Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Nowe fakty w sprawie olsztyńskiego adwokata. Czy ktoś stoi za próbą zamiecenia sprawy Krzystofa K. pod dywan?

  • 27/03/2018 11:56
  • 27

Wczoraj jedna z osób mających status poszkodowanego przez olsztyńskiego adwokata, Krzysztofa K., złożyła zawiadomienie o groźbach karalnych kierowanych wobec niego. Mężczyzna dowiedział się m. in., że "tak go załatwią, że nikt przez 10 lat nie znajdzie jego ciała". Jak policja potraktuje to zawiadomienie i czy sprawa gróźb karalnych łączy się ze sprawą pazernego adwokata, który obecnie przebywa w areszcie? Tego zapewne dowiemy się już niebawem. Tymczasem chcemy przybliżyć naszym czytelnikom nowe informacje na temat Krzysztofa K. i pewnie niepokojące kwestie, które dzieją się wokół tej sprawy.

Co ważne - zażalenie Krzysztofa K. na przedłużenie aresztu nic nie dało. Były przedstawiciel olsztyńskiej palestry spędzi za kratkami nie tylko nadchodzącą Wielkanoc, ale też wakacje, bo areszt przedłużono mu aż do 9 września.

To dobra informacja, bo wcześniej, przed aresztowaniem, śledczy traktowali Krzysztofa K. dość liberalnie. Na przykład, jako osobie podejrzewanej, zezwolono mu na trzykrotny swobodny wgląd w akta sprawy i możliwość wykonywania fotokopii na etapie postępowania przygotowawczego, jeszcze przed postawieniem zarzutów.

Kiedy wspomniana wyżej osoba, pokrzywdzona przez Krzysztofa K. czekała na wyniki analizy pisma przez biegłych, mecenas K. już znał te wyniki. Skąd o tym wiemy? Z smsa, który na szczęście został zachowany.

- Szanowny Panie. W sądzie jest opinia, o jaką Pan wnioskował. Proszę dokładnie zapoznać się z jej treścią. Spokojnych świąt. Krzysztof K. - napisał buńczucznie adwokat do Zbigniewa Z.

Cóż, teraz można by było równie buńczucznie życzyć Krzysztofowi K. spokojnych i ...tanich świąt. Tanich, bo na koszt podatników.

Nie popisała się też olsztyńska rada adwokacka, która długo chroniła swojego członka, ociągając się z wykluczeniem go ze swoich szeregów. Gdyby stało się to wcześniej, Krzysztof K. oszukałby mniej osób. Dodajmy, że sprawę dyscyplinarną Krzysztofa K. w ORA osobistym nadzorem objął sam minister Zbigniew Ziobro.

Obecnie poszkodowani najbardziej obawiają się tego, że proces Krzysztofa K. nie odbędzie się w olsztyńskim Sądzie Okręgowym. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że powodem jest fakt, że matka Krzysztofa K., wobec której także wystosowano zarzuty i grozi jej 10 lat więzienia (!) przepracowała w tej instytucji około 20 lat.

Tymczasem część osób poszkodowanych to osoby ciężko chore, leczące się onkologicznie. Część zaś to osoby po prostu biedne, których nie stać nawet na "sieciówkę", a co dopiero mówić o dojazdach na rozprawy kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów.

- Sąd powinien być niezawisły, więc w czym problem? - ocenia Zbigniew Z., którego pełnomocnikiem jest mec. Lech Obara z Olsztyna.

Ciekawie przedstawia się też sprawa z ojcem Krzysztofa K., który także ma zarzuty i grozi mu 10 lat pozbawienia wolności. Historię tę opiszemy niebawem w osobnym artykule. Uchylimy jednak rąbka tajemnicy i ujawnimy, że dotyczyć on będzie Wyższej Szkoły Oficerskiej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. Feliksa Dzierżyńskiego w Legionowie.

Teraz najważniejsze jest, aby - ze względu na poszkodowanych - proces toczył się w Olsztynie, aby nie udało się przenieść go do innego sądu, bo to będzie równoznaczne z próbą zamiecenia sprawy pod dywan. A komu na tym zależy? Mamy nadzieję, że nikomu.

Tym bardziej, że to nie jedyna sprawa, w którą zamieszany jest pazerny adwokat. Interesuje się nim też prokuratura krajowa i prokuratura płocka. To jednak też temat na kolejny artykuł.

 

 

 

Oceń
Autor: amark

KOMENTARZE

cygi 06/05/2018 15:10
Hmm skoro czesc osob jest zwyczajnie biedna to z czego on je okradl? To tak jak wybic zeby szczerbatemu. Piszecie takie bzdury ze przekazalem wam 1% podatku na "leczenie" a czy moze nie jest tak ze to ta biedna czesc "poszkodowanych" sklada falszywe zeznania? Za jakies korzysci? Czy moze to expres olsztyn dostaje duze korzysci bo pierr... Bez logiki i sensu
adi 07/05/2018 19:37
Cos w tym jest Jakies duze cisnienie jest na tego czlowieka Sprawa ciagnie sie niby kilka lat i dopiero zamkneli czlowieka w zeszlym roku i nadal nic sie nie zmienilo tylko to ze facet byc moze niewinnie siedzi od ponad roku. Komuna komuna komuna. Ciekawe czy uslyszy chociaz przepraszam i czy wtedy expres wyda oswiadczenie z oficjalnymi przeprosinami
Mama 21/05/2018 23:31
W aresztach i wiezieniach przewaznie siedza niewinni i przypadkowi ludzie. W kazdym razie tak sami o sobie mowia. Niektorzy z nich nawet w to wierza.
prezes 22/05/2018 16:21
"Mama"niestety masz rację Większość ludzi w wiezieniach siedzi niewinnie A gdy z niego wyjdzie juz często nie ma szans na resocjalizacje wiec musi zejść na zła drogę bo nie ma juz szansy na normalne życie a przez co? Przez to zeby jakis pan sędzia mial dobre noty i szansę na awans za skazanie i byc może teraz w tym konretnym przypadku tez ma to miejsce.patrzymy jak gnoja i szmaca czlowieka jutro to my możemy byc na jego miejscu
Pokrzywdzony 23/05/2018 07:51
Proszę przeczytać, szukając w google~ czarna owca palestry. I proszę nas Pokrzywdzonych nie obrażać. Proszę też wpisać w google~Romuald K Olsztyn i poczytać jakiej formacji był funkcjonariuszom, Stary SBek!!!!
prezew 23/05/2018 18:40
Ale tak naprawdę sąd jeszcze nie potwierdzil ze jesteście pokrzywdzeni tak jak tez nie uznał tego adwokata winnym. Wiec jakim prawem gazwty go oczerniaja ? To tym gazetom mam wierzyć i czytac jakies czarne owce pqlestry? Jeżeli jutro jakas gazeta napisze ze jest niewinny to też tak bedzie? To po co Wam szanown i " pokrzywdzeni" ze tak powiem sad? I nikt Was nie obraża o ile sie nie mylę to wy wyzywacie od sbkow i ubekow ale. Prawda jest taka ze jak sie pozycza to trzeba oddać. Z tym ze pozycza sie cudze a oddaje swoje. Jeszcze jedna kwestia jezeliy te pozyczki byly takie zle to dlaczego wracaliscie po nie po kilka razy? Bo niby byly zmeniane numery pozyczek a nie wystawiame kolejne umowy.
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 23/05/2018 21:31
Zapraszamy do wpisania w google: inwentarz ipn, a następnie prosimy wszystkich czytelników tego portalu do wpisania Romuald Krawiec. I niech ten stary SBek NAS NIE OBRAŻA!!!!
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 23/05/2018 21:56
Wstyd dla całej służby więziennictwa w Polsce, że nie zweryfikowali Pana Romualda Krawiec,!!! Wstyd dla tych co tego SBeka odznaczali( prosimy zapoznać się z grafiką w Google ~ po wpisaniu Romuald Krawiec Olsztyn)!!!!! Pozdrawiamy wszystkich czytelników najbardziej uczciwego portalu w Polsce~ Express Olsztyn. I dodatkowo zapraszamy do wpisania w google:express reporterów 25.03.2014r. Pozdrawiamy wszystkich czytelników!!!! POKRZYWDZENI PRZEZ MECENASA KRZYSZTOFA K. Z OLSZTYNA
koronny 25/05/2018 15:12
Rozumiem ze ze wy pokrzywdzeni zbiorowo pisaliscie ten komentarz. I nikt was nie obraża. Nie widzialem w żadnym komentarzu ani jednego obrazliwego slowa na wasz temat. Ale widzę zawiść i nienawisc i może to sad powinien zbadać? Nie obchodzi mnie czy jakis romuald byl sb czy nie byl. Widac jedynie wasza kulture osobista i inteligencję ktora jest na poziomie chodnikowym. Jezeli to prawda ze was ktos oszukal to sie nie dziwie. Expres olsztyn jest tak rzetelną gazetą ze brak słów. Wydają osąd i piszą o podejrzanym jak juz by byl skazany. Po co sądy skladajmy wnioski i pozwy do Expres olsztyn bedzie szybciej i tanie j. Właśnie to śmierdzi ze skoro sprawa by byla tak oczywista to juz by była zamknięta. Póki co mamy pomowienia i linczowanie podejrzanego.
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 27/05/2018 21:19
Rozmiar przestępstw dokonanych przez Mec. Krzysztofa K, jego ojca Romualda Krawiec, niebawem Romualda K. oraz jego żony Jadwigi, niebawem Jadwigi nie Krawiec, tylko Jadwigi K., 2 notariuszy z Olsztyna współdziałających w tym bandyckim procederze jest porażająca!!!!! Więc, prosimy Nas nie obrażać o jakimś, "chodników poziomie"!!! I dziękujemy za wpisy o alkoholowych libacjach w Olsztynie, a wiemy też, że w innych miastach, z GANGSTERAMI:) :) BARDZO DZIĘKUJEMY, CENNE INFORMACJE DLA SĄDU, KTÓRY SPOWODUJE TE SYTUACJE WYJAŚNIĆ. NIE BOIMY SIĘ WAS BANDYCI!!!!!!! JEST DOBRZE DZIAŁAJĄCA POLICJA I INNE FORMACJE:) :)
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 27/05/2018 21:24
Rozmiar przestępstw dokonanych przez Mec. Krzysztofa K, jego ojca Romualda Krawiec, niebawem Romualda K. oraz jego żony Jadwigi, niebawem Jadwigi nie Krawiec, tylko Jadwigi K., 2 notariuszy z Olsztyna współdziałających w tym bandyckim procederze jest porażająca!!!!! Więc, prosimy Nas nie obrażać o jakimś, "chodników poziomie"!!! I dziękujemy za wpisy o alkoholowych libacjach w Olsztynie, a wiemy też, że w innych miastach, z GANGSTERAMI:) :) BARDZO DZIĘKUJEMY, CENNE INFORMACJE DLA SĄDU, KTÓRY SPOWODUJE TE SYTUACJE WYJAŚNIĆ. NIE BOIMY SIĘ WAS BANDYCI!!!!!!! JEST DOBRZE DZIAŁAJĄCA POLICJA I INNE FORMACJE:) :)
asesor 26/05/2018 14:17
Krzychu trzymaj sie !!! Tylko z tobą takie imprezy! Pozdrowienia dla ciebie i czarnego księcia z Pasłęka. Jeszcze wrócą te czasy moje mordy bale do rana i apartamenty na Olsztynie. A tym ciotom gul skacze dlatego siedzisz. Ludzie bierzcie pożyczki !!!
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 27/05/2018 21:44
Dziękujemy w imieniu formacji za info, każdy wpis jest weryfikowany. Formacja niebawem zapewni wam wczasy nieopodal Olsztyna, może nie w pojedyńczych apartamentach, ale z jaką ilością diet, darmowymi spacerami, czasem na relaks pod prysznicami i........ wieloma innymi atrakcjami:) :) :) I wszystko ZA DARMO:) :) NA KOSZ PODATNIKÓW I PAŃSTWA!!!!!
cygun 29/05/2018 10:38
No właśnie... siejecie ferment na koszt panstwa -podatnika. Weźcie może następną pożyczkę? Jezeli te dowody sa takie jak to jest opisane w artykule to wam sie przyda. A raczej są, bo końca sprawy ani widać ani słychać. Piszecie o służbach i grozicie wiezieniem. Mam rozumieć ze jezeli ktos nie podziela zdania expresu jest gangsterem? Ze jezeli ktos baluje jest gangsterem? Pożyczki sie spłaca. A jezeli sa takie zle dp na pewno się po nie nie wraca. Do kogo wracaliscie brac te pozyczki? Do "gangsterow"? Jesli były takir źle. No biedni ktos im pożyczki wcislal na sile chyba. Idzcie moze do sejmu tam jest jeszcze protest moze zdazycie
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 27/05/2018 22:11
I INFORMUJEMY WSZYSTKICH INNYCH POKRZYWDZONYCH, ŻE PAN MEC KRZYSZTOF K. OD 15.12 2015 R NIE MIAŁ PRAWA WYKONYWAĆ ZAWODU ADWOKATA, CO PRAWOMOCNIE OKRZEKŁ SĄD DYSCYPLINARNY NACZELNEJ RADY ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE!!!! JEDNAK TA ADWOKACINA, NIE STOSOWAŁ SIĘ DO WYROKU W, /W SĄDU ORA W WARSZAWIE. PRZYJMOWAŁ UKRADKIEM W INNEJ SIEDZIBIE W OLSZTYNIE, TAM, GDZIE TEŻ MIAŁ FIRMĘ PAN SALACH!!!!!! WSZYSTKICH, KTÓRZY PŁACILI TEJ ADWOKACINA MEC. KRZYSZTOFOWI K ZA PORADY, NIBY PROWADZENIE SPRAW W SĄDZIE, PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ DO ORA W OLSZTYNIE, BĄDŹ BEZPOŚREDNIO DO PROKURATURY REJONOWEJ OLSZTYN POŁUDNIE UŁ. KOPERNIKA!!!!!!
adi 29/05/2018 10:53
Ale z tego co wiem to porad może udzielać każdy. . Zawiesli go w czynnościach fakt to moze każdy sprawdzić. Nie mógł reprezentować klientów w sądzie ale ktoś mu może za to kiedyś zapłaci za te straty. A czy wiecie ze namawianie do skladania zeznań jest przestępstwem? Jeżeli ktos sie czuje oszukany to normalne ze sam to zgłasza. Zeznania nie moga byc za namową bo sa niewiarygodne. Może wystawic post szukamy szukamypokrzywdzonych przez expres ? A może coś sie znajdzie? Szukacie na sile coś na tego czlowieka bo pokechaliscie po nim jak po szmacie bez wyroku sądu bez skazania i teraz gacie sie pala bo jak pan adwokat "a raczej byly adwokat krzysztof k." Zostanie uniewinniony albo sprawa zostanie umorzona to bedzie slono kosztować bo ja bym nie darowal za takie coś
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 27/05/2018 22:25
Ten pseudo adwokat, i jego tatuś, stary SBek myśleli, że koneksje starego SB eka Ojca Romualda Krawiec, będą nadal działały, ale na szczęście~Nie.Wszystkie osoby do których zwracał się stary SB, aby pomóc synusiowi, tej adwokacinie ,zostały ustalone i poniosą odpowiedzialność. NIE MOŻNA WYKORZYSTYWAĆ ZAWODU ZAUFANIA PUBLICZNEGO DO OKRADANIA LUDZI Z DOROBKU ŻYCIA, ROBIĆ KRZYWDĘ NIE ODDAJĄC UZBIERANYCH PIENIĘDZY NA ADWOKATA PRZEZ KLIENTÓW JAK SIĘ BYŁO ZAWIESZONY. CZY UCZCIWY CZŁOWIEK, NIBY OMYŁKOWO PRZEBYWAJĄCY W ZK BARCZEWO~ADWOKAT KRZYSZTOF K,, JEST UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, JEŻELI BĘDĄC ZAWIESZONY OKRADAŁ LUDZI ~POKRZYWDZONYCH UDAJĄC CZYNNEGO ADWOKATA, NO ŻENADA TYCH GOŚCI Z PIWIATOWEGO GANGSTA, ŻENADA!!!!!!
asesor 29/05/2018 10:16
A gdzie ty człowieku widzisz jakieś informacje? Balowac nie można? Jedni baluja inni biorą pożyczki jak wy. Biedny pan lekarz nie mial pieniedzy w nosie to mam. Kolega "koronny" dal wam komplement moim zdaniem wy nie wiecie coto kultura osobista. Wiec moze nie widzieliście ze pożyczki trzeba spłacać? Wyzywacie wszystkich publicznie. Na Na miejscu tego romualda bym wam taki proces wytoczyl ze bedziecie musieli nastepnego bociana brac na zadoscuczynienie. Chociaz dobrze wiem ze te komentarze "polrzywdzonych" wystawia expres a dlatego ze pan jak to mowicie "byly" adwokat ponoć prrowadzil sprawę cywilną przeciwko wam i z tego co wiem lezeliscie na lopatach. To wy sie wyzywacie grozicie. Twierdzicie ze ja i cygun jestesmy gangsterami bo go znalismy i balowalismy razem? Nie musicie sprawdzać kim jestesmy bo osobicie wniesiemy wam pozew z przyjemnością. W pasleku mieszkają sami krysztalowi ludzie. Trochiem kultury kurna.
poszkodowani przez 03/06/2018 10:30
Wszystkich czytelnikow zapraszamy do zapoznania sie z reportażem. Nowe szokujące fakty w sprawie olsztynskiego adwokata. dowód jak próbuje sie zastraszyc kolejnego poszkodowanego. Jak mowi sam poszkodowany " tak sie wystraszylem ze hej" czy ktos próbuje zamknąć usta poszkodowanym? Kto stoi za zamieceniem sprawy pod dywan? Czy sama matka natura? O tym juz w kolejnym artykule. Nie boimy sie was bandyci!!! https://m.youtube.com/watch?v=Q-CS1S7eGDU
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 03/06/2018 22:25
Informujemy czytelników express Olsztyn, że powyższy wpis( pokrzywdzeni przez) jest fałszywy!!! Pewna formacja ustaliła już IMEI autora, podszywającego się pod Nas Pokrzywdzonych. Informujemy, że 23.06.2018 o godz 12.30 w Wyższym Sądzie Dyscyplinarnym Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie, odbędzie się rozprawa z powództwa jednego z pokrzywdzonych, najprawdopodobniej będzie konwojowany w kajdanach z ZK Barczewo, po informowaliśmy TVN i POLSAT, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH INNYCH POKRZYWDZONYCH PRZEZ TEGO ADWOKATA ORAZ TYCH, KTÓRZY BOJĄ SIĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROKURATURY, A ZOSTALI POKRZYWDZENI, POLICJA USTALIŁA TYCH Osób!!!! ODWAGI!!!!
cy 04/06/2018 00:32
Po pierwsze to autor powyzszego wpisu to "poszkodowani przez" i nikt sie nie podszywa bo nie ma pod co, wiec naprawdę pomyślcie zanim kogoś oskarżycie. Jedziecie wszystkim, oskarżacie wszystkich o podszywanie. Wpis jedynie pokazuje głupotę tych artykułów tj. Pisze sie jakiegoś newsa oczernia sie kogos jednak szczegolowe informacje zostaną podanr w kolejnym artykule który nigdy sie nie okazuje. To jest oczernianie ludzi i kpina z czytelnikow. Kolejna kwestia To czy takie informacje kiedy i gdzie aresztowany bedzie transportowany nie powinny być tajne? Kazdy z was mozliwe ze ma w rodzinie sbka i ss tylko najlepiej widzi sie kogoś a nie siebie. I naprawdę skończcie pisac i grozic policja bo tutaj nikt sie was nie boi. Kazdy ma prawo napisac to co mysli a nie to co wy chcecie. Wasza analogia jest co najmniej wybujala
poszkodowani przez 04/06/2018 00:38
Chcecie to sam wam podam nawet imie nazwisko i adres bo jak ta wasza formacja bedzie cos ustalać to potrwa kilka lat. Tak samo jak ze sprawą adwokata. Bedziecie wszystkich oczerniac. "Formacja" xd chyba "niezywych schabow" hahahahah
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 03/06/2018 22:29
Przepraszamy czytelników za omyłkę pisarką~powinno być: poinformowaliśmy
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 03/06/2018 22:30
Pisarską
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 03/06/2018 23:04
Prosimy czytelników portalu express olsztyn, tak szykanowanego przez bandytów, stymulowanych przez Romualda Krawca, do wpisania w google: adwokat Krzysztof K Olsztyn ~i wejść w grafikę. Panie Romualdzie Krawiec na nic uruchamianie sbeckich układów, zapewniamy, że dostarczymy Panu smalec i małosolne ogórki w ZK Barczewo, gdzie był Pan funkcjonariuszem, wiemy o chodzeniu po Areszcie Śledczym w Olsztynie w butach ~kowbojkach i czapce wygiętej na SS ana. Zapewnimy, nie tuńczyka i twarożek, ale niebawem świat zza krat!!!!!!!!
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 03/06/2018 23:06
Prosimy czytelników portalu express olsztyn, tak szykanowanego przez bandytów, stymulowanych przez Romualda Krawca, do wpisania w google: adwokat Krzysztof K Olsztyn ~i wejść w grafikę. Panie Romualdzie Krawiec na nic uruchamianie sbeckich układów, zapewniamy, że dostarczymy Panu smalec i małosolne ogórki w ZK Barczewo, gdzie był Pan funkcjonariuszem, wiemy o chodzeniu po Areszcie Śledczym w Olsztynie w butach ~kowbojkach i czapce wygiętej na SS ana. Zapewnimy, nie tuńczyka i twarożek, ale niebawem świat zza krat!!!!!!!!
Pokrzywdzeni przez Mec Krzysztofa K 03/06/2018 23:06
Prosimy czytelników portalu express olsztyn, tak szykanowanego przez bandytów, stymulowanych przez Romualda Krawca, do wpisania w google: adwokat Krzysztof K Olsztyn ~i wejść w grafikę. Panie Romualdzie Krawiec na nic uruchamianie sbeckich układów, zapewniamy, że dostarczymy Panu smalec i małosolne ogórki w ZK Barczewo, gdzie był Pan funkcjonariuszem, wiemy o chodzeniu po Areszcie Śledczym w Olsztynie w butach ~kowbojkach i czapce wygiętej na SS ana. Zapewnimy, nie tuńczyka i twarożek, ale niebawem świat zza krat!!!!!!!!

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

Rok 2019 rokiem Anny Walentynowicz

15 sierpnia 2019 r. przypada 90. rocznica urodzin Anny Walentynowicz, wybitnej działaczki niepodległościowej Wolnych Związków... Zobacz więcej »
  • 21/07/2018 11:05
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

    Tragedia na torach. Ofiarą kobieta

    Do tragedii doszło w pobliżu Unieszewa między Naterkami a Biesalem. Piesza zginęła na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny... Zobacz więcej »