Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Wracał samochodem z poprawin na podwójnym gazie. Jego auto stanęło w płomieniach

 • 10/09/2018 10:39
 • 0

Policjanci otrzymali informację, że na trasie Pisz - Łupki pali się samochód marki Audi A4. Auto zapaliło się najprawdopodobniej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej. Przy samochodzie stał 29-letni mieszkaniec gminy Biała Piska, który był pod znacznym wpływem alkoholu i zaprzeczał, aby to on kierował audi.

W nocy z soboty na niedzielę na trasie Pisz - Łupki palił się samochód. Policyjny patrol, który przyjechał na miejsce ustalił, że w płomieniach stanął pojazd marki Audi A4. W środku już nikogo nie było, za to przy samochodzie stał młody mężczyzna, który znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Był to 29-letni mieszkaniec gminy Biała Piska.

Mężczyzna potwierdził, że jest właścicielem tego samochodu. Zaprzeczał jednak, aby to on siedział za jego kierownicą. Twierdził, że wracał z poprawin. Wiózł go kolega, który uciekł, gdy zobaczył, że samochód się pali.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 29-latka. Badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia całej sprawy.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 29-latek przyznał się do jego popełnienia. Powiedział policjantom, że nocą wracał z poprawin. Był pod wpływem alkoholu, więc wracał do domu bocznymi drogami. W pewnym momencie jego audi zakopało się na polanie. Kiedy kilkukrotnie próbował wyjechać, auto stanęło w płomieniach, a on zdążył z niego wyjść. Najprawdopodobniej w samochodzie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 29-latkowi grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Prywatny przewoźnik komunikacji miejskiej przestał obsługiwać pasażerów

  Bezpośrednią przyczyną wypowiedzenia umowy było niezrealizowanie w czwartek żadnego z kursów autobusowych przypisanych operatorowi... Zobacz więcej »
  • 22/09/2018 10:29
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Drzewa na dachu. Czy to Prypeć? Nie, to Olsztyn

  Drzewa rosnące na dachu i na murach, powybijane szyby, nadpalone stropy, powyrywane metalowe części... To obraz zabytkowych koszar przy... Zobacz więcej »
  • 22/09/2018 08:40
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

  Polecane firmy

  Reklama konta firmowego