Nie możesz uzyskać dostępu do konta?
del
Ostatni wpis:

Podróż ciągnikami zakończona spotkaniem z policją

Węgorzewo Wczoraj po godz. 17:00 węgorzewscy policjanci ruchu drogowego na terenie gminy Pozezdrze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym. Jak się okazało, w ciągniku...... Czytaj dalej »
  • Wpisów: 203
  • Galerii: 0
Ostatni wpis:

ChAD

Gdy w gabinecie rehabilitacyjnym dopytywałem się o postępy (w ogóle, „jak śmiałem to robić?”) w leczeniu żony – usprawnianiu ręki po złamaniu (zresztą, gdyby mnie posłuchała toby nie złamała), nie...... Czytaj dalej »
  • Wpisów: 180
  • Galerii: 0
Ostatni wpis:

Pamiętajcie o Powstaniu

  Okupiony krwią i cierpieniem zryw narodowy nie daje się do niczego porównać – bo też wcześniej w świecie podobne powstania się nie zdarzały. Dzisiaj często sięga się do porównania powstań...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pomożecie Anecie wygrać?

- Cześć wszystkim, jestem Aneta i jestem studentką Uniwersytetu w Olsztynie. Od początku studiów działam na rzecz studentów i uniwersytetu reprezentując go w mediach studenckich i lokalnych. Wraz z...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Kryzys migracyjny a bezpieczeństwo - zagrożenia i wyzwania, aspekty prawne

2 - 3 czerwca 2016 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Kryzys migracyjny a bezpieczeństwo - zagrożenia i...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Niechęć

Konstytucja w wydaniu zwoleniików PiS jest nie do przyjęcia bo tak zadeklarowął jarosłw kaczyński. Owieczki idą jak na "rzeź" na komendę człowieka o małym ego za to z rozbuchanym mniemaniu o sobie,...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Remedium

Czy wie ktoś może czemu już 3 lata trwa sprawa Remedium  sylwestra S.? 500 klientów czeka na 37 mln.zł. Proces w sprawie Amber Gold już ruszył a w Olsztynie cisza. ... Czytaj dalej »
nvc
Ostatni wpis:

Dla rodziców w szczególności

Powielać schematy swoich rodziców? Nie, przecież nie chcemy bić swoich dzieci ani na nie krzyczeć. Chociaż to ostatnie zdarza się pewnie u niektórych dosyć często. Ale nie czujemy się z tym...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

"Całe polskie górnictwo ma przejąć niemiecki kapitał!"

Z kolei Japonia, nie posiadająca zasobów węgla u siebie, zużywa ok. 180 mln ton rocznie. Obecnie Japonia odchodzi od energii jądrowej i przechodzi na elektrownie w których surowcem do produkcji...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pomieszanie z poplątaniem

Od listy postulatów OPZZ włosy na głowie mogą stanąć dęba; przynajmniej świadomemu człowiekowi. Jak możemy przeczytać na stronie Polskiego Radia [2], związkowcy domagają się m.in. podniesienia stawki...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Generał Marek Dukaczewski

O roli jaką odgrywa Marek Dukaczewski obecnie, krótko wypowiedział się Wojciech Sumliński na spotkaniu autorskim w Olsztynie 10 lutego 2015 r. Całość na blogu www.kuprawdzie.pl   ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Paweł Piotr Warot: - Precz z komuną!

Oczywiście ktoś powie, a co to był za komunizm? Mam tu na myśli to wszystko, co kryje się za tym pojęciem, a więc zbrodnię, zdradę, antypolskość, nienormalność, pewną ułomność, polegającą na ciągłym...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

ZUS bez tajemnic - odsłona pierwsza

Powodem był zamach rządu na świadczenia dla opiekunów osób niepełnosprawnych, zaskarżony do trybunału konstytucyjnego. Od tego czasu regularnie uczestniczę w posiedzeniach podstolika do spraw...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Redaktor naczelny EO odpowiada Debacie: - Express Olsztyn ani nie wystawia Bogusława Owoca, ani go nie lansuje

Drodzy koledzy z Debaty, Z pewnym niepokojem obserwuję pojawiające się na łamach Waszego portalu teksty, zawarte zarówno w artykułach, jak i w komentarzach, że Express Olsztyn jakoby wystawia w...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Warmińsko-mazurskie przypadki cz.4

Sezon motocyklowy w pełni, więc i sporo tzw. "wyjątków motocyklistów", choć z tego co widać na drogach wyjątkiem są motocykliści jeżdżący z głową. Nie zabraknie również spieszących się kierowców,...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Widzimy Pana i nic nam nie umknie!

Niestety nie każdy panujący tę mądrość słuchania posiada. Częściej niestety ufają czczym pochlebcom, na krytykę (nawet tę konstruktywną) będąc odpornymi. To droga do zguby. Właśnie spędzam w tej...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Ćpałam. Potem zmarło moje dziecko.

Marta zaczyna studia w Toruniu, ale wytrzymuje tylko do pierwszej sesji. Nie zalicza egzaminów i tak kończy przygodę z nauką. Wyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Podejmuje...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Feminista

Podczas organizowanej ostatnio w olsztyńskiej bibliotece multimedialnej Planeta 11 akcji pod nazwą „Żywa Biblioteka” można było porozmawiać z przedstawicielami dyskryminowanych i postrzeganych...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Armenia - z dala od szlaków turystycznych

Wyjeżdżamy z Gruzji do Armenii nabrzmiałą od ludzi i towarów marszrutką. Czeka nas 350-kilometrowa trasa w busie. Okazuje się, że transport ludzki może być połączony z towarowym. Na podłodze spocony...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

WHY ?

Budzę się, chociaż zgodnie z prawdą należałoby napisać, że budzi mnie okrutny dźwięk budzika. Znajomi posiadający dzieci w takiej sytuacji mówią, że wolą już budzik niż wrzask dzieci "mamo, tato...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

TWÓRCZE OPOWIADANIE " W MASIE SNU"

http://minawetp2.bloog.pl/id,332944114,title,W-MASIE-SNU,index.html ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Makijaż karnawałowy

Makijaż karnawałowy + próba nowego oświetlenia   ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Wypadek śmiertelny Gietrzwałd - Łukta

Na drodze 531 Gietrzwałd - Łukta dosżło do wypadku z udziełem 2 osób , Kia vengao na łuku drogi uderzyło w drzewo w wyniku czego zginela 1 osoba . ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pożar w szpitalu psychiatrycznym

Pożar w szpitalu psychiatrycznym w Olsztynie.  Na miejscu dzialalo 7 zastępów państwowej jak i ochotniczej strażzy pożarnej. Splono materac w oddziale dziecięcym szpitala. ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Domowa instalacja alarmowa co i jak ?

Okablowanie instalacji alarmowej powinno się wykonać razem z instalacją elektryczną. Nie warto tego odkładać na później - im wcześniej zostanie wykonany system alarmowy, tym szybciej dom będzie...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Ofiary wypadków samochodowych

Jestem ofiarą wypadku samochodowego- osoba niepełnosprawna w stopniu umiarkowanym (II grupa). Po wypadku przyleciałem do Szpitala wojewódzkiego na OJOM leżałem 2,5 tygodnia nieprzytomny....... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Traktowanie pracownika samorządowego

I odpowiedź jaśnie Pana (prezydent Olsztyna J.Grzymowicza): "Odpowiadając na maila dotyczącego nowo otwartego przedszkola na Osiedlu Generałów oraz przedstawionych w nim zarzutów wyjaśniam co...... Czytaj dalej »

Polecane firmy

Reklama konta firmowego