Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Pijany uderzył w latarnię na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Zobacz film!

 • 28/11/2017 10:28
 • 0

Nieodpowiedzialny 32-latek wsiadł za kierownicę swojego auta mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zakończyło się to dla niego zderzeniem z latarnią oraz pobytem w szpitalu. Na szczęście kierującemu nic poważnego się nie stało, ale za swoje zachowanie już odpowiedział utratą prawa jazdy. A to dopiero początek konsekwencji.

Wczoraj około godz. 22:00 policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który po wieczorze zakrapianym alkoholem wsiadł za kółko audi i ruszył ulicami Olsztyna.

Daleko jednak nie ujechał, gdyż na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Tuwima najechał na latarnię oświetleniową, znajdującą się na pasie rozdzielającym jezdnię.

- Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia przebadali go pod kątem trzeźwości. 32-letni mieszkaniec Olsztyna miał w organizmie ponad 2 promile. Został przewieziony do szpitala, ponieważ uskarżał się na ból głowy. Na szczęście doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Policjantom, wykonującym czynności na miejscu zdarzenia nie umknął również fakt, że mieszkaniec Olsztyna jechał prawdopodobnie bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, o czym świadczył pas zablokowany w pozycji zwiniętej po uderzeniu w latarnię - informuje oficer prasowy z KWP w Olsztynie.

Kierowca audi już utracił prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie czeka go jeszcze odpowiedzialność przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów do lat 3 oraz minimum 5 tys. złotych świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej.

 

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego