Nie możesz uzyskać dostępu do konta?

Gdzie byliście jak odbudowywaliśmy Polskę? Pikieta ONR na starówce

  • 14/05/2018 09:32
  • 11

W sobotę po południu na olsztyńskiej starówce odbyła się manifestacji w obronie dobrego imienia Polek i Polaków, zorganizowana przez ONR.

W trakcie manifestacji kilkakrotnie odczytano tekst, wpisujący się w jej hasło przewodnie.

- Od prawie trzydziestu lat politycy i media głównego nurtu wmawiają nam, że Polska jest państwem wolnym. Widzimy jednak, jak bardzo ta wolność jest iluzoryczna. O najważniejszych dla naszego kraju sprawach decydują brukselscy urzędnicy. Polskie władze co i rusz ulegają grupom nacisku z różnych stron świata, od Waszyngtonu po Jerozolimę. Co gorsze, zniewoleniu ulega też naród. Wielu Polaków bezrefleksyjnie przyjmuje sączącą się z ekranów propagandę, ulegając zachodnim modom zniewalającym ich umysły i dusze.

Polska nie jest wolna, poniewaz w naszej Ojczyźnie nie realizuje się biblijnej zasady "poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

Żydzi są świętymi krowami współczesnego świata. Każde słowo krytyki na ich temat uznaje się za niedozwolone. W ruch idą medialne pałki faszyszmu i antysemityzmu, które mają ostatecznie dyskredytować osoby nie zgadzające się na żydowską narrację.

Dzieje się to za przyzwoleniem partii rządzącej, która prawdę ma tylko na sztandarach.

(...)

Gdy przychodzi do rozprawienia się z kłamstwami na temat Żydów i państwa Izrael, cała scena polityczna płynie jednym nurtem. Skoro Polska jest krajem wolnym, to dlaczego wciąż czekamy na rozpoczęcie ekshumacji w Jedwabnem? Dlaczego ustawa o IPN została zablokowana przez Żydów?

O dobre imię naszego narodu muszą się dziś troszczyć zwykli obywatele.

(...)

Dlatego my, polscy nacjonaliści, nie możemy milczeć. Nie wolno nam siedzieć cicho, gdy naród, który tak wiele wycierpiał, wydał na świat tak wielu bohaterów, jest osądzany jako sprawca zbrodni. Nie możemy być obojętni, gdy Żydzi wyciągają ręce po nasze pieniądze. Nie możemy pozostawać bierni, kiedy w interesie syjonistów masakruje się narody żyjące na Bliskim Wschodzie, angażując w to polskich żołnierzy - mogliśmy usłyszeć w sobotę na starówce.

 

Autor: Express.olsztyn.pl

KOMENTARZE

kir 14/05/2018 15:23
To ONR odbudowywał po wojnie Polskę? Coś chyba przespałem. @ Iwona Możejko: Z tymi Słowianami byłbym na pani miejscu ostrożny. na dobrą sprawę, nie wiadomo do końca, kto z nas (także i pani) jest czystym Słowianinem. Cokolwiek by to miało znaczyć
Obserwator 14/05/2018 22:50
Przespałeś. Polacy, zapewne dziadkowie i rodzice członków ONR też, po wojnie odbudowywali Polskę.
kir 15/05/2018 09:41
Raczej nie przypuszczali, że ich dzieci i wnukowie będą teraz w ONR...
Obserwator 15/05/2018 22:53
Jesteś pewien?
Możejko Iwona 15/05/2018 23:50
Panie Kir, dziadowie gdyby wiedzieli, że Żydzi wyciągną łapy po nieswoje - czwarty rozbiór Polski .... To z takim zapałem szykowaliby Polin? Niesamowity zapał do pracy z myślą, że nasz "sojusznik" USA dał gwarancje, że Żydzi dostaną 65 mld. $ od nas i więcej nie będą żądali. Nie pamięta Pan tego??? Ale czego się można spodziewać po tych, którzy przed wprowadzeniem demokracji, najpierw wymordowali 60 mln. ludności tubylczej? Żydzi widzą wrodzony polski antysemityzm, ale nie pamiętają jak spłacaliśmy krótko po wojnie w latach 1960 - 1981 te mld. $ NIC ŻYDOM NIE JESTEŚMY DŁUŻNI! Najwyższy czas uruchomić antypolonizm.
Obserwator 14/05/2018 22:52
Nieważne, czy jesteś "czystym" Słowianinem, ważne, czy czujesz się Polakiem.
Możejko Iwona 15/05/2018 23:28
Polskę po Niemieckiej "masakrze" odbudowali Polacy. Żydzi dzisiaj powinni dostać - po kubełku gruzu. Nasz sojusznik USA przez 5 lat po wojnie, wspierał Niemców, "zrzutami" z samolotów żywności, odzieży, leków .... Co do Słowian, Panie Kir ( wstydzi się Pan swojego nazwiska ) to wiadomo, że od XIV w. kiedy Was przyjęliśmy jak gości pod swój dach - mamy "mieszankę". Atakowana przez Żydów, że jestem Żydówką - nie zaprzeczałam. Dla mnie się liczy człowiek i jak traktuje moją ukochaną Ojczyznę. Pana jad poczułam, gdy kandydowałam do sejmu. Chciałam ze swojej poselskiej pensji co m/c oddawać 5 tys. zł. na dobry cel. Spółdzielcom dać ustawę, jaką sobie sami napiszą, wyeliminować przestępców w togach, zadbać o niepełnosprawnych, przestrzeganie konstytucji, JOW-Y ...... Nie będąc w sejmie dokonałam cudu. Od 28 lat nareszcie mamy ustawy likwidujące Mafię Spółdzielczą w RP są to druki 1268, 1533 i trzeci w drodze z autopoprawkami i korygujące "smutasa" z września 2017 r. NIESTETY PIS ZDRAJCA SPÓŁDZIELCÓW - BLOKUJE PROCEDOWANIE. Byłej gwiazdy PO nie było z nami, ale jest w temacie potwierdzi, że zrealizowałam pierwszy punkt swojego programu przedwyborczego. P. senator L. Staroń przez 12 lat tego nie dokonała. Wszystko dzięki determinacji Kolegów spółdzielców, społeczników, P. P. P. Kukizowi oraz posłom Kukiz'15. Tylko oni podali nam rękę.
kir 16/05/2018 09:42
1. Z całym szacunkiem, ale chyba dobrze, że nie dostała się Pani do Sejmu. Bo gdyby tak zaczęła Pani tam przemawiać, jak tu pisze, to chyba nikt by tego bezładnego słowotoku nie pojął. 2. Jak to mówią - dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Dlatego jakoś nie przekonują mnie Pani zapewnienia o chęci oddawania co miesiąc 5 tys. złotych, czy daniu spółdzielcom ustawy, jaka sobie sami napiszą (cokolwiek by to znaczyło). 3."... kiedy Was przyjęliśmy jak gości pod swój dach" - rozumie Pani, co sama pisze? My przyjęliśmy was? Kto to jest "my", a kto "was"? Powtórzę: dobrze, że pani w Sejmie nie ma. Wystarczą ci, którzy już tam są. Ich też się nie da słuchać...
Hozerr 14/05/2018 16:35
Antysemityzm jest grzechem przeciwko Bogu i ludzkości.
Możejko Iwona 15/05/2018 22:45
Tak mówią Żydzi. Polacy Słowianie z "domieszką" może żydowskiej krwi, ci którzy jak ja - ludzi dzielą na dobrych i złych, czekają na Polskich przywódców, którzy antypolonizm będą traktowali jak zdradę Narodu Polskiego.
Hozerr 16/05/2018 00:08
To cytat :) powiedzial to Karol Wojtyła :D pewnie Żyd i nie Polak i nie słowianin ... :D A Możejko to nie żydowskie nazwisko ??? Od Mojżesza?