenta Miasta Olsztyna

                                           ... Zobacz więcej »
    • 17/11/2018 08:18
    • 2
    • warmiak

     Czas na nową kadencję

     Kadencja samorządów kończy się dziś, czyli w piatek 16 listopada. Zgodnie z przepisami, w ciągu siedmiu dni powinny ukonstytuować... Zobacz więcej »
     • 16/11/2018 15:34
     • 0
     • Express.olsztyn.pl

      Mężczyzna, który śmiertelnie potrącił pieszego pod Dobrym Miastem sam zgłosił się na policję

      Na miejscu śmiertelnego potrącenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Podczas... Zobacz więcej »
      • 16/11/2018 11:29
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Polecane firmy

      Reklama konta firmowego