Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Kosmos w FACE Clubie! Zobacz kto dał czadu!

  • 16/03/2013 15:00
  • 26

Jak co weekend tłumy odwiedziły FACE Club, by oddać się imprezowemu szaleństwu na kosmicznym poziomie. Na orbicie dobrej biby znalazł się także Express Olsztyn, który podpatrywał bawiących się znakomicie klubowiczów. Jak dokładnie wyglądała impreza i kto był gwiazdą wieczoru? Odpowiedź znajdziesz w video relacji!

Zagłosowałeś na opcję '-1'.
Oceń
Autor:

KOMENTARZE

Ona 16/03/2013 21:06
Dagmarka "ludzie nie SOM" i jej muzyka klasyczna :D Poprawna polszczyzna się kłania :)
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Pocisk 16/03/2013 23:56
Hahahaha już ktoś coś musiał pocisnąc bo sie nie obejdzie. Ja słysze "są" moze trzeba częściej uszy myć :D?
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
Ona 17/03/2013 00:13
Dagmarka, Ty nie masz 18 ;p no tak dzieciarnia się bawi wszędzie, i daje dupy wszędzie.
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
dagmara 17/03/2013 00:32
Skomentuje bo nie zdzierżę, kochanie chcesz dowód zobaczyć bo nie mogę czytać tych głupot hah :) tak dymam się z każdym i to za darmo w dodatku. Pozdrawiam
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
leny 17/03/2013 03:17
nie znam cię, ale moim zdaniem jesteś zajebista! jak się dymasz to tylko plus dla ciebie. jebać prawiczków i dziewice ;p
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
lukasz 17/03/2013 09:58
Wie ktos jak nazywa sie dziewczyna ktora daje wywiad od 27 sekundy? Bardzo mi na tym zalezy, wiec bylbym wdzieczny
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
traa 17/03/2013 12:48
Dobrze, że Kaja nie chodzila z mikrofonem i zaczepiala ludzi :D
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
bree 17/03/2013 14:04
2.47 jaki śmiech hahahahhahahahah
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Paulinka 17/03/2013 17:40
Dagmara najadła sie omki dlatego jest taka gruba a z nosa wystaje gruda !
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
:)) 17/03/2013 18:05
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=512379665470419&set=a.505051796203206.104762.100000951702249&type=1&relevant_count=1 GRUBA DAGMARA :)
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Anonim 18/03/2013 09:29
a co do Pani z minuty 0,27 myślę, że może chodzić o tę dziewczynę https://www.facebook.com/justyna.charkot?fref=ts
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
xxxxx 18/03/2013 09:46
2.27 min fajnie laski te co tańczą :D
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
jejku 18/03/2013 10:13
ta pani z okładki jest taka ładna :)
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Anonim 18/03/2013 10:49
No a co moze na tym zdjeciu jest chuda? wystarczy spojrzeć na sadło z brzucha . Zeby sie rozbierac i wstawiac takie zdjecia to przydaloby sie miec ladna figure a nie obwisy wszedzie. A poza tym dziewczyna powinna sie szanowac a nie tanczyc gola dupa z celulitem przed jAKIMIS NAPALENCAMI co by chcieli ja tylko wyruchac. ;)
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Anonim 18/03/2013 11:34
Hahahaha własnie kurwa!!!! Zgadzam się z tą Paulinką! ;> Dagmara myśli, że jest zajebista, ale czy komuś się podoba 50 kilo słoniny? Małe cycki i grube dupsko! Do tego, żeby być gwiazdeczką musi świecić tyłkiem ojjj nie ładnie, nie ładnie ; ) a Kaja? Hahaha wyjechała do Włoch się kurwić :D Połowa Olsztyna jej zazdrości? Ona jest zajebista? Buhahaha tym dwóm Paniom jedynie wychodzi zajebiście branie z dupy do usst!!!! Jebać olsztyńskie szlaufy!!! BANG BANG BANG!!!! ; )
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
lostboy 18/03/2013 14:36
buahahha
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
kkkkkk 18/03/2013 19:30
Odnosnie tej dziewczyny wiem ze ma na imie justyna tyle moge pomoc
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
pawel 20/03/2013 17:58
Sliczna jest, i na dodatek pielegniarka. Przy takiej opiece moglbym chorowac caly rok.
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
Paulinka 04/04/2013 12:00
Usuneli mój komentarz ahaha ! schowaj sadło dagmara jesteś oblesna :D i na dodatek myślisz ze jesteś fajna bo się kurwisz i machasz gola otłuszczona dupa z cellulitem w kliubach gwiazdo ;)) RZYGAC SIE CHCE
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
Piter 06/04/2013 22:55
Dagmarka najlepsza stala bywalczyni wszystkich klubow w Polsce. Mysli ze jest wylansowana gwiazda i wielka tancerka.Kolejna glupia cizia co mysli ze zrobi kariere na tanczeniu pol naga w jakims wsiunskim klubie lub w teledyskach krzywiac morde na kazdym ujeciu z jakimis pajacami. Takich lasek ktore potrafia tak tanczyc jest duzo na zwyklej imprezie tylko ze one maja hamulce i szanuja swoje cialo a nie ubieraja sie jak szmaciska pokazujac dupe bo cyckow to ty nie masz.
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
markus 07/04/2013 23:49
https://www.facebook.com/photo.php?v=457514620956924&set=vb.228549537257764&type=3&theater profeska nie pogadasz łahahahaha
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
oui 08/04/2013 23:49
Daga co Ty pier*olisz wogóle, inteligencją błyskasz tylko w postach i to niektórych ;) już wolałem Cie jak w gimnazjum po pdg biegałas, przynajmniej normalniejsza bylas, a nie teraz wylansowana gwiazdeczka z lancuchem na szyi, ku*wa teraz tylko budy brak ;)
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
iop 08/04/2013 23:54
dobra UWAGA, Dagi zaraz sie poskarzy swojemu facetowi co napie*dala sobie zdj w łazience i bd przypal ;) ogarnij sie dziewczyno, co Ty z soba robisz? Po Kai stery w Oln przejmujesz? nastepna tania ku*wa. brakuje tylko odcinka "DAGI PYTA" hahahhaha
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
lilu 09/04/2013 09:52
jeszcze jakis czas temu byla w miare normalna tylko teraz jej sie popier**lo w glowie. Mysli ze jest celebrytka. Te jej zyciowe posty lajkuja tylko jakies patole co mysla ze jak przyliza dupsko to moze zaruchaja albo te jej kolezanki z tym samym polotem intelektualnym. Wrzuca zdjecia jakis panienek zeby pajace mysleli ze to ona. Niedlugo wrzucisz swoje gowno z klopa za ktore dostaniesz lajki od swoich "fanow" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Zagłosowałeś na opcję '-1'.
Bicz na heretyka 09/04/2013 23:22
Ta i te zajebiste posty "robię kupę w miejscu: złote tarasy” Kogo to obchodzi? Warszawa to nie LA czy Miami. Każdy może dojechać i pooglądać komunistyczną pozostałość w centrum miasta … Nie jesteśmy w epoce kamienia łupanego, nikt nie musi bawić się w flinstona, w celu „zakupków w złotych tarasach” Jak można robić z siebie gwiazdę będąc, tandetną i niepotrafiącą się poruszać spasidupą. Dagmara nawet dupy nie potrafi dobrze wypiąć… :D przy tych swoich koleżankach, które są tak samo próżne wyglądasz jak bałwan przy murzynie… czyli blado.
Zagłosowałeś na opcję '+1'.
xchill 03/05/2013 03:38
Czy Ty dagmarko wiesz co to muzyka klasyczna ?:D
Zagłosowałeś na opcję '-1'.

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Potrącił dziecko i uciekł!

    Do potrącenia chłopca doszło wczoraj w okolicach skrzyżowania ulicy Mławskiej z Wiejską w Lidzbarku Warmińskim, kilka minut po... Zobacz więcej »
    • 24/06/2017 10:59
    • 0
    • kng

    Uwaga na zamknięty fragment drogi!

    W najbliższy poniedziałek Budimex - wykonawca budowy części obwodnicy Olsztyna planuje zmiany w organizacji ruchu na drodze DP 1374N... Zobacz więcej »
    • 24/06/2017 10:51
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

    Dwa tysiące sztuk dopalaczy! Kolejna próba walki z tymi narkotykami

    Wczoraj po południu policjanci wraz z prokuratorem i pracownikami sanepidu ponownie zrobili nalot na słynny już sklep z... Zobacz więcej »
    • 24/06/2017 10:41
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      Kolejny odcinek siódemki otwarty!

      W ramach inwestycji powstało ok. 22,7 km dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Wybudowane zostały drogi serwisowe, obiekty inżynierskie... Zobacz więcej »
      • 24/06/2017 10:04
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Uwaga kierowcy. Zmiany na olsztyńskich ulicach!

      Zmiany działania sygnalizacji będą wprowadzane etapami, w weekendy, począwszy od 1 lipca do 13 sierpnia. Celem tych działań jest... Zobacz więcej »
      • 24/06/2017 09:48
      • 0
      • Express.olsztyn.pl

      Polecane firmy