Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

„Sie” pospieszyli

 • 16/03/2019 10:30

PSL/ZSL od chwili kiedy wstąpił do Koalicji Europejskiej nie daje o sobie zapomnieć. Taką obrał taktykę. Zapiera się nogami i rękami, że z LGBT+ … Q nie ma nic wspólnego. Próbuje wmówić (chyba sobie), że pójście pod rękę ze środowiskiem LGBTQ nie ma nic wspólnego z ichnim światopoglądem. No, ciekawe!? I o wywołanie kolejnego światopoglądowego frontu „wojny polsko-polskiej” obwinia … PiS, (personalnie … Kaczyńskiego). To Trzaskowski i Rabiej są w PiS-ie!? „Sie” dzieje!

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski podpisał, jak zwał tak zwał, „Deklarację LGBT+[Q]”. Co tam program przedwyborczy Czaskowskiego (sam się tak z krakowskiego, w kampanii nazywał) dotyczący smogu, stadionu „Skry”, zajęć dla dzieci, metra. Są za to podwyżki podatków, bałagan śmieciowy. Nie daje odszkodowań za „złodziejską reprywatyzację”, które przyznaje „Komisja weryfikacyjna”, ale za to funduje „kolorową tęczę”. Warszawiacy, samiście sobie wybrali dewiantów!

Chcą uczyć tolerancji, przejawiającej się w … walce z dyskryminacją. Kosztem lekcji religii. Nie wiedzą o istnieniu „Dziesięciu Przykazań” (uniwersalnego „Dekalogu”, nawet dla tych co nie wierzą, ale podzielają te same wartości), które Jezus streścił do dwóch przykazań: „Będziesz miłował Pana Boga swego ze wszystkich sił …” i zaraz dodaje drugie: „A bliźniego swego jak siebie samego”. Nie podobają im się kapłani katoliccy, pewnie z powodu „pedofilii w Kościele”. Jakby nie wiedzieli, że ten „problem”, w o wiele większej skali, dotyka środowisk filmowców, trenerów, szkoleniowców. Chcą mieć „swoich kapłanów-nauczycieli” od masturbacji i „poznawania własnego ciała” w towarzystwie „od przedszkola do ramola”. Ichni guru, Daniel Cohn-Bendit, pochodzenia żydowskiego, poseł do Parlamentu Europejskiego to lewak pedofil, „badacz nad dziecięcą seksualnością” i Jan Hartman, nazywany profesorem, też Żyd (chyba zostanę antysemitą) jest zwolennikiem kazirodztwa.

Jaki rejwach i jazgot się podniósł, gdy małopolska kurator oświaty spytała się Trzaskowskiego, czy „wie, że LGBT[Q] to między innymi propagowanie pedofilii?” Dosadnie to wyrazili podczas meczu kibice Lechii Gdańsk: „Sodomici, pedały i pedofile z LGBT – łapy precz od naszych dzieci!”

A zaczyna się niewinnie. Wypaplał się z tym „homoś” (pieszczotliwie takich nazywa Janusz Korwin-Mikke) Paweł Rabiej, który siebie nazywa „konserwatystą”(?). Zapewnia, że „nie jest zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę”, a „więc jest za etapowaniem” (może dlatego „konserwatysta”? - stara leninowska szkoła): „Najpierw wprowadźmy związki partnerskie (nic złego), potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci”. Ale „najsampierw to wciągnijmy PSL/ZSL”.

Ale się „ludowcy” obruszyli!? Że to są przeciwni LGBT(Q). Że to temat zastępczy (winien … PiS). Że to nie dotyczy Parlamentu Europejskiego. Że w KE będą przeciwwagą dla nich. Zaklinaniom nie ma końca. A tu znowu: „Ups!” Sam prezes Kosiniak-Kamysz z rozbrajającą szczerością wyjawił: "Szczególnie w tym okresie przed wyborami do PE nie podpisywałbym tej karty LGBT+”. Wtóruje mu Marek Sawicki, „specjalista od seksualizacji”, który „zamiast o seksie gadać woli go uprawiać” (chyba jak … rolę). Na miejscu Trzaskowskiego „by się powstrzymał z tym po wyborach”. I czego się można spodziewać po takim Kosiniaku-Kamyszu, co „po siedmiu latach znowu się ożenił”. Taki wyznawca katolickich wartości, co to nawet przysięgi nie może dochować, a co mówić o przyrzeczeniach i obietnicach wyborczych? Same niewiniątka w tym PSL/ZSL.

Jak PSL/ZSL odnajduje się w tym bardzo trudnym temacie światopoglądowym, temacie „karty LGBT+”? Oni by „sie” tak nie pospieszyli. A po wyborach to „frajerzy” mogą im przecież „skoczyć”. „Wężykiem, wężykiem”.

Antoni Górski

Zagłosowałeś na opcję '+1'.
Oceń
Autor: warmiak

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Ugoda

  Na podstawie Ugody Sądu Okręgowego w Olsztynie przepraszamy funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Lidzbarku Warmińskim: asp. szt... Zobacz więcej »
  • 18/09/2019 10:15
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Gej „politpoprawny”

  Z tą tolerancją to różnie bywa. „Tolerancja jest dobra tylko dla LGBT+Q”, bo parafrazując zawołanie „Wielkiej Rewolucji... Zobacz więcej »
  • 23/03/2019 11:48
  • 0
  • warmiak
  • .

  "Piątka Kaczyńskiego" a hipokryzja Broniarza

  Wszystko za sprawą, bądź co bądź, niefortunnego wyrażenia się ministra Szczerskiego o nauczycielach i celibacie. Wśród... Zobacz więcej »
  • 08/03/2019 08:57
  • 2
  • warmiak

  Ogień Pamięci w miejscu kaźni Żołnierzy Wyklętych

  Przedstawiciele władz państwowych, w tym Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, Minister Obrony Narodowej... Zobacz więcej »
  • 02/03/2019 13:58
  • 0
  • Aleksander Żywczyk
  • .

  „Firli-mirli”, czyli Schetynowy ból głowy

  Ten rejwach spotęgował dodatkowo (należało się tego spodziewać) PSL. Prezes Kosiniak-Kamysz próbuje przekonać, że w tej... Zobacz więcej »
  • 02/03/2019 11:52
  • 1
  • warmiak

  Polecane firmy

  Reklama konta firmowego