Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Nietrzeźwy 50-latek kierował autobusem. Pijany 56-latek uszkodził dwa auta

 • 08/01/2018 11:19
 • 0

Policjanci z Pasłęka zatrzymali do kontroli rejsowy autobus relacji Elbląg-Warszawa. Okazało się, że 50-letni kierujący jest pod wpływem alkoholu. Z kolei w Lubawie nietrzeźwy 56-latek zjechał swoim autem na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w volvo. Jak ustalili policjanci, nieco wcześniej ten sam kierowca uderzył w jadące prawidłowo audi.

Elbląg

Dziś chwilę po godz. 7:00 policyjny patrol ruchu drogowego z Pasłęka zatrzymał do kontroli przy ul. Westerplatte w Pasłęku rejsowy autobus relacji Elbląg-Warszawa. Kierujący pojazdem 50-latek został poddany badaniu na zawartość alkoholu. I tu pojawił się problem, ponieważ urządzenie wskazało wynik 0,7 promila. W autobusie w czasie kontroli znajdowało się 8 pasażerów. Na miejsce kontroli przyjechał przedstawiciel przewoźnika z nowym kierowcą, który po przebadaniu przez policjantów poprowadził autobus zgodnie z planem jazdy. Zatrzymany 50-latek odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Oprócz kary do 2 lat pozbawienia wolności sąd orzeka w takim przypadku zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

Iława

Wczoraj oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na jednej z dróg w gminie Lubawa. Okazało się, że 56-latek kierując VW zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w volvo. Policjanci ustalili, że kierujący VW kilka minut wcześniej wjeżdżając na wiadukt uderzył w jadące prawidłowo audi. Funkcjonariusze sprawdzili dokumenty mężczyzny oraz pojazdu i skontrolowali trzeźwość 56-latka. Okazało się, że mieszkaniec powiatu iławskiego postanowił kierować samochodem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a niefrasobliwy kierowca odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

Takie kwiatki z okazji dnia ziemi

Strażnicy miejscy, jak co roku w okresie wiosennym, dokonali przeglądów osiedli pod kątem czystości i porządku. W przeglądach brali... Zobacz więcej »
 • 22/04/2018 10:34
 • 0
 • Express.olsztyn.pl

  Dwa lata temu pożegnaliśmy Łupaszkę

  Już dziś o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Karola Boromeusza w Warszawie, odbędzie się msza św. w intencji śp. mjr. Zygmunta... Zobacz więcej »
  • 22/04/2018 09:58
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Olsztyn zawalczy ze smogiem i utratą ciepła

   Wiceprezes Zarządu NFOŚiGW Artur Michalski i Wiceprezes Zarządu ds. Ekonomicznych olsztyńskiego MPEC sp. z o.o. Lidia Warnel podpisali... Zobacz więcej »
   • 22/04/2018 08:59
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego