Nie możesz uzyskać dostępu do konta?
Ostatni wpis:

Gej „politpoprawny”

Z tą tolerancją to różnie bywa. „Tolerancja jest dobra tylko dla LGBT+Q”, bo parafrazując zawołanie „Wielkiej Rewolucji (Anty)Francuskiej”: „Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji”, z całą mocą...... Czytaj dalej »
  • Wpisów: 242
  • Galerii: 0
Ostatni wpis:

Ogień Pamięci w miejscu kaźni Żołnierzy Wyklętych

Przedstawiciele władz państwowych, w tym Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak oraz wiceministrowie sprawiedliwości: Patryk Jaki,...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Polsko, powstań z kolan

Zbieramy dzisiaj owoce wieloletniej polityki zagranicznej i wewnętrznej tak zwanej III Rzeczypospolitej, a de facto PRL-u bis. Wielka grabież Polski rozpoczęta po 1989 roku i zatrzymana na krótko...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Przed nami 77 rocznica powstania Armii Krajowej

14 lutego 1942 r. poprzednie struktury rozkazem Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego przemianowano na Armię Krajową, w skład której weszli wszyscy żołnierze  pozostający w czynnej ...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Czy jest możliwe, aby o polityku można było powiedzieć: - Ten człowiek jest w porządku?

Gdy myślę o historii naszego parlamentu w latach osiemdziesiątych, dostrzegam, jakie miernoty nas reprezentowały. Obecnie też ich nie brakuje. Oczywiście nie mogę tak powiedzieć o wszystkich, bo to...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

22 stycznia i ciąg dalszy mistyfikacji w przestrzeni Olsztyna

Kolejni nasi włodarze miasta, szczególnie tuż po 1945 roku, ale i znacznie później gotowi byli pod dyktando zbrodniczej formacji, jaką było UB czy PZPR zafundować nam w latach 60 - o zgrozo! - tak...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Czesław Niemen. Ponad najwyższą gwiazdę nieba

Wszedł w mój świat z longplayem "Dziwny jest ten świat". Jednym z pierwszych, jakie sobie kupiłem. - Ta książka wzięła się z zachwytu. Kluczowym momentem, który zadecydował o jej powstaniu, był...... Czytaj dalej »
del
Ostatni wpis:

W sobotę stracił prawo jazdy, a w niedzielę nietrzeźwy spowodował kolizję. Za brak pokory odpowie przed sądem

Ta historia rozpoczęła się w minioną sobotę, kiedy policjanci kontrolujący ruch drogowy na ul. Sikorskiego, zatrzymali do kontroli auto, poruszające się w obszarze zabudowanym z prędkością ponad...... Czytaj dalej »
  • Wpisów: 301
  • Galerii: 0
Ostatni wpis:

Konstytucja RP nie penalizuje czynów zbrodni wojennych i ludobójstwa

Eksterminacja narodów, akty ludobójstwa są powszechnie potępiane na świecie. Doświadczenia ostatniego stulecia wytyczyły nowy kierunek w prawodawstwie, narody wzajemnie nawiązywały  pakty o...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Wyprowadzanie Polaków z kraju, czyli gorzka pigułka w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Głos z Londynu

Z wyżej opisanej sytuacji wynika, że zapowiadany w kraju program w postaci „mieszkanie plus” jest zbyt wolno wprowadzany i jest za mało zachęt dla młodych Polaków do robienia kariery w Polsce; ...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Jaki prezydent, takie miasto

- Fajnie, nie muszą moknąć na deszczu. Rozbite nosy to już ich problem, bo przecież mogą wybrać inną drogę do sklepów czy przychodni - napisałem wówczas. W tej kwestii od lat nic się nie zmieniło, o...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Kilka konkretów o kandydacie na urząd prezydenta Olsztyna

Tak się składa, że aktualny Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz, sprawujący tę funkcje od prawie 10 lat, pragnie przedłużyć swoje urzędowanie w Ratuszu do 2023 roku. Wypadałoby więc przypomnieć...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Czy obudziliśmy się właśnie ze snu zimowego? Nowe twarze w warmińsko-mazurskim RKW

- 13 sierpnia odbyło się pierwsze z cyklu zaplanowanych spotkań z wolontariuszami, którzy już mają za sobą  udział w wyborach prezydenckich i parlamentarnych 2015 roku. Udział w spotkaniu...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Coś ty Olsztynowi zrobił…

Zapewne jednym z elementów tego szczęścia są zielone tramwaje, które miały być lekiem na całe zło komunikacyjne, stresy i stan umysłu kierowców, tkwiących w niekończących się korkach, miały być...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Samopomoc chłopska czyli gmina "swoim" łba nie urwie? CDN cz II pomoc spłeczna i lokalna służba zdrowia

Czy pomoc społeczna jak to wczesniej nakreśliłem jest po to by wspierac i pomagać, czy tez jest po to by szkodzic klientom i do tego by dewaluować prawo i igerować tam gdzie może i nie może, czyli w...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Mój brat , J. ;) - część ósma, ostatnia

  Marzenka dostała pudełko tytoniu do fajki i otwieracz do piwa. Jacuś perfumy "Mademoiselle" Coco Chanel. Babcia strasznie się ucieszyła z wiertarki udarowej z płynną regulacją obrotów. Ciocia...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Wykład "Kapitalizm a moralność"

Wykład odbędzie się w piątek 17 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia przy ul. Prawocheńskiego 9 w Olsztynie. Wykład odbędzie się w ramach "Weekendu kapitalizmu"-...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Młodzi zgłaszający potrzebę dekomunizacji przestrzeni publicznej zasługują na wsparcie

Późno, ale jednak z wielkim hukiem dojdzie do strącenia z piedestału komunistycznych "idoli". Ostateczne pożegnanie sowieckiej symboliki stanowi niezbędny wymóg przywrócenia naszemu życiu społecznemu...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Remedium

Czy wie ktoś może czemu już 3 lata trwa sprawa Remedium  sylwestra S.? 500 klientów czeka na 37 mln.zł. Proces w sprawie Amber Gold już ruszył a w Olsztynie cisza. ... Czytaj dalej »
nvc
Ostatni wpis:

Dla rodziców w szczególności

Powielać schematy swoich rodziców? Nie, przecież nie chcemy bić swoich dzieci ani na nie krzyczeć. Chociaż to ostatnie zdarza się pewnie u niektórych dosyć często. Ale nie czujemy się z tym...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pomieszanie z poplątaniem

Od listy postulatów OPZZ włosy na głowie mogą stanąć dęba; przynajmniej świadomemu człowiekowi. Jak możemy przeczytać na stronie Polskiego Radia [2], związkowcy domagają się m.in. podniesienia stawki...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Generał Marek Dukaczewski

O roli jaką odgrywa Marek Dukaczewski obecnie, krótko wypowiedział się Wojciech Sumliński na spotkaniu autorskim w Olsztynie 10 lutego 2015 r. Całość na blogu www.kuprawdzie.pl   ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

ZUS bez tajemnic - odsłona pierwsza

Powodem był zamach rządu na świadczenia dla opiekunów osób niepełnosprawnych, zaskarżony do trybunału konstytucyjnego. Od tego czasu regularnie uczestniczę w posiedzeniach podstolika do spraw...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Redaktor naczelny EO odpowiada Debacie: - Express Olsztyn ani nie wystawia Bogusława Owoca, ani go nie lansuje

Drodzy koledzy z Debaty, Z pewnym niepokojem obserwuję pojawiające się na łamach Waszego portalu teksty, zawarte zarówno w artykułach, jak i w komentarzach, że Express Olsztyn jakoby wystawia w...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Warmińsko-mazurskie przypadki cz.4

Sezon motocyklowy w pełni, więc i sporo tzw. "wyjątków motocyklistów", choć z tego co widać na drogach wyjątkiem są motocykliści jeżdżący z głową. Nie zabraknie również spieszących się kierowców,...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Widzimy Pana i nic nam nie umknie!

Niestety nie każdy panujący tę mądrość słuchania posiada. Częściej niestety ufają czczym pochlebcom, na krytykę (nawet tę konstruktywną) będąc odpornymi. To droga do zguby. Właśnie spędzam w tej...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Ćpałam. Potem zmarło moje dziecko.

Marta zaczyna studia w Toruniu, ale wytrzymuje tylko do pierwszej sesji. Nie zalicza egzaminów i tak kończy przygodę z nauką. Wyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Podejmuje...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Feminista

Podczas organizowanej ostatnio w olsztyńskiej bibliotece multimedialnej Planeta 11 akcji pod nazwą „Żywa Biblioteka” można było porozmawiać z przedstawicielami dyskryminowanych i postrzeganych...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Armenia - z dala od szlaków turystycznych

Wyjeżdżamy z Gruzji do Armenii nabrzmiałą od ludzi i towarów marszrutką. Czeka nas 350-kilometrowa trasa w busie. Okazuje się, że transport ludzki może być połączony z towarowym. Na podłodze spocony...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

WHY ?

Budzę się, chociaż zgodnie z prawdą należałoby napisać, że budzi mnie okrutny dźwięk budzika. Znajomi posiadający dzieci w takiej sytuacji mówią, że wolą już budzik niż wrzask dzieci "mamo, tato...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

TWÓRCZE OPOWIADANIE " W MASIE SNU"

http://minawetp2.bloog.pl/id,332944114,title,W-MASIE-SNU,index.html ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Makijaż karnawałowy

Makijaż karnawałowy + próba nowego oświetlenia   ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Wypadek śmiertelny Gietrzwałd - Łukta

Na drodze 531 Gietrzwałd - Łukta dosżło do wypadku z udziełem 2 osób , Kia vengao na łuku drogi uderzyło w drzewo w wyniku czego zginela 1 osoba . ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Pożar w szpitalu psychiatrycznym

Pożar w szpitalu psychiatrycznym w Olsztynie.  Na miejscu dzialalo 7 zastępów państwowej jak i ochotniczej strażzy pożarnej. Splono materac w oddziale dziecięcym szpitala. ... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Domowa instalacja alarmowa co i jak ?

Okablowanie instalacji alarmowej powinno się wykonać razem z instalacją elektryczną. Nie warto tego odkładać na później - im wcześniej zostanie wykonany system alarmowy, tym szybciej dom będzie...... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Ofiary wypadków samochodowych

Jestem ofiarą wypadku samochodowego- osoba niepełnosprawna w stopniu umiarkowanym (II grupa). Po wypadku przyleciałem do Szpitala wojewódzkiego na OJOM leżałem 2,5 tygodnia nieprzytomny....... Czytaj dalej »
Ostatni wpis:

Traktowanie pracownika samorządowego

I odpowiedź jaśnie Pana (prezydent Olsztyna J.Grzymowicza): "Odpowiadając na maila dotyczącego nowo otwartego przedszkola na Osiedlu Generałów oraz przedstawionych w nim zarzutów wyjaśniam co...... Czytaj dalej »

Polecane firmy

Reklama konta firmowego