Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kolejne zmiany na olsztyńskich ulicach

 • 12/08/2017 09:26
 • 0

Szykujemy się kolejne zmiany w organizacji ruchu w Olsztynie. Przed nami tymczasowe zamknięcie ulicy św. Wojciecha oraz wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Cementowej.

W związku z koniecznością przebudowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Cementowej i Lubelskiej oraz wykonania dodatkowego prawoskrętu z ul. Cementowej w ul. Lubelską, w sobotę 12 sierpnia w godzinach porannych zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na tym skrzyżowaniu.

Sygnalizacja pozostanie wyłączona do niedzieli 20 sierpnia.

Dodatkowo, zmianie ulegnie organizacja ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu. Ciąg drogi krajowej nr 16 tj. ulice Lubelska i ul. Cementowa będą drogami z pierwszeństwem przejazdu. Natomiast ul. Lubelska, kierunek od Dworca, będzie ul. podporządkowaną. Na  tym odcinku DK 16 kierowcy będą się poruszać z pierwszeństwem przejazdu do odwołania.

Zmiany zostaną wprowadzone również w rejonie ulicy  Pieniężnego. Kolejny etap inwestycji  wymaga wprowadzenia ograniczeń na ulicy św. Wojciecha.  W związku zaplanowanymi pracami od piątku 18 sierpnia do poniedziałku 21 sierpnia do godz. 6:00, ulica św. Wojciecha będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Rzecznik Praw Obywatelskich przerywa kampanię kłamstw niemieckiej telewizji ZDF

  Karol Tendera - były więzień niemieckiego obozu końcentracyjnego Auschwitz - wraz z prawnikami ze stowarzyszenia Patria Nostra wciąż... Zobacz więcej »
  • .

  Sto pytań do władz obecnej Warszawy Sergiusza Piaseckiego - wernisaż wystawy w Gietrzwałdzie

  Polski pisarz Sergiusz Piasecki opuścił zdominowaną przez komunistów przy wsparciu Armii Czerwonej ojczyznę w 1946 roku. Tuż przed... Zobacz więcej »
  • 22/08/2017 13:25
  • 1
  • Express.olsztyn.pl

  Polecane firmy

  Reklama konta firmowego