Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Motocyklista uderzył w łosia. Konsekwencje tragiczne

 • 17/09/2017 16:10
 • 0

W weekend na warmińsko-mazurskich drogach odnotowano cztery kolizje pojazdów ze zwierzyną leśną. Jedna zakończyła się tragicznie. Wczoraj, na trasie Dłużek - Czarny Piec, 35-latek kierujący motocyklem yamaha uderzył w wybiegającego z lasu jelenia i poniósł śmierć na miejscu.

Pisz:

Za oknem mglisto, ciemno i deszczowo. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się nie tylko warunki atmosferyczne, ale także drogowe, co należy uwzględnić wsiadając za kierownicę. Pamiętajmy też, że w każdej chwili na drodze może pojawić się jakaś przeszkoda. Prawdopodobieństwo spotkania zwierzyny na drodze jest największe wczesnym rankiem oraz późnym wieczorem, zwłaszcza w obszarach leśnych, których nie brakuje w powicie piskim. Dzikie zwierzęta były przyczyną aż trzech zdarzeń drogowych na terenie powiatu.

W piątek po godz. 20:00 na drodze krajowej nr 63 między Piszem a miejscowością Jeże, kierujący pojazdem marki Toyota Avensis uderzył w jelenia. Zwierzę wbiegło na jezdnię tuż przed jadący samochód.  W tym samym czasie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem zwierzęcia na trasie Pisz-Orzysz przy zjeździe do miejscowości Nowe Guty. Tam kierujący pojazdem marki Isuzu również uderzył w jelenia.
Godzinę później w okolicach miejscowości Jeże kierujący samochodem marki Ford potrącił łosia, który wbiegł na jezdnię. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nie ucierpiała żadna osoba.

Szczytno:

Wczoraj po południu oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki policji otrzymał telefonicznie zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej 58 na trasie Dłużek - Czarny Piec w gminie Jedwabno. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący motocyklem marki Yamaha 35-letni mieszkaniec Olsztyna, na prostym odcinku drogi uderzył w wybiegającego z lasu jelenia. W wyniku uderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego