Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

W samochodzie zostawili zakleszczoną kobietę...

 • 08/10/2017 10:49
 • 0

Na trasie Ełk-Wiśniowo Ełckie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 36-letni kierowca bmw i jego pasażer po zderzeniu z kierującą fordem oddalili się z miejsca wypadku i zostawili kobietę zakleszczoną w samochodzie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku na trasie Ełk-Wiśniowo Ełckie, do którego doszło wczoraj przed godziną 23:00.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że podczas wymijania się dwóch pojazdów doszło do zderzenia lewymi bokami. W wyniku tego kierująca fordem zjechała na lewą stronę drogi, gdzie uderzyła autem w drzewo i wpadła do rowu. Drugi pojazd - bmw - też zjechał na lewe pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Kierowca i pasażer bmw oddalili się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb, nie udzielając pomocy poszkodowanej

Kobieta była zakleszczona w samochodzie. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby uwolnić ją z auta. 21-latka trafiła do szpitala z obrażeniami głowy i obojczyka. Dzielnicowi wykonując czynności w tej sprawie ustalili, kto podróżował bmw.

36-letni kierowca i 26-letni pasażer zostali zatrzymani w mieszkaniu już po godzinie od zdarzenia. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Kierowca odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego została mu pobrana krew do dalszych badań. Pojazdy został zabezpieczone do dalszych czynności na policyjnym parkingu.

Zgodnie z art. 93 par. 1 kodeksu wykroczeń, kto prowadząc pojazd, który, uczestnicząc w wypadku drogowym, nie udziela niezwłocznej pomocy ofierze wypadku, podlega karze aresztu albo grzywny.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Dmitrii A. oskarżony o zabójstwo kobiety w Dobrym Mieście

  Z zebranego materiału dowodowego wynika, iż Dmitrii A. w dniu 4 maja 2017 r. nad ranem zjawił się w mieszkaniu pokrzywdzonej... Zobacz więcej »

   Prawomocne areszty za handel dopalaczami

   Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 25 września przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ. Związane ono było z czynnościami... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 12:54
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Olsztyński dworzec po remoncie. Zobacz wizualizację!

   Na wizualizacjach widać zmodernizowaną i wyremontowaną halę części kolejowej dworca. Brak jest szpetnych budek sklepowych, dzięki... Zobacz więcej »
   • 12/12/2017 11:53
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego