Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Alkoholu w organizmie plus dłonie na kierownicy dały efekt w postaci pobytu w szpitalu

  • 13/11/2017 08:24
  • 0

Zdjęcia z wypadku drogowego, do jakiego doszło w powiecie szczycieńskim sugerują, że musiał się on skończyć tragicznie. Na szczęście kierujący autem 23-latek i jego dwaj pasażerowie przeżyli to zdarzenie. Wszyscy z obrażeniami ciała trafili do szpitali.

- To cud, że ludzie z tego samochodu przeżyli - takie słowa wypowiedział każdy, kto w sobotę około godz. 8:00 na drodze w miejscowości Szczycionek zobaczył wrak auta.

Nissan Primera, którym najprawdopodobniej z dużą prędkością kierował 23-letni mieszkaniec gminy Szczytno, podczas jazdy wypadł z jezdni i na łuku uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci interweniujący w tej sprawie zbadali stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie promil alkoholu. Samochód, który zatrzymał się na drzewie całkowicie się roztrzaskał. 23-letni kierowca auta z obrażeniami nóg i klatki piersiowej został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Policjanci sprawdzili stan dwóch równolatków kierowcy, którzy w chwili wypadku znajdowali się w aucie. Mieszkańcy gminy Szczytno także byli pod działaniem alkoholu i również potrzebowali opieki lekarskiej. Oni trafili pod opiekę szpitala w Szczytnie.

 

Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

lub utwórz swój profil
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Polecane firmy

Reklama konta firmowego