Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Uważajcie na zmiany przy dworcu. Zamknięte ważne skrzyżowanie

 • 24/06/2018 09:24
 • 0

Przed nami kolejny etap prac przy budowie węzła przesiadkowego przy olsztyńskim dworcu. Zamknięte zostało skrzyżowanie ulicy Lubelskiej z Dworcową.

Nowa organizacja ruchu wprowadzona została w nocy z soboty na niedzielę (23/24 czerwca). Ma to związek z przebudową skrzyżowania ulicy Lubelskiej z Dworcową. Do zakończenia prac nie będzie ono przejezdne.

Kierujący jadący z ul. Lubelskiej będą mogli skorzystać z nowego przebiegu ul. Partyzantów i dojechać do ronda Bema albo pojechać w ul. Kościuszki. Podróżujący ul. Dworcową będą musieli skręcić w ul. Kętrzyńskiego. Natomiast kierowcy przemieszczający się odul.  Kościuszki w kierunku dworca powinni pamiętać, że prawy jej pas za skrzyżowaniem z ul. Jasną zostanie wyłączony z ruchu.

Te zmiany spowodują konieczność modyfikacji kursowania autobusowych komunikacji miejskiej. Wyznaczone zostaną tymczasowe przystanki i zmienione trasy przejazdu części autobusów. Część linii pojedzie objazdem ulicami Kętrzyńskiego, pl. Ofiar Katynia, Towarową i Składową. Linie autobusowe, których przystankiem końcowym był pl. Konstytucji 3 Maja, będą kończyły trasę przy pl. Ofiar Katynia na przystanku "Olsztyńskie Zakłady Graficzne". Ponownie ulicą Partyzantów w sąsiedztwo Dworca Głównego dojadą linie 101, 108, 112, 120 oraz N02.

Oceń
Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Reprezentant 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej zwycięzył Bieg Zawiszaka

  Wczoraj w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Służb Mundurowych w Półmaratonie. Na podium nie zabrakło przedstawiciela 4... Zobacz więcej »
  • 16/07/2018 08:12
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  13 lipca - Dzień Państwowości jednego z najmniejszych i najpiękniejszych krajów Europy

  Po II Wojnie Światowej, kiedy Czarnogóra została częścią SFRJ, 13 lipca był świętowany jedynie jako dzień powstania przeciwko... Zobacz więcej »
  • 16/07/2018 07:42
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Polecane firmy

  Reklama konta firmowego