Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Zespół Dzięcięce Niebo promuje Zatorze w najnowszym teledysku

  • 08/02/2014 18:16
  • 4

Fantastyczne dzieciaki z olsztyńskiego Zatorza od przeszło dwóch lat spotykają się w świetlicy Rady Osiedla Zatorze. Zespół Dziecięce Niebo powstał z połączenia zespołów z dwóch olsztyńskich parafii - Schola ze św Józefa i muzycy z Chrystusa Króla. Co śpiewają i jak grają? Jak to na Zatorzu! Posłuchajcie sami. Dziś w Expressie Olsztyn premiera teledysku, który nosi tytuł ...po prostu "Zatorze"! Krótko i na temat. Przy okazji dodajmy, że płytę małych muzyków można już kupić na Allegro. Tak, płytę! Mali muzycy dorobili się już własnego krążka, zatytułowanego "Dziecięce Niebo".

 

Oceń
Autor: amark

KOMENTARZE

Zatorzak 08/02/2014 20:00
Piosenka fajna. Teledysk to raczej mierny ruchomy slideshow. Warto nad nim trochę popracować i dopiero publikować.
del 08/02/2014 20:49
Drogi Zatorzaku. Piosenka jest zarąbiasta! Nie ma co czepiać się formy przekazu, takiej czy innej wizualizacji. Zawsze warto pracować nad ostateczną formą lub wykonaniem. Dotyczy to zawodowców, jak i amatorów. W przypadku tych drugich jest o tyle trudniej, że nie stają za nimi praktycznie żadne finanse. Jesteś właścicielem studia filmowego, masz umiejętności w montażu materiałów filmowych? Zaproponuj dzieciakom pomoc w zmontowaniu lepszego "teledysku". I tyle. Nie ma co przytyków robić do - w tym przypadku - detali. Mnie poruszyła pasja i zaangażowanie tej młodej brygady. Rzadko spotyka się dzieci, które w takiej formie i z taką szczerą energią potrafią wyrazić świadomość i tożsamość z miejscem, w którym żyją. Brawo młodzieży!
gość 08/02/2014 23:39
Z tego teledysku przynajmniej widać jakie braki ma nasza dzielnica jak jest obskurna w niektórych miejscach, może by notable miejscy też pomyśleli nad renowacją Zatorza:)

DODAJ KOMENTARZ

Pozostałe wiadomości

    Zabił, bo tak mu kazał szatan. Ruszył proces Pawła S., oskarżonego o zabójstwo 19-letniej dziewczyny

    Sprawa dotyczy zdarzenia, do którego doszło 3 grudnia 2016 r. Tego dnia około godz. 18:00 policjanci z Bartoszyc zostali powiadomieni... Zobacz więcej »
    • 21/02/2018 16:49
    • 0
    • Express.olsztyn.pl

      Rozpoczęła się wysyłka informacji do aktywnych płatników składek posiadających zadłużenie w ZUS

      Oddział ZUS w Olsztynie wyśle łącznie około 1,3 tys. listów, natomiast ZUS w Elblągu - prawie 700 listów w tej... Zobacz więcej »