Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Motocykliści wsparli dzieci ze Szpitala Dziecięcego

  • 09/12/2012 20:28
  • 0

Ponad 3 tys. złotych zebrano podczas sobotnich Motomikołajów. To więcej niż w zeszłym roku! Pieniądze motocykliści przekazali Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie.

Chłodny, grudniowy dzień, ludzi na starówce mało, ale motocyklistom w przebraniach świętego Mikołaja, zimno nie było straszne – mimo mrozu twardo zachęcali ludzi do wrzucenia datków do puszki. Niektórzy przechodnie odwracali głowy i udawali, że nie widzą kwestujących, inni ostentacyjnie przyspieszali kroku. Na szczęście w tłumie można było spotkać także takich, co mają złote serce. W tym roku ludzie byli hojniejsi, wrzucali większe nominały. Na tych, którym nie jest obojętny los dzieci, czekały niespodzianki – od drobnych smakołyków po przejażdżki bryczką. Oprócz tego można było z bliska zobaczyć różne motocykle, a atmosferę podgrzał rockowy zespół The Wheerles Band. Już po raz czwarty z inicjatywy olsztyńskiego klubu motocyklowego ,,Tabun’’ odbyła się impreza motomikołajowa. I oby nie ostatnia, bo takie akcje nie dość, że są potrzebne, to jeszcze stwarzają niepowtarzalną atmosferę na naszej nieco smutnej starówce!

Oceń
Autor: aka

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

Powódź w Braniewie. Obejrzyj zdjęcia dramatu!

W czwartek zakończono wstępną naprawę drogi w Tatarkach, która była całkowicie nieprzejezdna. Mieszkańcy, którzy byli odcięci... Zobacz więcej »
  • 23/09/2017 10:51
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

Polecane firmy

Reklama konta firmowego