Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Po kłótni z partnerką chciał się wyładować - podpalił 9 śmietników oraz kontener

 • 20/11/2017 08:41
 • 0

Policjanci z Biskupca zatrzymali 38-latka, który idąc ulicami miasta podpalił 9 śmietników oraz kontener. Straty jakie spowodował to blisko 10 tys. złotych. Mężczyzna swoje niechlubne zachowanie tłumaczył chęcią wyładowania się po kłótni z partnerką.

W niedzielę 12 listopada po godzinie 22:00 jeden z mieszkańców Biskupca zrobił sobie spacer po mieście.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że 38-latek po drodze podpalał śmietniki, a także jeden kontener na odzież używaną. Mężczyzna został zatrzymany. Tłumaczył funkcjonariuszom, że "pokłócił się ze swoją partnerką i chciał się wyładować".

Skutkiem jego źle spożytkowanej energii są zniszczone śmietniki, kontener oraz elewacja budynku. Straty oszacowano na blisko 10 tys. złotych.

38-latek przyznał się do winy. W przeszłości był już skazany za podobne przestępstw, zatem będzie odpowiadał za swoje zachowanie sprzed tygodnia w warunkach tak zwanej recydywy.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego