Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Odpowiedź Grzymowicza warta towarzysza

 • 14/01/2019 14:33

Po pięćdziesięciu jeden dniach otrzymałem odpowiedź od Prezydenta Olsztyna. Jak zwykle, w tym przypadku też kluczy, posługuje się ogólnikami i odpowiada wymijająco. No, ale cóż! Takiego mamy Prezydenta i oprócz ciągłego dobijania się bez rezultatu o to samo, nie pozostaje nic innego?!

Charakterystyczne, że urzędnik (tak wysoki), który nie chce nic zrobić w zakresie pozbycia się „szubienic” (do tej pory nie ujawnia prawdziwych powodów swojego „niechciejstwa”), posuwa się do wykrętów, ogólników, nie odnosi się merytorycznie. Swoje „nierobienie” przerzuca natomiast na innych. W tym przypadku na MKiDN, Wojewodę, IPN, Wojewódzkiego Konserwatora, a nawet swoich współpracowników, koalicjantów – Samorząd. Jeśli ma takie metody to, w każdej dogodnej chwili, za to co sam popsuje, albo nie dopatrzy, zrzuci winę na innych - swoich współpracowników i podwładnych. Znamy to! To stara stalinowska szkoła. Zrobić bandytę oswobodzicielem a uczciwego winnym. A w obecnych czasach, w „wolnej” Polsce, wykazać się szczególną podłością i stawiać przed sądem represjonowanego i torturowanego za czasów komunizmu, za to że zniszczył przedmiot przestępstwa, sowieckie ścierwo – symbol totalitaryzmu. Stańmy w obronie i wspierajmy kolegów, Kałudzińskiego i Kozioła, podczas rozprawy sądowej w Sądzie Okręgowym, dnia 16.01.2019r. o godz. 13.00, sala 131.

Towarzysze w naszej Ojczyźnie od dawna nie mają racji bytu. Niech pan w końcu, w pomniku wzniesionym „z wdzięczności” Armii Czerwonej, przestanie czcić zbrodniczą formację. Jako od właściciela szubienic to od pana przede wszystkim zależy pozbycie się tego sowieckiego ścierwa. Ponawiam więc wniosek, mając nadzieję, że w końcu odniesie skutek.

                                                                                            Olsztyn 14.01.2019 r.
                                                  Prezydent Miasta Olsztyna 
                                                     Piotr Grzymowicz

Wniosek

Panie Prezydencie

Odpowiedź Pana (znak sprawy: KZ.4121.4.2018; nr dok. 1816.01.1019-W) na moje pismo z dn. 16.11.2018r. nie jest ani satysfakcjonująca, ani wyczerpująca, ani merytoryczna. Udziela mi Pan informacji, o które nie proszę. Natomiast obowiązek, wiążący się z wnoszoną przeze mnie sprawą, ciążący przede wszystkim na Panu, scedowuje Pan na inne osoby – Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego, Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, IPN i na Samorząd, w tym pańskich koalicjantów. W ogóle nie odnosi się Pan do mojej prośby, aby wniósł Pan do MKiDN o unieważnienie dokumentu poświadczającego nieprawdę, jakim jest przedmiotowa „Decyzja…”.W dodatku przekroczył Pan znacząco termin udzielenia odpowiedzi obywatelskiej. To nie jest w porządku.

Prosiłem wyraźnie: <Proszę w dalszej swojej działalności nie używać „dokumentu poświadczającego nieprawdę” i niezwłocznie wystąpić z wnioskiem do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o unieważnienie fałszywego dokumentu, jakim jest „Decyzja w sprawie wpisania dobra kultury do rejestru zabytków”; L.dz.PSOZ/IZR.5330-12/93, nr rejestru zabytków B-139/93 z dn. 19.05.1993r.>

To Pan jest właścicielem przedmiotu przestępstwa, jakim jest Pomnik Wdzięczności Armii Czerwonej, fałszywie zwany Pomnikiem Wyzwolenia Ziemi Warmińsko-Mazurskiej i depozytariuszem fałszywego dokumentu – Decyzji o wpisaniu tego przedmiotu przestępstwa do Rejestru zabytków. I to przede wszystkim Pana obowiązkiem jest pozbycie się obu przedmiotów przestępstwa.

Mój wniosek dotyczył fałszywego dokumentu. Zatem, powtórnie zwracam się do Pana o wystąpienie z wnioskiem do MKiDN o unieważnienie fałszywej, wyżej wymienionej „Decyzji … .

        Z poważaniem
        Antoni Górski

Oceń
Autor: warmiak

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

Gej „politpoprawny”

Z tą tolerancją to różnie bywa. „Tolerancja jest dobra tylko dla LGBT+Q”, bo parafrazując zawołanie „Wielkiej Rewolucji... Zobacz więcej »
 • 23/03/2019 11:48
 • 0
 • warmiak

„Sie” pospieszyli

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski podpisał, jak zwał tak zwał, „Deklarację LGBT+[Q]”. Co tam program przedwyborczy... Zobacz więcej »
 • 16/03/2019 10:30
 • 0
 • warmiak
 • .

"Piątka Kaczyńskiego" a hipokryzja Broniarza

Wszystko za sprawą, bądź co bądź, niefortunnego wyrażenia się ministra Szczerskiego o nauczycielach i celibacie. Wśród... Zobacz więcej »
 • 08/03/2019 08:57
 • 2
 • warmiak

Ogień Pamięci w miejscu kaźni Żołnierzy Wyklętych

Przedstawiciele władz państwowych, w tym Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, Minister Obrony Narodowej... Zobacz więcej »
 • 02/03/2019 13:58
 • 0
 • Aleksander Żywczyk
 • .

„Firli-mirli”, czyli Schetynowy ból głowy

Ten rejwach spotęgował dodatkowo (należało się tego spodziewać) PSL. Prezes Kosiniak-Kamysz próbuje przekonać, że w tej... Zobacz więcej »
 • 02/03/2019 11:52
 • 1
 • warmiak

Polecane firmy

Reklama konta firmowego