Nie możesz uzyskać dostępu do konta?
del
Ostatni wpis:

Ale nie spowodowałem wypadku, to chyba dobrze...?

Wczoraj po godz. 12:30 policjanci węgorzewskiej prewencji podczas patrolowania ulic miasta zwrócili uwagę na styl jazdy kierującego osobowym renault. Samochód momentami jechał niemal całą szerokością...... Czytaj dalej »
  • Wpisów: 279
  • Galerii: 0
Ostatni wpis:

Brak wiedzy czy ignorancja? Obawiam się, że jeszcze gorzej .

Z racji ograniczonej przestrzeni wypowiedzi, nie sięgając przodków walczących w powstaniach narodowych, wspomnę tylko o mojej ś.p. babci Genowefie Symonowicz, która wraz z trojką dzieci - a owdowiała...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

W Olsztynie przywracana jest normalność w sprawie katyńsko - smoleńskiej

Pewnym wstępem o patriotycznym akcencie był występ zespołu teatralnego z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, który zaprezentował sztukę pod tytułem "Konfederaci barscy"....... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Redaktor Seweryn Pieniężny byłby bardzo zadowolony

Wielu przyjeżdżających do Olsztyna mówi: "O! Jaki niesamowity krzyżacki zamek". Nic bardziej błędnego. Od początku był własnością kapituły warmińskiej, ciała doradczego biskupa warmińskiego. Tu...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Peerelowskie praktyki

Tak niestety dzieje się również i dzisiaj, gdy chce się ukazać łamanie prawa polegające na pozostawieniu w „wolnej” Polsce zakazanego prawem komunistycznego symbolu totalitarnego  - sowieckich „...... Czytaj dalej »
  • Wpisów: 195
  • Galerii: 0
Ostatni wpis:

Pamiętajcie o Powstaniu

  Okupiony krwią i cierpieniem zryw narodowy nie daje się do niczego porównać – bo też wcześniej w świecie podobne powstania się nie zdarzały. Dzisiaj często sięga się do porównania powstań...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Są siły w Olsztynie, które chcą utrwalać narrację Jacka Kuronia i jemu podobnych

Naszemu "wstawaniu z kolan" (między innymi posunięciami), w sensie psychologicznym i etycznym  potrzebne są również  zmiany tych nazw, o których mówimy, a które utrwalały mentalność "homo-...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Samopomoc chłopska czyli gmina "swoim" łba nie urwie? CDN cz II pomoc spłeczna i lokalna służba zdrowia

Czy pomoc społeczna jak to wczesniej nakreśliłem jest po to by wspierac i pomagać, czy tez jest po to by szkodzic klientom i do tego by dewaluować prawo i igerować tam gdzie może i nie może, czyli w...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Mój brat , J. ;) - część ósma, ostatnia

  Marzenka dostała pudełko tytoniu do fajki i otwieracz do piwa. Jacuś perfumy "Mademoiselle" Coco Chanel. Babcia strasznie się ucieszyła z wiertarki udarowej z płynną regulacją obrotów. Ciocia...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Wykład "Kapitalizm a moralność"

Wykład odbędzie się w piątek 17 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia przy ul. Prawocheńskiego 9 w Olsztynie. Wykład odbędzie się w ramach "Weekendu kapitalizmu"-...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Młodzi zgłaszający potrzebę dekomunizacji przestrzeni publicznej zasługują na wsparcie

Późno, ale jednak z wielkim hukiem dojdzie do strącenia z piedestału komunistycznych "idoli". Ostateczne pożegnanie sowieckiej symboliki stanowi niezbędny wymóg przywrócenia naszemu życiu społecznemu...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Kryzys migracyjny a bezpieczeństwo - zagrożenia i wyzwania, aspekty prawne

2 - 3 czerwca 2016 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Kryzys migracyjny a bezpieczeństwo - zagrożenia i...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Remedium

Czy wie ktoś może czemu już 3 lata trwa sprawa Remedium  sylwestra S.? 500 klientów czeka na 37 mln.zł. Proces w sprawie Amber Gold już ruszył a w Olsztynie cisza. ... Czytaj dalej »
nvc
Ostatni wpis:

Dla rodziców w szczególności

Powielać schematy swoich rodziców? Nie, przecież nie chcemy bić swoich dzieci ani na nie krzyczeć. Chociaż to ostatnie zdarza się pewnie u niektórych dosyć często. Ale nie czujemy się z tym...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

"Całe polskie górnictwo ma przejąć niemiecki kapitał!"

Z kolei Japonia, nie posiadająca zasobów węgla u siebie, zużywa ok. 180 mln ton rocznie. Obecnie Japonia odchodzi od energii jądrowej i przechodzi na elektrownie w których surowcem do produkcji...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pomieszanie z poplątaniem

Od listy postulatów OPZZ włosy na głowie mogą stanąć dęba; przynajmniej świadomemu człowiekowi. Jak możemy przeczytać na stronie Polskiego Radia [2], związkowcy domagają się m.in. podniesienia stawki...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Generał Marek Dukaczewski

O roli jaką odgrywa Marek Dukaczewski obecnie, krótko wypowiedział się Wojciech Sumliński na spotkaniu autorskim w Olsztynie 10 lutego 2015 r. Całość na blogu www.kuprawdzie.pl   ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

ZUS bez tajemnic - odsłona pierwsza

Powodem był zamach rządu na świadczenia dla opiekunów osób niepełnosprawnych, zaskarżony do trybunału konstytucyjnego. Od tego czasu regularnie uczestniczę w posiedzeniach podstolika do spraw...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Redaktor naczelny EO odpowiada Debacie: - Express Olsztyn ani nie wystawia Bogusława Owoca, ani go nie lansuje

Drodzy koledzy z Debaty, Z pewnym niepokojem obserwuję pojawiające się na łamach Waszego portalu teksty, zawarte zarówno w artykułach, jak i w komentarzach, że Express Olsztyn jakoby wystawia w...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Warmińsko-mazurskie przypadki cz.4

Sezon motocyklowy w pełni, więc i sporo tzw. "wyjątków motocyklistów", choć z tego co widać na drogach wyjątkiem są motocykliści jeżdżący z głową. Nie zabraknie również spieszących się kierowców,...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Widzimy Pana i nic nam nie umknie!

Niestety nie każdy panujący tę mądrość słuchania posiada. Częściej niestety ufają czczym pochlebcom, na krytykę (nawet tę konstruktywną) będąc odpornymi. To droga do zguby. Właśnie spędzam w tej...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Ćpałam. Potem zmarło moje dziecko.

Marta zaczyna studia w Toruniu, ale wytrzymuje tylko do pierwszej sesji. Nie zalicza egzaminów i tak kończy przygodę z nauką. Wyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Podejmuje...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Feminista

Podczas organizowanej ostatnio w olsztyńskiej bibliotece multimedialnej Planeta 11 akcji pod nazwą „Żywa Biblioteka” można było porozmawiać z przedstawicielami dyskryminowanych i postrzeganych...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Armenia - z dala od szlaków turystycznych

Wyjeżdżamy z Gruzji do Armenii nabrzmiałą od ludzi i towarów marszrutką. Czeka nas 350-kilometrowa trasa w busie. Okazuje się, że transport ludzki może być połączony z towarowym. Na podłodze spocony...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

WHY ?

Budzę się, chociaż zgodnie z prawdą należałoby napisać, że budzi mnie okrutny dźwięk budzika. Znajomi posiadający dzieci w takiej sytuacji mówią, że wolą już budzik niż wrzask dzieci "mamo, tato...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

TWÓRCZE OPOWIADANIE " W MASIE SNU"

http://minawetp2.bloog.pl/id,332944114,title,W-MASIE-SNU,index.html ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Makijaż karnawałowy

Makijaż karnawałowy + próba nowego oświetlenia   ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Wypadek śmiertelny Gietrzwałd - Łukta

Na drodze 531 Gietrzwałd - Łukta dosżło do wypadku z udziełem 2 osób , Kia vengao na łuku drogi uderzyło w drzewo w wyniku czego zginela 1 osoba . ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pożar w szpitalu psychiatrycznym

Pożar w szpitalu psychiatrycznym w Olsztynie.  Na miejscu dzialalo 7 zastępów państwowej jak i ochotniczej strażzy pożarnej. Splono materac w oddziale dziecięcym szpitala. ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Domowa instalacja alarmowa co i jak ?

Okablowanie instalacji alarmowej powinno się wykonać razem z instalacją elektryczną. Nie warto tego odkładać na później - im wcześniej zostanie wykonany system alarmowy, tym szybciej dom będzie...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Ofiary wypadków samochodowych

Jestem ofiarą wypadku samochodowego- osoba niepełnosprawna w stopniu umiarkowanym (II grupa). Po wypadku przyleciałem do Szpitala wojewódzkiego na OJOM leżałem 2,5 tygodnia nieprzytomny....... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Traktowanie pracownika samorządowego

I odpowiedź jaśnie Pana (prezydent Olsztyna J.Grzymowicza): "Odpowiadając na maila dotyczącego nowo otwartego przedszkola na Osiedlu Generałów oraz przedstawionych w nim zarzutów wyjaśniam co...... Czytaj dalej »

Polecane firmy

Reklama konta firmowego