Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kolejny weekend na drogach Warmii i Mazur przyniósł ofiary śmiertelne wypadków

 • 14/05/2018 13:49
 • 0

Niestety, kolejny weekend na drogach Warmii i Mazur przyniósł ofiary śmiertelne wypadków. Niektórzy myślą, że do wypadków dochodzi najczęściej przy brzydkiej pogodzie i mocno ograniczonej widoczności. A jednak, wbrew pozorom, wtedy na drogach bywa bezpieczniej, ponieważ kierowcy pamiętają, by zimą i podczas opadów jeździć wolniej i spokojniej. Ładna pogoda powoduje, że niektórzy kierowcy są mniej skoncentrowani i częściej ponosi ich ułańska fantazja, co prowadzi do niebezpiecznych zdarzeń.

Powiat olsztyński. Tragiczne uderzenie w drzewo

W piątkowe popołudnie  na drodze krajowej 53 na trasie pomiędzy Purdą a Marcinkowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu zginął 63-letni kierowca seata. Mężczyzna na łuku drogi w prawo zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W seacie znajdowały się także dwie dziewczynki w wieku 7 i 9 lat. Obydwie zostały przewiezione w stanie ciężkim do szpitala, gdzie przebywają do chwili obecnej.

Powiat elbląski. Chwila nieuwagi kosztowała życie

Policjanci elbląskiego ruchu drogowego pracowali przy śmiertelnym wypadku drogowym, który miał miejsce w sobotę na starym odcinku drogi krajowej nr 7 w miejscowości Komorowo Żuławskie. Kierujący osobową skodą 70-letni mężczyzna nie udzielił pierwszeństwa ciężarowej scanii. Auto uderzyło w bok skody. Kierujący nią 70-latek zginął na miejscu. 68-letnia pasażerka skody doznała obrażeń i przetransportowano ją karetką do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość mężczyzny kierującego ciężarówką - był trzeźwy.

Powiat działdowski. Śmiertelny wypadek na trasie Kleczkowo - Działdowo

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło też w sobotę około godz. 3:15 w powiecie działdowskim na trasie Klęczkowo - Działdowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi, z nieustalonych przyczyn uderzyła w przydrożne drzewo, a następnie dachowała. W wyniku zdarzenia 24-letnia mieszkanka Działdowa poniosła śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora szczegółowy wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Szok i niedowierzanie! Wyrok polskiego sądu w sprawie przeprosin byłego więźnia Auschwitz nie musi być wykonywany w Niemczech

  Opublikowany wczoraj przez niemiecki Federalny Trybunał Sprawiedliwości wyrok głosi, że postanowienia polskiego sądu nie mogą być... Zobacz więcej »

   Kandydat na sędziego w SN pozbawiony stanowiska w Okręgowej Radzie Adwokackiej. Za karę? A przecież mamy demokrację

   Okręgowa Rada Adwokacka pozbawiła Grzegorza Hawryłkiewicza zarówno stanowiska wykładowcy prawa karnego procesowego, które zajmował... Zobacz więcej »
   • 21/08/2018 13:17
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

    Sprzedawcy dopalaczy mogą zamykać interes. Od dziś traktowane one są jak narkotyki

    Zmiany zdecydowanie nie ucieszą dilerów dopalaczy i właścicieli wszelkiego rodzaju "pachnących domów", gdzie pod pozorem sprzedaży... Zobacz więcej »
    • 21/08/2018 12:10
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

     Krzysztof Wyszkowski komentuje wizytę szefa MSZ Niemiec w Auschwitz: - Przybył pouczać Polaków

     - To się nazywa germańska buta - niemiecki minister SZ przybywa do Auschwitz, żeby pouczać Polaków! Mam nadzieję, że minister... Zobacz więcej »
     • 21/08/2018 09:14
     • 0
     • Express.olsztyn.pl

     Nowe tygrysy zaryczały w wojskowej stolicy Polski

     Bieg Tygrysa to zawody, które mają promować nie tylko wojskowość i służbę w Siłach Zbrojnych RP, ale również aktywny sposób... Zobacz więcej »
     • 21/08/2018 08:13
     • 0
     • Express.olsztyn.pl

     Polecane firmy

     Reklama konta firmowego