Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Zapatrzyła się na policyjny patrol i spowodowała kolizję

 • 14/07/2017 10:58
 • 0

Kiedy funkcjonariusze piskiej policji interweniowali wobec nietrzeźwego kierowcy, w pobliżu doszło do kolizji drogowej. Jak się okazało kierująca autem zapatrzyła się na interweniujących policjantów i najechała na tył innego samochodu, który przepuszczał osoby na przejściu dla pieszych.

W czwartek przed godz. 23:00 policjanci piskiej prewencji otrzymali informację, że do miasta od strony miejscowości Stare Guty całą szerokością drogi jedzie samochód.

- Funkcjonariusze zatrzymali opisany pojazd do kontroli drogowej na ul. Wojska Polskiego w Piszu. Było to Audi A4, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Już po otwarciu drzwi tego auta policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że kierujący jest pijany. Bardzo wyraźnie czuć było od niego alkohol. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że wypił tylko jedno piwo. Zatrzymane zostało mu prawo jazdy. Z uwagi na to, że kierujący nie wskazał żadnej osoby, której mógłby przekazać swój pojazd, audi zostało odholowane - informuje oficer prasowy KWP w Olsztynie.

Funkcjonariusze wykonywali czynności z udziałem nietrzeźwego kierującego na parkingu przy markecie. W tym samym czasie w pobliżu sklepu doszło do kolizji drogowej. Na miejsce przyjechał drugi patrol policji, który zajął się obsługą tego zdarzenia.

- Jak ustalili funkcjonariusze - przed przejściem dla pieszych zatrzymał się pojazd marki WV Touran. Kierujący tego auta przepuszczał osoby przechodzące przez ulicę. Za nim jechał samochód marki VW Sharan. Kierująca tym pojazdem 21-letnia mieszkanka Pisza nie zachowała należytej ostrożności, nie skupiła wzroku na drodze i najechała na tył tourana, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych - dodaje oficer prasowy KWP.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierująca sharanem ukarana została przez policjantów mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Oceń
Autor: del

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

  Skandal! Polskie obozy koncentracyjne to za mało. Teraz także polscy naziści!

  „Polski masowy morderca Hans Frank jest na liście wraz z Joachimem Von Ribbentropem, ministrem spraw zagranicznych Trzeciej Rzerzy... Zobacz więcej »
  • 24/09/2017 12:34
  • 0
  • Express.olsztyn.pl

   Mieszkańcy bez wody pitnej

   Beczkowozy rozmieszczono w następujących lokalizacjach w Pasłęku: 1. Osiedle Północ – ul. Kwiatowa k. sklepu spożywczego 2... Zobacz więcej »
   • 24/09/2017 12:15
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Nietrzeźwi, nieodpowiedzialni, niebezpieczni

   Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21:00. Kierujący samochodem marki Audi A4 z przyczepką, na trasie Dorsze-Iwaśki, na... Zobacz więcej »
   • 24/09/2017 11:22
   • 0
   • Express.olsztyn.pl

   Polecane firmy

   Reklama konta firmowego